Ssd Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Serotin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamın aleyküm asus x556uf modeli laptop kullanıyorum son zamanlarda durduk yere ani donmalar uzun sürede açılmalar durduk yere uygulamalar yanıt vermiyor hatası ve forumda daha önce actigim konuda cevaplar üzerine hdd nin arızalı olduğu sonucuna vardim durduk yere neden arızalandı onuda anlamadim
Şimdi yeni bir ssd almak istiyorum aldığım her ssd benim laptoba uyumlumu oluyormu neye göre seçmem gerekiyor tavsiye edeceğiniz ssd varmı önerilerinizi bekliyorum

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
Selamın aleyküm asus x556uf modeli laptop kullanıyorum son zamanlarda durduk yere ani donmalar uzun sürede açılmalar durduk yere uygulamalar yanıt vermiyor hatası ve forumda daha önce actigim konuda cevaplar üzerine hdd nin arızalı olduğu sonucuna vardim durduk yere neden arızalandı onuda anlamadim
Şimdi yeni bir ssd almak istiyorum aldığım her ssd benim laptoba uyumlumu oluyormu neye göre seçmem gerekiyor tavsiye edeceğiniz ssd varmı önerilerinizi bekliyorum
kapasitesi ne kadar olsun
samsung 860/870 evo modellerine bakabilirsin

Son düzenleme:

Serotin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Taşınabilir hard diskim var bilgisayarda fazla dosya tutmuyorum 250 bile olsa yeter şuanda pc yi zor kullanıyorum

Serotin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şu trendyolda sandiskin var onlar nasıl hocam hem fiyatı uygun

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Sorman hata, düşünmeden almalısın. Hayırlı olsun.

Serotin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dostlar bu ssd yi kendim takabilirmiyim belki hdd çıkarıp takabilirim ama tekrar windows kurmam gerekiyormuş yada bir bilgisayarcı ya mı vereyim kendim halledebilirmiyim

Serotin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Hata nerde yaptim dostlar

Son mesajlar