Spartak Moskova - Fenerbahçe | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maçı Hangi Kanalda?

Maçı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    73
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
hiç bişey olmaz. teknik takımlara karşı boş moskova.. 3 sezon boyunca avrupada bi 2011 de 3 tur çıktılar..sonra portoya 2 maçta 10 gol yiyip elendiler.. Avrupadada yoklar yani..

ilk maçta görürsünüz korkulacak hiçbişeylerinin olmadıklarını.. fener normal oyunu ile rahat yener..
moskovayı daha şanslı görenlerin dayanağı moskovanın güçlü olması değil; fenerbahçenin iyi durumda olmaması. vaslui bu takımdan daha kolay bir rakipti. penaltıyı kaçırmasalar muhtemelen turu geçmişlerdi.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Star'daysa sıkıntı yok, fener alır. Ne alakaysa.. .

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben galataraylıyım fakat inşallah Fenerbahçe kazanır nede olsa uluslar arası arenada bizim takımımız..

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
spartak yener rahat diyor konuştuklarım,çok daha güçlüymüş

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Yemin ediyorum söyleyecek söz bulamıyorum. Çocuk gibisiniz.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Fenerbahçenin kazanmasını istiyorum tabiki ama bu kafayla giderse olmaz.Orta sahayı kalabalık tutmak isityorsa ben Fb nin ilk 11'i Volkan
Gökhan-Yobo-Egemen-H.Ali
Kuyt-M.Topuz-Stoch-Krasic
Alex
Sow
Aykut Hoca bu kafayla giderse olmaz

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fener çok zorlanıcak bi Galatasaray'lı olarak Fenerin turu geçmesini isterim ama Spartak Moskova Feneri rahat geçer diye düşünüyorum rahat geçemesede Fenere pek şans vermiyorum :(

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Acilen kaleciye ihtiyaç var Mert'le olacak iş değil.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1

Evet şimdi hazırlık maçında yediği golleri görünce kesinlikle bir yedek kaleci alınması lazım.

Evet şimdi hazırlık maçında yediği golleri görünce kesinlikle bir yedek kaleci alınması lazım.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Fenerbahçenin kazanmasını istiyorum tabiki ama bu kafayla giderse olmaz.Orta sahayı kalabalık tutmak isityorsa ben Fb nin ilk 11'i Volkan
Gökhan-Yobo-Egemen-H.Ali
Kuyt-M.Topuz-Stoch-Krasic
Alex
Sow
Aykut Hoca bu kafayla giderse olmaz

Volkan nasıl oynayacak bu maçta? Sakat adam... G.Gönül de sakattı ama oynayabilir durumda. Krasiç o bölgede oynamıyor. Ayrıca yabancı sınırı yok.

Kalede Mert,
Defansta, Gökhan, Yobo ( asıl mevkisi ) Egemen, Hasanali
Orta sahada, Krasiç, Mehmetlerden biri, Baroni, Stoch
İleride Alex ve Kuyt ile maça başlar gibi.

İlerleyen dakikalarda Caner, Sow, Mehmet'lerden hangisi oynarsa Selçuk ile değişir tahminimce.

Spartak Moskova ise, o kadar abartılacak bir rakip değil. S. Moskovanın şansı Fenerbahçe'nin şu sıralar kötü futbol oynaması. Biraz toparlanmış bir Fenerbahçe her iki maçta da kazanabilir.

Mert'de iyi kaleci, bir kaç maç sonra göreceksiniz nasıl kaleci olduğunu.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ilk maçta temkinli yaklaşıp ikinci maçta bitiririz işi.

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Galatasaray'lıyım,

Fenerbahçe inşallah kazanır. Mesele memleket meselesi arkadaşşş...

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Kalede Mert olursa maç açık bir şekilde Spartak'ın olur gibi geliyor.

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vaslui maclarini ve galatasaray macini izledikten sonra hicbir sekilde beklentim kalmadi takimdan.Takim ne mental olarak ne de fizik olarak hazir malesef.bu maclarda dikkat ettiyseniz 70.dakkada oyuncular bittiler.Daha henuz elestiri icin cok erken ama ilerisi icinde hic umut vermiyor.kampta sanki hic bise yapilmamis.Bu yuzden bu macta elenip uefa kupasina gitmek fenerbahce icin daha hayirli olacak gibi.hem avrupada yolumuza devam ederiz hemde takimin oturmasi icin gerekli zamani kazanmis oluruz.bu halde sampiyonlar ligine kalirsak averaj takimi oluruz gibime geliyor.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Volkan nasıl oynayacak bu maçta? Sakat adam... G.Gönül de sakattı ama oynayabilir durumda. Krasiç o bölgede oynamıyor. Ayrıca yabancı sınırı yok.

Kalede Mert,
Defansta, Gökhan, Yobo ( asıl mevkisi ) Egemen, Hasanali
Orta sahada, Krasiç, Mehmetlerden biri, Baroni, Stoch
İleride Alex ve Kuyt ile maça başlar gibi.

İlerleyen dakikalarda Caner, Sow, Mehmet'lerden hangisi oynarsa Selçuk ile değişir tahminimce.

Spartak Moskova ise, o kadar abartılacak bir rakip değil. S. Moskovanın şansı Fenerbahçe'nin şu sıralar kötü futbol oynaması. Biraz toparlanmış bir Fenerbahçe her iki maçta da kazanabilir.

Mert'de iyi kaleci, bir kaç maç sonra göreceksiniz nasıl kaleci olduğunu.

Ben bu maç için söylemedim.Bütün maçlar için söyledim.Ayrıca krasic sağ ve sol açıkta oynayabiliyor.Sowuda yedek bırakmak mantıksız.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Starda olması güzel bedavaya izleriz maçı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...