Spb tv

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bilgisayarınızda hatta cep telefonunuzda tv izlemek artık çok kolay :) tek yapmanız gereken Bu linkten ister desktopunuza ister cep telefonunuza programı indirmek ve kullanmak Türkiyeden trtler, show tv, kanal a ve cine5 var ayrıca 150den fazla televizyon kanalı mevcut, istediğiniz bağlantıyı kullanarak (wireless ve/veya gprs vs) istediğiniz tvyi izleme şansınız var, güzel bir program dün indirdim telefonuma (Nokia E51) ve sorunsuz kullanıyorum, internetinizin hızlı olması kesintisiz yayın demek, güle güle kullanın.

Desteklediği işletim sistemleri ( cep telefonları için )

Windows Mobile
Symbian
iPhone/iPad
Android
BlackBerry
webOS
Maemo
bada

Ayrıca PC ve MAC içinde masa üstü programı mevcuttur.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
benim 5800 da çalışmıyor.kanal ön izlemesi geliyor ama nafile!

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
SPB'nin yazılımları çok başarılı oluyor. N8'de SPB Mobile Shell kullanıyorum, bambaşka bir hava katıyor tele, çok memnunum.
Bunu da deneyelim. Teşekkürler. :)

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
SPB TV yi n95 8gb te kullanıyorum. Biraz yavaş gibi bu cihazda. Türk ve yabancı tv kanalları mevcut. Türk kanallarının sayısı az sizi tatmin etmeyebilir. Kalite de o kadar iyi değil.

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
@Blackout rica ederim.

@acer kalite programdan kaynaklanan birşey değil, tv yayınını veren sistemden kaynaklanır, daha iyi kalite daha geç yükleme süresi demektir, bu kullanıcıyı sıkar ve tv yi izlemez fakat az kalite hızlı yükleme süresi demektir, zaten ufacık ekranda ne kadar zevk alcaksın ki amaç sağa sola giderken veya biryerlerde beklerken vakit harcamak, yada belki çok beğendiğin ve kaçırmak istemediğin bir dizi-program varsa tvnin olmadığı yerde onunla idare etmek belkide yabancı dil öğrenmek isteyenlerin her ortamda o dille ilgili birşey duymasını sağlamak, amaç ne bilmiyorum ama bence kalite ikinci plan. ;)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
5800 da ben de denedim olmadı olamadı üzüldük ailecek:)

washaq

Asistan
Reaksiyon puanı
9
5800 da ben de denedim olmadı olamadı üzüldük ailecek:)
bu sorunu 5800 cüler için araştırıcam hatta spb-tv ye mail atıcam durumu anlatıcam sırf sizler üzülmeyin diye :D ciddiyim yapıcam.

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

firmaya konu ile ilgili bir mail attım bakalım geri dönerler ise burda yayınlarım.