Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Bugün bir arkadaşımla buluşacağız. Israrla note 8 pro ile benim telefonu karşılaştırmak istiyor. Dün iki buçuk saat olmayan teknoloji bilgisiyle karşılaştırma yaptırdı bana.
Yarın gel 90 ile 60hz'i karşılaştıralım dedi.
Kendi telefonunun bataryası 200 mAh daha fazlaymış. Ekran sürelerimizi karşılaştırdık baktı kendi telefonu 2 saat daha az almış, ben kağıt üstündeki değerlere bakarım dedi.
Onun telefonu pubg'de hdr açıyormuş. Oyun oynadığı yok ama olsun, hdr açıyormuş.
Bugün kıyaslayacakmışız ikisini.
Bana 6 pro'yu 3200'e alarak kazık yedin, xiaomi alsan 5 yıl rahat kullanırdın dedi ( note 8 pro'yu 3500'e aldı bu arada)

Ne yapacağım ben ?

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Bugün bir arkadaşımla buluşacağız. Israrla note 8 pro ile benim telefonu karşılaştırmak istiyor. Dün iki buçuk saat olmayan teknoloji bilgisiyle karşılaştırma yaptırdı bana.
Kendi telefonunun bataryası 200 mAh daha fazlaymış. Ekran sürelerimizi karşılaştırdık baktı kendi telefonu 2 saat daha az almış, ben kağıt üstündeki değerlere bakarım dedi.
Onun telefonu pubg'de hdr açıyormuş. Oyun oynadığı yok ama olsun, hdr açıyormuş.
Bana 6 pro'yu 3200'e alarak kazık yedin, xiaomi alsan 5 yıl rahat kullanırdın dedi ( note 8 pro'yu 3500'e aldı bu arada)

Ne yapacağım ben ?
Hayır demesini bilmelisin. Arkadaşın diye her dediğini yapacaksın diye bir şey yok. Pasif olma aktif ol

Reaksiyon puanı
6,381

Ne yapacağım ben ?
Uğraşma boş ver. Gelsin görsün Realme 6 Pro'nun Rn 8 Pro'dan nasıl iyi olduğunu.

Ayrıca sizi anlayabiliyorum, benim de çevrem o gibilerle dolu. Allah kolaylık versin size...

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

Ne yapacağım ben ?
1800 liralık telefonu 3500 liraya almak on numara hareket.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
İyi dilekleriniz için teşekkürler, Allah yardımcım olsun.
Pasif olma, hayır demesini bil vs. dediniz ama çocuk telefonunu öyle övüyor ki, tüm teknoloji bilgim sıfırlanıyor. Resmen hipnoz ediyor beni.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
İyi dilekleriniz için teşekkürler, Allah yardımcım olsun.
Pasif olma, hayır demesini bil vs. dediniz ama çocuk telefonunu öyle övüyor ki, tüm teknoloji bilgim sıfırlanıyor. Resmen hipnoz ediyor beni.
Hipnoz olup olmamak senin elinde. Bir insan bir insana kendi iradesi ile aşık olur. Hipnozlanmamaya bak

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Hipnoz olup olmamak senin elinde. Bir insan bir insana kendi iradesi ile aşık olur. Hipnozlanmamaya bak
Hocam sanki çocuğa aşık olmuşum da, her baktığımda gözlerinin içine dalıp hipnoz oluyormuşum gibi konuştunuz ?
Teşekkürler öneriniz için.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Hocam sanki çocuğa aşık olmuşum da, her baktığımda gözlerinin içine dalıp hipnoz oluyormuşum gibi konuştunuz ?
Teşekkürler öneriniz için.
Aşkın tanımı geniştir. Dar düşünürsek erkek ile kızın arasında geçen flörtleşme olarak görürsün. Celladına aşık olan insan deyimi de bu geniş tanımlamadan geliyor

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Yağlı saçlarla berbere gitmek ayıp mıdır sizce ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne halt ederseniz edin asla yalan söylemeyin. Yalandan çektiğim kadar birşeyden çekmedim.

Reaksiyon puanı
6,381
Forumda ki değerli "duayenlerden" bıktım artık. Kalıplaşmış ve başka kişilerden duydukları kelimelerle konuşan cahil kişilikler.

Daha önce ne dediğine bakmadan sallayan ters beyinlere sahip bedenler onlar. Kendi yorumları ve fikirleri yok. Cahillikleri, dedikleri yanlış ve kalıplaşmış sözcükleri sürekli tekrarlamalarından ve haksız olduklarını kabul edemeyişlerinden anlaşılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adama hayır o öyle değil böyle diyorsun, internetten bakıp senin dediğin gibi olduğunu görünce cevap yazmıyor.

En azından bir yanlış yazmışım, aklım başka yere gitmiş gibi bir şey de bari...

