Star TV Yıldızlar Şahidim İlk Bölümü Çok Sevildi! Yeni Fragman Yayınlandı Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
adZzq2.jpg

Son haftalarda pek çok farklı yeni dizi yayına girerken dün akşam Star TV'de Yıldızlar Şahidim adında yeni bir dizi daha ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Star TV'nin yeni iddialı dizilerinden birisi olduğu belirtilen Yıldızlar Şahidim ilk bölümü ile oldukça beğeni topladı. Özellikle ilk bölümün ardından ikinci bölüm fragmanını merak eden isteyenler internet üzerinden oldukça yoğun bir şekilde arama yaparken, ilk bölümünde yaşananlar hikâyeye genel bir giriş yapılmasını sağladı.

Yıldızlar Şahidim Konusu Ne?

İstanbul'un kenar mahallelerinde yaşayan Haziran’ın şarkıcı olma hayallerinin konu olduğu Yıldızlar Şahidim’de özellikle pop yıldızı Aras ile şarkıcı olma hayalleri kuran Haziran’ın farklı bir hikayesi anlatılıyor. Her ne kadar iki ismin yan yana gelmesi dahi mucize olarak tanımlansa da dizi hikayesinde iki isim bir araya geliyor ve böylece farklı olaylar da yaşanmaya başlıyor.

Yıldızlar Şahidim Oyuncuları Kimler?

Yıldız Hülya Bilban tarafından yönetilen dizisinin senaryosu Pınar Bulut tarafından yazıldı. Aşkın ve hayatın zorluklarının konu edileceği dizide Canan Ergüder, Berk Cankat, Özge Gürel gibi pek çok ünlü isim yer alıyor.

Özellikle Yıldızlar Şahidim için özel olarak seslendirme yapan Sezen Aksu ilk bölümde dikkat çekti. Ortak Hafıza adı verilen parçayı seslendiren Sezen Aksu, üstelik şarkının sözlerini ve müziğini de kendisi yaptı. 27 Ocak tarihinde yayınlanan ilk bölümde Sezen Aksu tarafından yorumlanan şarkı da ekranlara getirilirken bu şarkı oldukça dikkat çekti ve yüksek izlenme oranları aldı. Şarkı ise şöyle;