Spofity'mi yoksa Deezer'mı sizce hangisi?

Spofty'mi Deezeer'mı

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Öcelikle iyi forumlar herkese.Her ne kadar başlıkta sorsamda Spofity premiumu kullanıyorum.(Enpara sayesinde:thumbup:) Fakat 2 gün sonra üyelik sona erecek ve tekrardan para çekecek kartımdan.Deezer'ın da bir kampanyası varmış 2aylık kullanım 0.99 tl.Öyle aşırı derece müzikkolik değilimdir fakat akşam yatmadan önce yatakta 10-15 dk dinlerim:sleeping: Sizce hangisine devam edeyim.Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Ben Pandora kullanıyorum, bi bak derim. İkisi arasından Spofity.

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Öcelikle iyi forumlar herkese.Her ne kadar başlıkta sorsamda Spofity premiumu kullanıyorum.(Enpara sayesinde[emoji106]) Fakat 2 gün sonra üyelik sona erecek ve tekrardan para çekecek kartımdan.Deezer'ın da bir kampanyası varmış 2aylık kullanım 0.99 tl.Öyle aşırı derece müzikkolik değilimdir fakat akşam yatmadan önce yatakta 10-15 dk dinlerim:sleeping: Sizce hangisine devam edeyim.Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Spotify bu sektörde lider. Üstüne tanımam.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Ben Pandora kullanıyorum, bi bak derim. İkisi arasından Spofity.
Cevap için teşekkürler pandora ilk defa duydum bu bakayım bakalım [emoji5] Kardeş pandora web tabanlı mi yoksa market de mevcut mu ?

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Deezer in ses kalitesini beğenmiyorum ben pek. Ayrıca Spotify gibi kullanışlı ve stabil değil. Spotify bana daha prestijli geliyor sanki.
Evet kullanış bakımından Spofity î bende çok beğeniyorum özellikle yeni dizayna geçtiğinden beri çok güzel oldu ama Deezer da 1 tl sonuçta [emoji4]

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Evet kullanış bakımından Spofity î bende çok beğeniyorum özellikle yeni dizayna geçtiğinden beri çok güzel oldu ama Deezer da 1 tl sonuçta [emoji4]
Hocam pahalı olan çoğu zaman kalitelidir ama ucuz olan da çoğu zaman kalitesizdir. Birşey pahalı ise sebebi vardır. Rakiplerini onlarda tanıyor fakat rekabet içerisinde değiller çünkü kalitesini bilen belli bir kesim var ve şaşmıyor. [emoji4]

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Hocam pahalı olan çoğu zaman kalitelidir ama ucuz olan da çoğu zaman kalitesizdir. Birşey pahalı ise sebebi vardır. Rakiplerini onlarda tanıyor fakat rekabet içerisinde değiller çünkü kalitesini bilen belli bir kesim var ve şaşmıyor. [emoji4]
Orası öyle.Canlı örnek olarak 4 aydan beridir kullanıyorum alışkanlık oldu yemin ediyorum [emoji4]

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Alışkanlıklarından vazgeçme hocam. [emoji106]
Asıl sormamın sebeplerinden biride popüler türkçe şarkılar Deezer da nasıl ?Pek dinlemem ama aşırı derece bir Türkçe şarkı popüler olunca hazır elinde hazine varken rahat rahat dinleyeyim diyorum fakat sanatçının sayfasına baktığımda taa 2000 yılların şarkısı duruyor buu gibi durumlarla karşılaşmak azda olsa sinir etmiyor değil [emoji20]

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Asıl sormamın sebeplerinden biride popüler türkçe şarkılar Deezer da nasıl ?Pek dinlemem ama aşırı derece bir Türkçe şarkı popüler olunca hazır elinde hazine varken rahat rahat dinleyeyim diyorum fakat sanatçının sayfasına baktığımda taa 2000 yılların şarkısı duruyor buu gibi durumlarla karşılaşmak azda olsa sinir etmiyor değil [emoji20]
Hocam Spotify in Türkçe arşivi de epey geniş ve güncel. Bulamadığım şarkı olmadı şu zamana kadar. Hazır çalma listelerini alıyorum ordan istedigim şarkıyı oynatiyorum daha kolay oluyor [emoji5]

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Hocam Spotify in Türkçe arşivi de epey geniş ve güncel. Bulamadığım şarkı olmadı şu zamana kadar. Hazır çalma listelerini alıyorum ordan istedigim şarkıyı oynatiyorum daha kolay oluyor [emoji5]
Cevaplar için teşekkürler [emoji106] Hayırlı geceler yarın biraz daha araştırma yaparım inşallah[emoji4]

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Spotify tabi ki deezer da şarkı daha az spotifye göre :)

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Spotify tabi ki deezer da şarkı daha az spotifye göre :)
Yabancı şarkı yönünden tabiki Spotify nin ezici gücü vardır[emoji3] Deezer in Türkçe şarkı yönünden de düşük olduğunu bilmiyordum.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Galiba yine yıl sonuna kadar Spotify ye devam[emoji3] Cevap verenlere teşekkürler.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Spotify hem yerli hem de yabancı şarkı bakımından Deezer'dan üstün.
Ben Spotify Premium kullanıyorum tavsiye ederim.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Spotify bugün Premium olarak yenilediğimde benden 1tl çekti ve şu an normal premium hesabın bütün özelliklerini kullanıyorum. Acaba kampanya falan mı var ben mobilden girdiğimde sayfasında bunun hakkında bir bilgi yok. Bilgisi olan varmı.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Spotify bugün Premium olarak yenilediğimde benden 1tl çekti ve şu an normal premium hesabın bütün özelliklerini kullanıyorum. Acaba kampanya falan mı var ben mobilden girdiğimde sayfasında bunun hakkında bir bilgi yok. Bilgisi olan varmı.
Yılbaşı kampanyası falan her halde benimde bir bilgim yok.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
İkisinide kullandım tartışmasız Spotify.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
ben hep deezer kullandım. Offline mod seçeneği çok kullanışlı. Premium bitti spotify i indiriyorum şuan bakalım nasılmış :)

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
ben hep deezer kullandım. Offline mod seçeneği çok kullanışlı. Premium bitti spotify i indiriyorum şuan bakalım nasılmış :)
Deezer da gecen ay sacma bir sorun şa karşılaştığımdan dolayı artık beleş bile olsa yapmam. Bir sorun olduğunda é posta atma tenezzülünde bile bulunmuyorlar[emoji36] Umarım Spotify den de öyle bir şey çıkmaz.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
neyseki Spotify hack çıkmış :mrgreen:
türkçe şarkı arşivi az sanırım

A0A66r.png

047NNo.png

4ZLqqJ.png