steam hesabım çalındı

Bu konuyu okuyanlar

dogataner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bi tane adamla forza horizon 4 takas yapıcaktım ve dolandırdı ilk önce kodu ver dedi verdim çaldı engelledi mesajlar silindi ama, cs go ya düşkündüm ve adam direk steam guardı ve epostamı değiştirdi şifremde dahil lütfen yardım edin cd anahtarı ss atın diyo ama cd anahtarım yok benim steamdeki hatırladım oyunlar mafia2 csgo ets2

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
kardeşim çalanı mı hackleyeyim ne yapayım adam çarpmış seni işte daha uyanık ol

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Terbiyesiz çocuk ise kul hakkını yedi. Yaşı büyükse 18 20 35 40 ise o cehenneme gitmeyi hakketmiş.

Karşı tarafın kullanıcı ismini steam desteğini yolla onlar size yardımcı olacaktır. Biraz daha bilgi tam al youtube'dan

dogataner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yolladım desteğe ama bişey demiyorlar saçma sapan yok cd key felan diyorlar
:rage:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Şöyle bir şey var. Bir daha ki sefere telefon numaranı ekleyip, orada çıkan referans kodu ekran görüntüsüyle ya da kağıda yazarak saklasaydın işte çok büyük sıkıntılar olmayabilirdi hesap kurtarırken. O hesabını kurtarmanıza yardımcı olur(du).

yolladım desteğe ama bişey demiyorlar saçma sapan yok cd key felan diyorlar
:rage:

Hesabının senin olduğunu beyan ettiğin için ve sen gerçekten sahip olduğunu ispatlamanı istiyorlar.

Geçmiş olsun.

Ayazflzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steam destek ortalama kaç saatte yada kaç günde cevap veriyor birde steam guard başka bir telefona aktarıldığında kaç gün takas banı oluyor ?

Black Room

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Kardeşim bunun üstüne bence bi batdak soğuk su iç çünkü steam destek hiç bişey yapmaz haberin olsun e bizimde elimizden gelen bişey yok :D

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Benimkide 3 ay önce çalınmıştı desteğe bildirdim ismimi vs. profil resmini oyunlarımı hesabın durumunu yazdım ve Neslihan diye bir Valve çalışanı hesabın şifresini sıfırladı. Sonra halloldu her şey.

Metin_Aslantürk

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Benimkide 3 ay önce çalınmıştı desteğe bildirdim ismimi vs. profil resmini oyunlarımı hesabın durumunu yazdım ve Neslihan diye bir Valve çalışanı hesabın şifresini sıfırladı. Sonra halloldu her şey.
Bilmezmiyim bir Neslihan birde Güzide isimli iki bayan bu işi hemen hallediyorlar...zehir hafiyeler..bu valve çalışanları cin gibiler...

Erdem053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim steam destek çözer senin işini parayla aldığın oyunları ödediğin kartda ödeme geçmişin varsa onu kanıt göster. Ne yap et en ufak kanıtı göstermen lazım. Steam sana kurtarma kodu vermiş olması lazım onu kaydetmişsindir yada not almışsındır inşallah bir yere onu yaz hesaptaki oyunlarını bildir destek hattınaç