Son düzenleme:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Yine hangisi doğru diye düşündüğün ve kararsız kaldığın, yapamadığın seçimlerle mi ilgili?
Değiştirebildiklerini değiştir, çabala. Kaçmak da çözüm olmuyor çoğu zaman. Gerçi "kaçmak" da derin bir anlam içeriyor. :rolleyes:
Hayata karşı bütünüyle.Kaçmak çözüm değil işte kaçılmıyor zaten..Bakalım İnşallah aşabilirim.

Reaksiyon puanı
6,381
Kendi paramı kazandığımda para biriktirebileceğim konuma geldiğim ilk an, bir kokpit kuracağım. F1 serilerinde ve İRacing'de turnuvalara ve şampiyonalara katılacağım. Bunu hem bir Hobi olarak hem de ciddiye alarak yapacağım. Sim Racing yapacağım.

Özellikle de F1 eSporları Dünya Şampiyonlarına katılacağım.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Kendi paramı kazandığımda para biriktirebileceğim konuma geldiğim ilk an, bir kokpit kuracağım. F1 serilerinde ve İRacing'de turnuvalara ve şampiyonalara katılacağım. Bunu hem bir Hobi olarak hem de ciddiye alarak yapacağım. Sim Racing yapacağım.

Özellikle de F1 eSporları Dünya Şampiyonlarına katılacağım.
Meslek ne? İyi para kazanmalısın onu yapmak için

Reaksiyon puanı
6,381
Meslek ne? İyi para kazanmalısın onu yapmak için
Mesleğimin ne olacağını daha belirlemedim, aklımda editörlük veya akademisyenlik var (Çok ayrı şeyler ama ikisini de çok merak ediyorum özellikle editörlüğü) ama bu benim kendime verdiğim bir söz olsun istiyorum, bir kez deneyimlemiştim ve kendime bunun sözünü verdim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Mesleğimin ne olacağını daha belirlemedim, aklımda editörlük veya akademisyenlik var (Çok ayrı şeyler ama ikisini de çok merak ediyorum özellikle editörlüğü) ama bu benim kendime verdiğim bir söz olsun istiyorum, bir kez deneyimlemiştim ve kendime bunun sözünü verdim.
Mesleğini seçerken geleceği düşün. Para yönünden seni hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak bir alana yönel

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Akademisyen olmak için torpilinin olması gerekiyor. Kaldı ki bunu zaten üniversite yıllarına gelince bizzat hocaların yüzüne söyleyecekler. Yazı ile ilgili işleri seviyorsan bence gazetecilik bölümünü bitir. Sonra bulursan bir gazete ile anlaş. Köşe yazarlığı yap. O da olmadı aç youtube kanalı. Ordan sözlü olarak gündem ile alakalı videolar çek. Zaten sanal gazetecilik yapan insanlar mevcut. Artık eskisi kadar gazete okuyan insanda kalmadı. Millet izlemeyi seviyor

Reaksiyon puanı
6,381
Mesleğini seçerken geleceği düşün. Para yönünden seni hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak bir alana yönel
Bilmiyorum bakacağım, alttan çok temel bir yazılım bilgim var. İlgi alanımı belki oraya yönlendirirsem ileride yazılımcılığa yönelebilirim belki. Ama editörlük çok ilgimi çekiyor.

Aman neyse daha çok var zaten 14 yaşındayım.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Bilmiyorum bakacağım, alttan çok temel bir yazılım bilgim var. İlgi alanımı belki oraya yönlendirirsem ileride yazılımcılığa yönelebilirim belki. Ama editörlük çok ilgimi çekiyor.

Aman neyse daha çok var zaten 14 yaşındayım.
Berber ol. İyi bir berber olursan rahat olursun para taraftan. Sonra bana gelip dua edersin.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
Berber ol. İyi bir berber olursan rahat olrsun para taraftan. Sonra bana gelip dua edersin.
Harbi la bizim berberin tarağının sapı altın, yüzüğü altın, aynanın çerçeveleri altın. Hele çok uzun saçlı biri geldiyse, tıraş bitiminde direk telefondan banka hesabını kontrol ediyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Harbi la bizim berberin tarağının sapı altın, yüzüğü altın, aynanın çerçeveleri altın. Hele çok uzun saçlı biri geldiyse, tıraş bitiminde direk telefondan banka hesabını kontrol ediyor.
Gerçekse ne iyi
Gerçek değilse ? ? ? ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Editörlükten kendi işin olmadığı ve bu işe aşırı emek vermediğin sürece para kazanamazsın.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Gerçek değil tabii ki, ayna ve tarak altın renginde sadece, yüzüğü bilmiyorum. Uzun saçlı abide futboldan iyi anladığı için sohbetleri hep futbol oluyor ve en son maçı hatırlamak için tıraşa başlamadan bakıyor telefona ?
Ama iyi senaryoydu ha az daha inanmıştım. Çantamı toplayıp sizin taraflara geliyordum berberliğe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar