Stardew Vallley alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar ben ve arkadaşım Şubatta olacak olan indirimde Stardew Valley almak istiyoruz ama biraz sorum var:
1) Stardew Valley hikaye oyunu mu yani eğer hikaye oyunu ise hikayeyi bitirince oyunda bitiyor mu?
2) Oyunun bir süresi var mı yani şu kadar geliştikten sonra oyun bitiyor mu? Oyun bana grafiklerinden dolayı çocuk oyunu gibi geldi ama yorumlarda genel olarak herkes sevmiş ve çoğu kişi sarıyor diye yazmışlar.
3) Arkadaşım oyuna girmediği zaman ben tek başıma oynarsam sarar mı?
4) Oyunda arkadaşımla CO-OP oynayabilir miyim?

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
1-2 saat tecrübem var oynadım. Grafikleri basit, hikaye mevcut ama bağımsız dolaşabiliyorsunuz. Oyun içeriği gayet kapsamlı geldi. Güzel oyun şimdilik pek fazla oynamadım ama güzel yalnız grafikleri basit grafik görüntüsünden de anlaşılacağı gibi cocuk oyunu değil aslında gayet herkesin oynayabileceği bir oyun.

buraktorlak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ben ve arkadaşım Şubatta olacak olan indirimde Stardew Valley almak istiyoruz ama biraz sorum var:
1) Stardew Valley hikaye oyunu mu yani eğer hikaye oyunu ise hikayeyi bitirince oyunda bitiyor mu?
2) Oyunun bir süresi var mı yani şu kadar geliştikten sonra oyun bitiyor mu? Oyun bana grafiklerinden dolayı çocuk oyunu gibi geldi ama yorumlarda genel olarak herkes sevmiş ve çoğu kişi sarıyor diye yazmışlar.
3) Arkadaşım oyuna girmediği zaman ben tek başıma oynarsam sarar mı?
4) Oyunda arkadaşımla CO-OP oynayabilir miyim?
arkadaşınla girersen 3 4 saat güzel oynarsınız ama tek başına girersen 1 saat oynayıp quit atarsın