Staj defteri

Bu konuyu okuyanlar

barısss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar acil yardım donanım stajımı naylon yaptım ve defteri nsl doldurcamı bilmiyorum neler yazacağım konusunda bilgilendirirseniz beni çok sevinirim
şimdiden teşekkürler

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bizde lise 3te staj görmüştük ama verilen defteri hiç doldurmadık sezon sonunda dersle ilgili belgeler hazırlayıp bi klasöre koyup vermiştik.Bizde öyleydi..Naylon yada gerçek önemli değil yapan arkadaşlarından yardım al..

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
gokhans19 dedi ki:
Bizde lise 3te staj görmüştük ama verilen defteri hiç doldurmadık sezon sonunda dersle ilgili belgeler hazırlayıp bi klasöre koyup vermiştik.Bizde öyleydi..Naylon yada gerçek önemli değil yapan arkadaşlarından yardım al..
bize verilen defteri ben doldurmuştum staj yaparken kendinde doldurabilirsin

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Ya arkadaşlarr banada staj defteri lazım kimde var işletme okuyorum bankada yaptım ama staj defterim yok yarına kadar yapmam lazım lütfeb yardım

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
cathlack dedi ki:
Ya arkadaşlarr banada staj defteri lazım kimde var işletme okuyorum bankada yaptım ama staj defterim yok yarına kadar yapmam lazım lütfeb yardım
Staj defterini okuldan veriyorlar başka yerden bulman mümkün değil..Ama deftere bişey doldurmuyosun biz sadece adımızı soyadımızı yazıp bırakmıştık sizden belge hazırlamanızı ve onları bi klasöre koyup getirmenizi isteyecekler(klasörler tabiki cebe..)

Son mesajlar