Sözcü'ye erişebilen var mı?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
:)

ElDJ2B.png

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bunlar mı halkın yanında. Yok israili ,yok fransayı protesto ediyoruz diyorlar ama sözde hacledikleri siteler google aramasında bile çıkmıyor. Ancak çör çöp siteleri hacklerler. Oda wordpress blogger vs hazır scritlerle oluşturulmuş, güvenlik güncellemeleri yapılmamış ,10 yaşındaki biraz ilgili bir çocuğun bile hacleyeceği site.
Sözcü gibi büyük siteleri hackleyemedikleri için gelsin ddos gitsin ddos. Bu mu hackerlık.
Başbakan diyor ya çapulcu diye işte esas çapulcu bu ayyyıldız tayfasıdır.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
bunlar mı halkın yanında. Yok israili ,yok fransayı protesto ediyoruz diyorlar ama sözde hacledikleri siteler google aramasında bile çıkmıyor. Ancak çör çöp siteleri hacklerler. Oda wordpress blogger vs hazır scritlerle oluşturulmuş, güvenlik güncellemeleri yapılmamış ,10 yaşındaki biraz ilgili bir çocuğun bile hacleyeceği site.
Sözcü gibi büyük siteleri hackleyemedikleri için gelsin ddos gitsin ddos. Bu mu hackerlık.
Başbakan diyor ya çapulcu diye işte esas çapulcu bu ayyyıldız tayfasıdır.

''Başbakan diyor ya çapulcu diye işte esas çapulcu bu ayyyıldız tayfasıdır.'' şu lafınızdan sonra neye destek verdiğinizi anladım. Sizi anlıyorum böyle devam :)

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Yandaş medyanın hangisi ulusal bayramlarda bayrak gençliğe hitabe veriyor

Reaksiyon puanı
4
Ayyıldız Tim dediğiniz topluluk liseliden oluşuyor. Yukarıda arkadaşlar bahsetmişler zaten güvenlik güncellemesi yapmayan siteleri webmasterların zaten forumlarda anlattığı yöntemle hackliyorlar. Ki bu işleme hack de denmez. Ayyıldız vatanın yanında falan değil, kim baştaysa onun yanındadır. Kendi menfaatinin yanındadır kısaca.

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
adına ayyıldız demişler , sessizce nöbetteyiz demişler neyin nöbeti ? böyle kendini vatan sever sanan vatansız ampulcülerden nefret ediyorum.

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5

İnsanmısın yoksa insan takilidimi yapıyorsun ? Sende git bilmem kaç tablet dağıttık diyip internete gerekli gereksi sansür getiren baş,.çalanı destekle. Sonra gel buraya vatan millet bilmemne , sizin sevğiniz ne bu ülkeye , ne ataya , ne bayrağa.

Fanatiklik yapıp takım tutar gibi siyasi parti veya lider destekliyorsunuz.

Atatürk düşmanlarını destekleyenlere zaten laf söylemeye bile gerek yok böyle bir günde. Aynaya bakıp kendinizden utanmanız dileği ile. Tartışmaya gerek yok.

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
@PanxeR bu sitede insan sayısı azdır kardeş..İnsan olmayanların başında ben gelirim mesela,tanı!
: )

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Modaratörlerden birisi şu konudaki tartışma yorumlarını silip tartışmaya mudahale edebilirmi ? böyle devam ederse küfürleşmeye kadar gidicek.

muhsin42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu Ayyıldız denen grubu takip etmeye başladım. Bir de baktım ki Vatan Millet ayağına iktidarın tetikçiliğini yapıyor. Vatan Millet bahane, bölücü iktidara destek şahane..

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Siyasi içerikli tartışmaların galibi olmaz. Bilimsel bir gerçeklik deği Iki tartışılan. Birine yanlış gelen diğerine doğru gelebilir. Sadece kendi kendimize düşmanlığımızı artırırız. Bu yüzden de asla büyük ve güçlü bir ülke olamayacağız. Bir kere saygısız bir toplum olarak yetişme şekline sahibiz. Karşımızdaki insanın fikrine katılmıyorsak onu aşağılamak rencide etmek için elimizden geleni yaparız.

Her zaman çatışmak için bir bahanemiz vardır. Tuttuğu takımdan, partiden, inancından, giyiminden, yürüyüşünden bir şeyleri beğenmeyip birbirimize saldırırız.

Nasıl bir millet olduk biz arkadaş.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
kendi görüşlerine biraz dokunduğumuzda (eleştirdiğimizde) modlar hemen tepki göstermiş, ama yukardaki hakarete hiçbirşey yapılmamış.
belliki yazdığım cümleler hedefine ulaşmış,
zaten sizden de bu beklenirdi.
kedisinden başkasının görüşüne saygısı olmayan birileri kendince ceza vermeye çalışıyor.
Ülkesi için hiçbirşey yapmayanları destekleyen bir zihniyetiniz var bunu bilin yeter.
bundan sonra shiftdelete.net benim için bitmiştir, [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] beni tamamen banlayabilirsin.
son sözüm: yazıklar olsun.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
kendi görüşlerine biraz dokunduğumuzda (eleştirdiğimizde) modlar hemen tepki göstermiş, ama yukardaki hakarete hiçbirşey yapılmamış.
belliki yazdığım cümleler hedefine ulaşmış,
zaten sizden de bu beklenirdi.
kedisinden başkasının görüşüne saygısı olmayan birileri kendince ceza vermeye çalışıyor.
Ülkesi için hiçbirşey yapmayanları destekleyen bir zihniyetiniz var bunu bilin yeter.
bundan sonra shiftdelete.net benim için bitmiştir, @REDFOKS beni tamamen banlayabilirsin.
son sözüm: yazıklar olsun.

Bu saatten sonra cevap yazamayacak olsan da bilki; kimseye "soysuz" diyemezsin, silinmiş olsa da mesajın hala orada duruyor.