Soylu'ya destek için yürüyüşe çıktılar...

Szayel

Profesör
14 Ağustos 2019
2,018
1,147
293
Bu durumda birinin sorumluluğu üstlenip cezasını çekmesi gerekiyordu. Üzülerek belirtmeliyim ki buda Sayın Soyluydu. Kendinden beklediğim şekilde istifasını verdi, üzülerek de olsa bunun olması gerekliydi.

Lakin kendisini bu denli sevmem. Aynı şekilde bişeyinin bişeyiyiyizzzz de diyerek şahsımı küçük düşürmem.
Yine ve yine "lakin" kendisine bu denli sabahtan akşama kadar yapılan kötü yorumlar, küçümseme ve kötülemeler ( bende sokağa çıkma yasağının yanlış yürütüldüğünü düşünen biri olarak )i görünce açtım twitteri bende bir destek mesajı patlattım. Yasağı bildirdikten bir süre sonra fırınlar açık olacak demesi ise temelli komedi olsa dahi..

Geçmiş geçmişte kalmıştır arkadaş. Önemli olan hatadan ders çıkarmaktır.

Öte yandan yapılan muhalifliğinde bir seviyesi, saygısı olmalıdır. Kendime yakıştıramadığım bu şekilde yapılan bir eylemi(yürüyüş, intihar ederim tebliği) millete tasvip edecek değilim. Samimi içten gelen bir hareketi yapan herkesin duygu ve düşüncesine saygı duymak zorundayım. Sınırında abartmadan yapılan birşeyde ve buna saygı duymada sakınca yoktur."Gerizekalı" demek ne yazık ki yanlıştır. Herkes kendi sevdiği partinin peşinden bir şekilde gidiyor ve elinden geldiğince birşey yapıyor. Sizin tarzınız başka, onların ki başka diye aşağılamanın kimseye faydası olmamıştır ve olmayacaktır.

9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
Editör ekibinden yetkilinin oluşturduğu başlık altında, editör görevi üstlenen arkadaşım şaşırmanda bir sakınca yok. Bende şaşırıyorum istifayı geri çekmesi için yapılan bu işlere :)

Lakin forum yönetimi de görevinizin başına rica ediyorum. Şaşırma bir yere kadar, aşağılayıcı yazılar kaldırılmalı ve sahipleri uyarılmalı.

Ahmet Emre Toraman

Profesör
9 Ağustos 2017
1,278
391
263
28
Bizim millet ya anlamıyor ya anlamak istemiyor. Deprem olduğunda deprem vergilerini aldılar. Hatta bu paralara ne yaptığımızı söylemeyeceğiz diye de açıklama da bulundular. İstanbul ve Ankara gibi yardım toplayan illerin IBAN hesaplarına el koydular. CHP'nin aşevi hesaplarını bile bloke ettiler. Şu dönemde bile işbirliği yapacaklarına yine taraf tutmayı seçtiler. Bir sürü işveren ve işçiyi mağdur edip kendi kaderlerine bıraktılar. Onca insan her gün bi ümit İşkur'a gittiler ama istediklerini alamadılar. CHP ve İyi Parti o kadar birlik olalım diye çağrıda bulundu. Ama bunlar yine inatla taraf tutmaya devam ettiler. Bardağın son damlası da Cuma gecesi taştı. Alınabilecek en yanlış karar alındı ve yasağa iki saat kala gidip sokağa çıkma yasağını ilan ettiler. Sonra senaryo işlemeye başladı. Yine Süleyman Soylu istifa başvurusunda bulundu ve yine reddedildi. Sonra halkımız da Süleyman Soylu yine doğru olanı yaptı diyip Süleyman Soylu'yu destekledi. Bu kadar olaya rağmen hâlâ bunları nasıl yapıyorlar anlayamıyorum. Gerçeği görebilmek için daha ne olması gerekiyor?

Szayel

Profesör
14 Ağustos 2019
2,018
1,147
293
Arkadaşlar orada yürüyen kişilerin hareketini bende tasvip etmiyorum, tekrar söyleyeyim. Belki karşılıksız seviyorlar, belkide karşılıkları olacak beklenti için yapıyorlar. Kişileri tanımadığım için ön yargı ve zan ile hareket etmeyeceğim.

O yolda yürüyen insanlar (ki videosunu oynatmadım bile, başlık yeterli geldi o derece mecalim yok izlemeye) direkt olarak şahsınıza da küfür etmedi. Nedir bu kin, bu öfke ? Hâlen daha aşağılayıcı, küçük düşürücü hakaretlerde bulunuyorsunuz.

Neyse kalite iyice düştü burada size kolay gelsin.

Nixc0r

Dekan
Emektar
24 Şubat 2020
6,091
12
16,066
3,258
18
Arkadaşlar orada yürüyen kişilerin hareketini bende tasvip etmiyorum, tekrar söyleyeyim. Belki karşılıksız seviyorlar, belkide karşılıkları olacak beklenti için yapıyorlar. Kişileri tanımadığım için ön yargı ve zan ile hareket etmeyeceğim.

O yolda yürüyen insanlar (ki videosunu oynatmadım bile, başlık yeterli geldi o derece mecalim yok izlemeye) direkt olarak şahsınıza da küfür etmedi. Nedir bu kin, bu öfke ? Hâlen daha aşağılayıcı, küçük düşürücü hakaretlerde bulunuyorsunuz.

Neyse kalite iyice düştü burada size kolay gelsin.
coranayı görmezden gelip sokağa çıkıp eylem yaptıkları için söyledik zaten bizde

TheCommunist

Öğrenci
2 Nisan 2020
46
17
8
28
Ülkenin durumu bu yüzden kötü :/ (!) Bu istifa ortalığı karıştırmak için kurulmuş bir komplo olabilir.

Livia sas Junius

Profesör
24 Ocak 2020
1,546
1,557
358
37
yani adam milleti sokağa döktüğü için istifa ediyor ortalık karışıyor, o yasak günlerinde sokağa çıkıyorlar ve dışarıda toplanıyorlar. oksimoron.

neyse beynimi eritmeyeyim daha zaten yaz sıcağı var.

26 Ekim 2018
117
20
18
30
Çok sevilen bakanların hep PKKyı bitirceği söyleniyordu. Ha bitti ha bitecek yıllardır hep aynı muhabbet. PKKyı bitircekti tam bak ne oldu. Yok ama cidden bitirdiydi bak aha bitiyor.

Görkeem

Profesör
22 Ağustos 2019
4,064
3,392
293
Bizim insanlarımız akıllanmaz hep bu kafa ile devam ederler. Nasıl oyuna geliyorlar ama ya..