Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Youtube da düzgün playlist indirecek uygulama bulamadım ya ona yanarım ölmüş programcılık ölmüş.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
107083072_1123867074657814_4726327052059158596_n.jpg

Mehmet Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
bi telefon alacaz şusuydu busuydu Allah canımı aldı zaten sıcak bastı kavruluyoz evin içinde bi de LGS tercihiydi derken kökten kopacam hayattan sefasını sürüyosan cefasını da çek derler bizimkinin sefasını başkası sürüyo heralde bi cefası kaldı başımıza
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen hocam. Bende zor tutuyorum. O aklı evvel adamın konusuna kötü bir şey yazıp banlanmamak için kendimi zor tutuyorum. Kötü söz kullananlar banlanıyor ama neden olan kişiye hiç bir şey olmuyor.
Neyseki banlanmış sanırım herşeye tamam ama insanların hem boş yere zamanını çalmak hem de insanlarla alay etmek hoş değil.
Gerekli modları konuya ekleyip rica ettim kendi mesajlarımı tek tek raporladım o herifin konusundaki mesajlarımın kaldırılması için başka yapmam gereken bişi varsa ne olur söyleyin onu da yapayım ağzımı bozmamak için zor tutuyorum kendimi ?
kimden bahsediyorsunuz merak sardı beni Allah için söyleyin

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2,554
bi telefon alacaz şusuydu busuydu Allah canımı aldı zaten sıcak bastı kavruluyoz evin içinde bi de LGS tercihiydi derken kökten kopacam hayattan sefasını sürüyosan cefasını da çek derler bizimkinin sefasını başkası sürüyo heralde bi cefası kaldı başımıza

kimden bahsediyorsunuz merak sardı beni Allah için söyleyin
Asosyal necmi denen rahatsız bir herif resmen herkesi trolledi bildiğin.Ben anladığı dilden konuşurdum da dua etsin forumdayız.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bence akli dengesinde sorun yoktu sadece şımarık ve şuursuz veled...

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Troll diye o kadar dedim hatta troll değilse bile bu saatten sonra psikolog desteği alması gerektiğini söyledim tepki gösterenler bile oldu :)

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Sanırım gerçekler bazılarının asla değiştiremeyeceği ve kabul edemeyeceği şeyler..

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Sanırım gerçekler bazılarının asla değiştiremeyeceği ve kabul edemeyeceği şeyler..
Bir tane dünya var ama bu dünyanın içerisindeki 7,594 Milyardan fazla insan kendi dünyasında yaşıyor. Herkes inanmak istediği şeyi doğru bilmekle yükümlüymüş gibi.

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Bir tane dünya var ama bu dünyanın içerisindeki 7,594 Milyardan fazla insan kendi dünyasında yaşıyor. Herkes inanmak istediği şeyi doğru bilmekle yükümlüymüş gibi.
Yükümlü olduğumuz şey keşke sadece o olsa. Bize dayatılan her şeyi de sualsiz kabul etmek zorundayız. Neyse ki etrafımızdaki herkes birer bilgin. Cahil kalmak söz konusu bile değil :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
2 gündür 2. Defa üst üste bisikletin ön lastiği farklı yerlerden patladı.? Bende bu şans varken...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
2 gündür 2. Defa üst üste bisikletin ön lastiği farklı yerlerden patladı.? Bende bu şans varken...

Bu ve buna benzer ürün çok piyasada deneyin bence. Bir smod arkadaşımızın tavsiyesidir.. :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Transformers dan önce bunlar vardı beyler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Allah belanı Versin Türk Telekom.
İnternet tamam telefonu bekletiyor lar.
3 Temmuzdan beri nakil bekliyorum ne yapacağaımı da şaşırdım. Biri bir tavsiye versin bana ya.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok para. 20 yıllık bir bisiklet için fazla o. Yeni bisiklet alayım dedim iş gören gir bisiklet olmuş 3 bin TL civarı. 3 bin bisiklete verene kader 50cc motor alır vergi ve sigorta derdi olmadan gezerim dedim vazgeçtim? Markete giderken güneşte fazla kalmamak için kullanıyorum bu bisikleti.

İl neresi? Dayı lazım sana bir tane.
Kütahya. Türk Telekom il müdürlüğünü arasam nasıl olur. Allah'ın belası telefon geçecek diye bekletiyorlar. Kaç gündür bekliyorum çıldırıcam artık böyle rezillik mi olur. Müdürlüğü arasam mı acaba?

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
amacım temiz format atmak dışarıya para vermemek için sanal makinede bios ayarlarını tam olarak bilmiyorum sizleri seviyorum arkadaşlar

Reaksiyon puanı
6,381
Ya yine biri konu açmış ıphone 7 alcam diye ne denilirse çok param yok diyor, ama konuya da şimdi Android falan önermeyin IOS istiyorum yazmış. Ya şu gereksiz insanları bir gitse... Bazıları da ıphone 7 çok iyi bir seçim olur seni en az 2-3 sene götürür demişler. Iphone 6s plus eylül 2015'te çıktı 2020'de fişini çektiler 5 sene oldu. Iphone 7 2016'da çıktı çıkalı 4 yıl oldu şimdi diyorlar 2-3 sene en az götürür. Şu insanlar yanımda olsa saydırmak istiyorum onlara yaaaaaaaaaaaaaa

Reaksiyon puanı
6,381
Ya bir kişi var sadece ıphone cihaz kullanmış, ıphone cihazların kötü bir yanını söyleyince her dediğinize gülüp dalga geçiyor. Şu foruma bir şeyler öğrenmek için geldim ama sadece Erenist ve SıradanKullanici sayesinde teknoloji hakkında bir kaç bir şey öğrenebildim. Seyyah amca sayesinde de biraz insanlık. Geri kalan Apple fan boyu, Samsung fan boyu, illa ıphone isteyen, her şeye ıphone öneren, saçma saçma konular açan kişilerden tek öğrendiğim şey ise nasıl pis bir insan olunduğu oldu.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Don lastiği. Kışın lazım... yazın da lazım olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...