Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Dünyaya geliyorsun sıfırdan başlangıç yapıyorsun. Bebeklik geçiyorsun sonra çocukluk sonra ergenlik sonra gençlik sonra yaşlılık sonra gözlerini dünyaya yumuyorsun ecel vakti gelince. Ne gariptir ölümü bile bile yaşayan tek canlı varlık insanoğlu...

Ancak buna rağmen herkes bu dünyada birbirini kırmaya üzmeye rekabet etmeye hak yemeye devam ediyor.

Bazı şeylere anlam veremiyorum. Bunca zorluk bunca keder neden yaşayıp ölmek niye. Tam rahata kavuştuk kavuştuk diye diye ömrümüz çürüyor.

Veya zaman aksın diye dua edip geçmişe özlemle bakmak.

İlginç şeyler oluyor...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Dünyaya geliyorsun sıfırdan başlangıç yapıyorsun. Bebeklik geçiyorsun sonra çocukluk sonra ergenlik sonra gençlik sonra yaşlılık sonra gözlerini dünyaya yumuyorsun ecel vakti gelince. Ne gariptir ölümü bile bile yaşayan tek canlı varlık insanoğlu...

Ancak buna rağmen herkes bu dünyada birbirini kırmaya üzmeye rekabet etmeye hak yemeye devam ediyor.

Bazı şeylere anlam veremiyorum. Bunca zorluk bunca keder neden yaşayıp ölmek niye. Tam rahata kavuştuk kavuştuk diye diye ömrümüz çürüyor.

Veya zaman aksın diye dua edip geçmişe özlemle bakmak.

İlginç şeyler oluyor...
Öldükten sonra Dünyaya gelmeden önceki gibi olacağız.
Yani hatırladığın bir şey var mı?

Cevap hayırsa ? anı yaşa, kafaya takmaya değmez ilginç şeyleri.
Bir şeyler oluyorsa sebepi var

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Öldükten sonra Dünyaya gelmeden önceki gibi olacağız.
Yani hatırladığın bir şey var mı?

Cevap hayırsa ? anı yaşa, kafaya takmaya değmez ilginç şeyleri.
Bir şeyler oluyorsa sebepi var
Çok sorgularım ben her şeyi yapım böyle. Yoğun yaşarım her şeyi. Gecenin karanlığı sessizliği huzur verir. Her insan farklı işte...

Reaksiyon puanı
6,381
Oneplus 8 Pro 4K 60 kare çekim yaparken OIS ve EIS çalıştırmıyor ama kayıttan sonra titreşimi sıfıra indiriyor. Ayrıca 4K 60 kayıt yaparken ana kamera ve geniş açılı kamerayı kullanabiliyor. Tele lens veya ultra geniş açıyı kullanamıyor. Ve 5 dakika sınır koyuyor. Videoda dinamik aralık, renk doğruluğu ve keskinlik konusunda da bence üstüne yok Android tarafında.

4K 30 kayıt yaparken de OIS ve EIS var, sınır yok, tüm lensler arası geçiş yapılabiliyor.

Bence gerçekten çok iyi. Telefonların gimball ile yeterli ışıkta profesyonel kamera gibi video çekebilmesine gerçekten çok şaşırıyorum.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
İnstagramla alakam yok diyon inanmıyorlar
Screenshot_20201125-131533_Instagram.jpg

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Bir şey diyeceğim bunca yıllık hayatımda şunu farkettim galiba ben doymuyorum yemek için midemde sürekli bi boşluk oluyor. Milletin 2 tane yiyip bıraktığı şeyden dün 9 tane yedim ve hala doymamıştım.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Bir şey diyeceğim bunca yıllık hayatımda şunu farkettim galiba ben doymuyorum yemek için midemde sürekli bi boşluk oluyor. Milletin 2 tane yiyip bıraktığı şeyden dün 9 tane yedim ve hala doymamıştım.
Benim midemde kara delik var sanırım

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
kitlesi kötü diye yaptığı müziğj eleştiriyorlar.
garip geliyor.
tamam eski şarkıları daha güzeldi ama..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...