Spybot Bundan Böyle Süper Moderator Biline :)

Bu konuyu okuyanlar

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Arkadaşlar konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok, kişinin adını sanını gayet iyi bütün yönetici arkadaşlarımız biliyor, emin olmadan iş yapmıyoruz. :)

RealCeday

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Peki kanıt varsa sorun yok. Arkaplanda olanları biz bilmiyoruz tabii ki.

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hade geçmiş olsunn :D
hayırlısı :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bütün arkadaşlara olumlu olumsuz mesajları için teşekkür ederim çok yakında daha aktif olacağımın haberini veriyim sizlere arkadaşlar

süper mod olduğumun haberini yolda aldım şaşırdım neyse hayırlısı neyse o olsun diyelim arkadaşlar..:D

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Hayırlı olsun arkadaşım.
Tam anlamadığım(affola), yönetici veya süper-yönetici olunca kadem atlamak, sorumluluk almak ve siteye daha hakim olmanın dışında ne gibi farklılıklar var?

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Hayırlı olsun arkadaşım.
Tam anlamadığım(affola), yönetici veya süper-yönetici olunca kadem atlamak, sorumluluk almak ve siteye daha hakim olmanın dışında ne gibi farklılıklar var?

Normal moderatorlerin sadece belirli konu başlıkların yetkileri var, süper'lerin bütün konu başlıklarında.

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Onu "siteye daha hakim olmak" diye şıklandırmıştım. Bunun dışında bir farklılık yok sanırım. Tamamen duygusal.

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
Hayırlı olsun Başarılar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Gönül işi yapıyoruz biz. :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Aha! Yandık. :D Şaka bir yana hayırlar olsun. :)

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
SDN gibi bir sitede SPY gibi bir kişinin, üstelik süper moderatör olması,-bana göre- hayli üzücü bir durum. Üstelik kendisini eleştiren ilk kişin banlanmasıda daha da üzücü.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
SDN gibi bir sitede SPY gibi bir kişinin, üstelik süper moderatör olması,-bana göre- hayli üzücü bir durum. Üstelik kendisini eleştiren ilk kişin banlanmasıda daha da üzücü.

banlanan arkadaş uzun zamandır takip ediliyormuş
banlanması tamda eleştiri anına denk gelmiş
tesadüf yani :)

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Vay sıpaydi sen de mi? :D Hayırlı olsun, ülkemize huzur, refah, hayır getirmesini temenni ederim. :D

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
arkadaşlar
modları her zaman eleştirebilirsiniz, hiç kimse mükemmel değildir, herkesin eleştirilerden alacak bir çok şeyi vardır. Ek olarak belirteyim SDN yönetimindeki herkes eleştiriye açıktır ve "eleştirilerden alacakları çok şeyler" olduğunun farkında kişilerdir.
Her bölümde sabit olarak bölüm moderatörüyle ilgili görüşlerinizi iletebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Eleştiri istemeyen bir yönetim neden böyle bir yapı kullansın?

Eleştiri yapılan bir çok konu ve mesaj varken sadece bu konunun bu kadar uzatıldığına gerçekten anlam veremiyorum.
Açıklamasını fazlasıyla yaptık, o arkadaş eleştiri yaptığı değil, (zaten beklendiği üzere) eski üye olduğunu itiraf ettiği için banlanmıştır.

Lütfen konuyu daha fazla dağıtmayın.
Şikayetiniz varsa direk bizlere iletebilirsiniz.

profil sayfaları çalışmıyor ama mesajlardaki kullanıcı adına tıklayarak ÖM gönderebiliyorsunuz.
Sorun neyse iletin, açıklığa kavuşturalım, insanları itham etmek, zan altında bırakmak hoş şeyler değil.

Son mesajlar