Steam dan indirilen oyunu flash a atıp başka pc ye yüklemek? oyunda sıkıntı çıkar mı?

Bu konuyu okuyanlar

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Benim 16mbps, arkadaşımın 8mbps interneti var. ben team fortress 2 indirip dosyalarını flash a atmayı düşünüyorum ama kayıt defteri dosya eksikliği falan filan sıkıntı çıkarır mı?

Birde bende başka bir dükkandan oyun indirmeyi düşünüyorum da, nasıl yapıyorlar onu? yine dosyaları flash a mı atıyorlar?

Reaksiyon puanı
10,560
Hayir sorun cikmaz. Common klasorundeki istedigin oyunu flasha at.
Single player oyunsa userdata kaydetmezsen basa sarar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ancak flastan arkadasina attiginda steam kucuk bir dosya dogrulama yapar oyun acilir

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Hayir sorun cikmaz. Common klasorundeki istedigin oyunu flasha at.
Single player oyunsa userdata kaydetmezsen basa sarar.

Ancak flastan arkadasina attiginda steam kucuk bir dosya dogrulama yapar oyun acilir
ben sadece atmayı düşünüyordum, dosyaların nerede olduğuna bakmadım. şimdi de bakındım dosyaları bulamadım. steami otomatik kurdum, kurulum yoluna ellemedim. tam olarak nerede bu dosyalar?

galiba buldum, şurası mı : C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common

buradaki dosyayı direk kopyalayıp atıyoruz dimi hocam. başka dosyalara gerek yok değil mi?

Reaksiyon puanı
10,560
ben sadece atmayı düşünüyordum, dosyaların nerede olduğuna bakmadım. şimdi de bakındım dosyaları bulamadım. steami otomatik kurdum, kurulum yoluna ellemedim. tam olarak nerede bu dosyalar?

galiba buldum, şurası mı : C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common

buradaki dosyayı direk kopyalayıp atıyoruz dimi hocam. başka dosyalara gerek yok değil mi?
Aynen ister direk common u kopyalayıp arkadaşına at sendeki bütün oyunları indirmeden sahip olsun. İstersen common dosyası içerisinden istediğin oyunu seçip onun common dosyasının içine yapıştır.

NOT: Steamde paralı olan oyunu parayla almadıysa oyun açılmaz. Aldığı gibi girip oynayabilir