Space mzik eklemek

Bu konuyu okuyanlar

mehmet6154

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar herkese merhaba sitenize yeni üye oldum güzel bir site emeği geçenlere teşşekür ediyorum. sizden ricam msn space müzik eklemek istiyorum ama alan kullanılmamaktadır gibi bir mesaj çıkıyo karşıma yardım ederseniz sevinirim :-[

mehmet6154

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanlış anlattım galiba space media player yardımıyla müzik veya video ekleyemiyorum demek istemiştim.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Muhtemelen yanlış bir html kodu veya doğru html kodunu yanlış bir yere girdin.Müzik eklemek için en son yaptığın değişiklikleri/eklemeleri sil, "alan kullanılmamaktır" yazısı gidecek.Ondan sonra nasıl ekleyeceğin kısmına geçeriz ;)

Reaksiyon puanı
0
Bunun için istediğiniz şarkının url sini bulmanız lazım. Fakat bu oldukça zahmetli iştir. Ama bunun için siteler var bunlardan biride uploadhut.com du herhalde. Oraya şarkını upload ediyorsun sonra verdiği url kodunu spaceine ekleyebilirsin.

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
müzik ekleyip url alabileceğin sitelerden biride www.fileden.com, üyelik gerektirir, temasa geçmek istersen üye adı ve password verebilirim

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
MSN Spaces Alanınızdan Müzik Dinletmek Yada Görüntü İzletmek

MSN Alanınıza (MSN Spaces), aşağıda sıralanan adımları takip ederek küçük boyutlu bir Windows Media Player koyarak istediğiniz videoları görüntüleyebilir veya şarkıları dinletebilirsiniz.

1. Öncelikle alanınıza girdikten sonra sayfanızı düzenleyebildiğiniz ana sayfanın adresinin (linkinin) yanına &powertoy=musicvideo kodunu yazın ve ardından Enter tuşuna basın.
2. Sayfa yenilendikten sonra sayfanın sağ tarafında bulunan,Customize tuşuna tıklayın.
3. Bu aşamadan sonra sayfanın sol tarafında bulunan Modüles butonuna tıklayın ve açılacak olan pencereden Power Toy: Windows Media Player yazısının yanında bulunan Add yazısına tıklayın.
4. Bu aşamadan sonra sayfanın sağ tarafında bulunan Save butonuna tıklarsanız oluşturmuş olduğunuz Windows Media Player’ın ayar penceresiyle karşılaşacaksınız.
5. Bu aşamada ise URL yazan kısma aşağıda belirtilmiş uzantılardan birine sahip görüntülemek istediğiniz video veya dinletmek istediğiniz parçanın linkini yazın ve ardından Save tuşuna basın.
Önemli Not:Windows Media Player’ın desteklediği uzantılar ; wav, avi, wma, wmv, mpg, mpeg, mp3 bu uzantılardan haricindeki uzantıları desteklemez. ;)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Movy dedi ki:
ses kartın var mı ? dinliyorum gibi özelliklerle eklersin

movy ne alakası var ses kartıyla ne dinliyorumla ; diğer arkadaşlarında dediği gibi uzantısı mp3,wmv olan tıklandığında direk dinlenebilen linkler koyulabiliyor msn space'e

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar başka upload sitesi ismi verebilecek olan var mı?

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Wolf-sdn dedi ki:
MSN Spaces Alanınızdan Müzik Dinletmek Yada Görüntü İzletmek

MSN Alanınıza (MSN Spaces), aşağıda sıralanan adımları takip ederek küçük boyutlu bir Windows Media Player koyarak istediğiniz videoları görüntüleyebilir veya şarkıları dinletebilirsiniz.

1. Öncelikle alanınıza girdikten sonra sayfanızı düzenleyebildiğiniz ana sayfanın adresinin (linkinin) yanına &powertoy=musicvideo kodunu yazın ve ardından Enter tuşuna basın.
2. Sayfa yenilendikten sonra sayfanın sağ tarafında bulunan,Customize tuşuna tıklayın.
3. Bu aşamadan sonra sayfanın sol tarafında bulunan Modüles butonuna tıklayın ve açılacak olan pencereden Power Toy: Windows Media Player yazısının yanında bulunan Add yazısına tıklayın.
4. Bu aşamadan sonra sayfanın sağ tarafında bulunan Save butonuna tıklarsanız oluşturmuş olduğunuz Windows Media Player’ın ayar penceresiyle karşılaşacaksınız.
5. Bu aşamada ise URL yazan kısma aşağıda belirtilmiş uzantılardan birine sahip görüntülemek istediğiniz video veya dinletmek istediğiniz parçanın]

Kaynak bilgisi yok mu? wolf..

Belirteceğim kaynakta space ile ilgili çok geniş kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz..

[size=10pt]Tıklayın[/size]

snkmc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşları verdiği linkler de evet kapsamlı ama kısaca yapman gerekn şey şu modüllerden mp3 playerı ekledikten sonra mp3 url si bulman lazım :) bunun içinde google dan ?intitle:index.of? yazarak arat mesela teomanın şarkılarını istiyosun o zaman ?intitle:index.of? teoman yazman lazım sıra sıra mp3ler çıkar sağ tıklayıp özelliklerden url yi alır kopyalarsın

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
snkmc dedi ki:
arkadaşları verdiği]

snkmc, hoca çok teşekkürler denedim ve oldu. daha başka bilgilerin varsa bizimle paylaşmanı dilerim. :) ^^ :D

snkmc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rica ederim ya :D:D ne demek her zaman :D ;)