Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
İlk ios cihazlar cıktığında android yerlerde sürünüyordu apple cılardaki hava o kadar fazlaydı ki androidcier kıskançlık ne yapacaklarını şaşırdılar halen binbir türlü bahane çıkarıyorlar neymiş apple paragözmüş sanki android firmaları değil

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Bence Aynştayn demek lazım adama. ?

Sana göre bana fizik sorusu sorarsa eğer sana çözdüreceğim o soruyu. Benide olaya müdahele ettirdin. ?hehehehe

Görkem çok iyi bir insan adam şeker gibi adam bakma sen???ancak bu yazışmaları görürse???ortada Fizik Mizik pek kalmayacak???Fizik ten Kimya ya ordan Geometriye geçecek.???sonra ne mi olacak??????????? ( bizim halimiz )

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
Kimse üstüne alınmasın,canım sıkıldı karaladım.
burası rahatlama yeri değilmi.

Cahillik harika bir şey,her halta maydanoz oluyorsun.
sandviçe,köfteye,böreğe ,yemeklere katılıyorsun
olur olmaz her şeye puan almak için sakız yapıyorsun
Çöp torbası gibi her konuyu yerleşiyorsun

her lafı ,her sözü yazıyorsun,laf edilince hak hukuk diyorsun
Söylediğin sözün özünü bilmeden her konuya atlıyorsun

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Screenshot_3.jpg

Reaksiyon puanı
5,172
Az yenilik cihazları az eskitiyor. Bu sayede eski cihazlar bile yeni kasa gibi gözüküyor. Buda ikinci elde ciddi bir avantaj sağlıyor.

S5 ile ip6 nın aynı yılda çıkması durumu özetliyor...

M

Murat Burç

SDN Okuru

6000 iPad Pro 2018 11 inç
1900 Rode Wirelles GO
3000 Applee Watch
Muhtemelen 10000 iPhone 11 Pro/Max
Muhtemelen 10000+ DSLR kamera videoyu çeken.

Bu arkadaşa Allah para vermiş. Allah bereket versin daha daha versin.

Kendi kullandığı ekipmanlar 30000 TL.
Eyvallah insanları faizden sakındırıyorsun. Allah razı olsun da. Sen ye, sen iç, sen kullan, sen seviş, sen yaşa

Birileri birşey yapmak istediğinde aman günaha sapmayın, aman günah işlemeyin de tamam buna da Eyvallah.

E hani çözüm nerede? Aç helal dairesinden bir pencere. Sebep olanlara buğz et nerede senin olayın?

Bir adama birşeyi yasaklıyorsanız alternatifini de sunmak zorundasınız.

İnancın bu kadar kırılgan olduğu ortamda şu konumdaki birinin çözümsüz bir şekilde bunları söylemesi bana şov gibi geliyor.

Ben müslümanlığın bu şekilde çözümsüzlük üzerine olmadığını bilmesem. Videoya bakarım ve drim ki

vay be yaşıyor yaşıyor yaşıyor sonra nasihat v eriyor. Direk dinden soğuma sebebi.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Microsoft bu saatte teknik bakım mı yapıyor yoksa Turknet'e özel bir durum bu anlamış değilim.
Yarımsaattir microsoft servislerine doğru düzgün bağlanamıyorum ek olarak speedtest'e erişemiyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,858
Forumda Anasayfadakı Cuberpunk konusunun hareketli resimi baya havalı duruyor abi yaa

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Bilgisayar çöp oldu, hiçbirşey kalmadı doğru düzgün sabah akşam forumdayım. Yapacak başka birşey yok :D

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ekran kartı gitti he? Model neydi?
Abijim Ana kart gitti ustaya gösterdim ana kart ta sorun var dedi taktı anakart çalışmıyor hata veriyor bütün parçalar gitmiş dedi işte modelide experin bir ofis bilgisayarı modelini unuttum 2014-2015 arası bir modeldi. Başka ustaya göstericem adam pek anlamadı gibi duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...