Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
1606491063179.png

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Şu anasını sattığımın evinden öyle bir kurtulmak istiyorum ki anlatamam. Bir aile bireylerinin hiçbirinde mi dinleme, tartışmaya açık olma, fikre-düşünceye saygılı olma özellikleri olmaz ya? Ne ailesi anasını satayım adam akıllı bi akraba mı var bizde. Şu kan bağı bulanan insanlardan kurtulmak için önümde bi tuş olsa anında tıklarım. Ama böyle bir yerde yaşamanın insana kazandırdığı çok güzel bir özellik var; sabır.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Spotify'ın "kadın mc'ler" listesi olmasa böyle seslerddn haberim olmayacak.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Size bir anımı anlatayım. 8. Sınıf mıydı neydi ? Palavracı arkadaşlarımdan biri okula , bilişim hocasına laptobu formattırmaya getirmişti. Çocuk bize şöyle diyordu "Ben Gta4 açtım , CS:GO oynadım Vb." Dedim ki "Kanka laptopunu verir misin?" Dedim. Verdi. Açtım laptobu , ilk işim özelliklere bakmak oldu. Birde ne göreyim "İntel Atom Z4XXX'miydi tam hatırlamıyorum. Dedim ki "Hangi grafiklerde kaç Fps alıyordun?" Dedim. Bana dediki "Orta ayarlarda 30FPS dedi." Hiçbirşey demedim. Gittik bilişim hocasına. Ona da dediki "Hocam ben bununla orta ayarlarda 30FPS GTA4 oynuyorum dedi." Hocaya dedim ki "Evet hocam arkadaş İntel Z4XXX ve İntel HD Graphics ile alıyor dedim." Hoca bana ne dedi biliyor musunuz ? Sen git dedi ? Ve hoca ne sordu o ap ayrı bir konu. "Bu küçük ekranla mı oynadın dedi." Yahu ekran küçük olsa ne yazar ? İntel Z4XXX var diyorum sanki yanlış birşey diyor muşum gibi git diyor (Bu arada hani iğneleyici şekilde demişti.) Zaten o hocayı pek sevmiyordum :) Ve hoca dediğine inanmıştı ?‍♂️ (En azından yüz ifadesi öyleydi.)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Yaw hastayım diyom sen kız ayarla diyon
Waüağpa
Bak ben hastaydım ne demiştin? Ustabaşı helvacı olurum demiştin.

Ama ben helvacı olmayı sevmem. Helva yemeyi severim. Ölde helvandan yiyelim hiç olmazsa. Zaten doktor kız ayarlayamıyon bi işe yaramıyon.

Reaksiyon puanı
6,381
Ya madem 10:40 ayarladınız, 10:40 yapın. 10:30'da başlamışlar mesajı da gelmedi whatsapp'a girince geliyor. Şu whatsapp sorunundan nefret ediyorum çözsünler artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...