Spor Basınını Atlattık, Yok Böyle Bir Transfer!

mila12

Dekan
Onursal Üye
Yüzlerce futbolcunun ismi yazıldı ama bunun gibisi asla yazılmadı! Türk spor gazeteciliğinde bir ilki gerçekleştirerek yarınki spor gazetelerinin manşetlerini sizlere bir gün öncesinden veriyoruz:

Akılalmaz hamlelerin yanı sıra olağanüstü senaryolarla transferin gerçekçiliğini ön plana çıkarmaya çalışılıyor hatta çalışılacak... Tüm bunlara rağmen "satışları" düştü ve düşmeye de devam ediyor.

Bugüne kadar "acaba" hangi oyuncu yazılmadı diye düşünürken, hemen hemen bütün oyuncuların Türkiye'ye geldiği, geleceği, oynamak istediği yazıldı çizildi... Hiç yazılmayan var mı diye düşündüğümüzde ise geriye sadece bir "efsane" futbolcu kalmıştı.

Hiç kimsenin aklına gelmediği bu ismi sizlerle paylaşmaktan gurur duyar, atlatma haberimiz için spor gazetelerinden özür dileriz(!)

Yokuş yukarı bir futbol sahasında attığı şutlarla göz dolduran çocukların sevgilisi olan ve Japon futboluna damgasını vuran Tsubasa, aldığı şok bir kararla takımından ayrılarak Türkiye'nin yolunu tutacağını öğrendik.
Nankatsu kulübüne yakın kaynaklardan aldığımız bilgiler doğrultusunda Tsubasa'nın Türkiye'den birçok teklif aldığı vurgulandı.

Herşeyden haberi olan spor gazetelerinin bu haberi sayfalarına nasıl taşıyacağı ile ilgili sizler için ufak bir çalışma yaptık.

İşte yarınki spor gazetelerinin sürmanşetleri:
Sürmanşetlerin büyük hallerini görmek için üzerlerine tıklayınız!

Kaynak - Medyaspor
 
Üst