Spotflux(Gizlilik Ve Güvenlik Aracı)

Bu konuyu okuyanlar

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
spotflux.png

Spotflux programı internet trafiğini izler. Engellenen içeriklere erişmenizi sağlar, reklamları tarar, engeller, IP adresinizi gizleyerek internet üzerinde gizlice sörf yapabilirsiniz. Aklınıza gelecek tüm yasaklı sitelere erişim sağlar.

Spotflux başlattığınızda, şifreli ve güvenli bir tünel kurulur. Tüm internet trafiğini izleme ve reklamları engelleme, malware tehditlerini temizleyebilirsiniz. Spotflux programının en önemli özelliği internet gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruması. İnternet trafiğini şifreleyerek, engellenen veya kısıtlanmış içeriği görüntülemeye izin vererek bir VPN hizmeti olarak çalışmasına rağmen, tam bir VPN hizmeti değildir.

Spotflux Windows ve Mac OS X her ikisi için de kullanılabilir ve mobil versiyon sürümü ise yakında hazır olacaktır. Kaynak

Spotflux İndir

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
deneyenler bir yorum yaparsa kullanılabilir :)

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Hotspot Shield gibi düşünün.

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Acaba internet ayarlarına dokunuyor mu hızda bir azalma oluyor mu ?

T800

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
teşekkür ederim hocam.. :)

kral05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel bişeye benziyo denedim biraz yavaş ama no engel:))

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Yurttaki engelleri geçermi diyosun yani? :)

tahag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işin komik yanı indirme linkide FortiGuard'a takıldığı için indiremiyorum :D

nerce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu programı kullandım ve çok pişmanım.Bir süre sonra internete bu programı açmadan giremiyorsunuz ve şimdi de internetim tamamen gitti.Başka bir pcde daha denedim aynısı ona da oldu.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Bu programı kullandım ve çok pişmanım.Bir süre sonra internete bu programı açmadan giremiyorsunuz ve şimdi de internetim tamamen gitti.Başka bir pcde daha denedim aynısı ona da oldu.

Yok artık lebron james. Senin kurduğun IS yazılımları ile çakışıp sorun yaratıyordur. İyi kontrol et sistemini...

erde89

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu programın başlangıçta çalışmasını nasıl engellerim

nerce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok artık lebron james. Senin kurduğun IS yazılımları ile çakışıp sorun yaratıyordur. İyi kontrol et sistemini...
O kadar detaylı bir bilgim yok açıkcası IS yazılımları falan nedir bilmiyorum ama dediğim doğru.Hatta daha demin ofiste diğer bir kişinin PCsine kurduğum için onda da sorun çıktı.O program olmadan internet çalışmıyor,benim evdekinde de o program olsa dahi çalışmadı en son Telekom DNS lerini falan girdim düzeldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadşlar yükledim sag alttaki kırmızı- yeşil yanıp duruyo nasıl olacakk ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mavi kımrızı yanıp duryuo şimdi ne yapmamzı lazım ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu programı kullandım. Hotspot shield ten çok daha iyi. Hotspot acayip bi reklam yapıyor. İnt i kullanamıyorsun resmen. Bu programın acık olup olmadıgını bile bilmiyorsun. O kadar rahatsız etmeyen birşey. İnt hızını da çooookk az etkiliyor bende. win8 işletim sistemi kullanıyorum.
KENSİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. :thumbup1: