Soru Ssd Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Dagurashibanipal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.
1-2 gün önce sistemime yeni parçalar aldım. Hazır geliştirmişken ssdye geçiyim dedim ama daha önce hiç tecrübem olmadığı için arada kaldım. Online alışveriş sitelerinde araştırma yaptım 2 tane m.2 ssd arasında kaldım.
İlk olarak bu : Kingston NV1 SNVS/2000G 2 TB PCIe NVMe M.2 SSD Fiyatları ve Özellikleri
İkinicisi ise bu : Kingston KC2500 2TB 3500MB-2900MB/s NVMe PCIe SSD Fiyatı
Merak ettiğim konu 2. ssd daha hızlı ama aradaki fiyat farkı hız farkına değermi yoksa çokmu fazla.
Eğerki bu iki ssd dışında yakın fiyatlarda başka m.2 ssd öneriniz varsa onlarada açığım. Şimdiden teşekkürler

Dagurashibanipal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sizin kapasite tercihinize bağlı elbette ancak bu bütçe ve anakartla ben olsam 1TB PCIe 4.0 ve 1TB PCIe 3.0 SSD'yi aynı anda kullanırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Kapasite olarak 2tb ve tek olacak şekilde kullanmak isitiyorum.
Gigabyte 2tb baya bi hoşuma gitti başka sitelerde daha ucuzada buldum muhtemelen daha iyi bir ssd karşıma çıkmazsa alacağım. İkinizede yeniden teşekkür ederim.

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
Alternatif olarak bu SSD'ye göz atabilirsiniz.

Bu SSD çok kötü ; Rehber - Team Group Mp33 İnceleme

Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Kapasite olarak 2tb ve tek olacak şekilde kullanmak isitiyorum.
Gigabyte 2tb baya bi hoşuma gitti başka sitelerde daha ucuzada buldum muhtemelen daha iyi bir ssd karşıma çıkmazsa alacağım. İkinizede yeniden teşekkür ederim.
Samsung 980 PRO ve Crucial P5 al, veya Aorus Gen 4 modeli al fakat DRAM var mı emin değilim.

Bunu da alabilir fakat ; Samsung NVMe 980 PRO Dahili Katı Hal Sürücüsü, 1 TB, SSD: Amazon.com.tr
Bunu alması birde Crucial P5 alması daha mantıklı olur.

2 tane diskle uğraşmak istemiyorsa alabilir.

Aorus yerine buda bakılabilir ; Seagate Firecuda 520 ZP2000GM3A002 2 TB PCIe Gen4 NVMe M.2 SSD Fiyatları ve Özellikleri

Hemen hemen aynı özelliklteler, kontrolcüleri aynı.