Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Starman35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
iPad Air 3 256 GB sorunuz varsa alınırım arkadaşlar ??
3267FC50-F69D-428D-AB67-3B2C4D846CB7.png

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
imleci sürükle üzerine...kardeşime ipad pro alsaydık keşke dediğimde küfrediyor...

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Facebook'tan CarTown'u kaldırmasalardı da oynasaydık :( Üzerinden 6 yıl geçti. Hala aklımda......

M

Murat Burç

SDN Okuru
Internetim bitti. Allah belanı versin Türk Telekom.
Sırf millenicom kullanıyorum diye nakletmemek için elinden geleni yapıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Türk Telekom? Ney nakil edecek
Ev değiştirdim. Nakil işlemleri tt altyapısı olduğu için ttden yapılıyor diye biliyorum. 9 mb internetle kaldım. Bunu hızlandırmanjn yolunu biliyor musun?
İnternet onaylandı telefonu bekliyoruz diyorlar yahu ben iptal eden telefonu diyorum (fiberden ötürü yalın çalışıyor ya) internet donuk olduğu için işlem yapamıyoruz diyor. Cumadan beri bekliyorum çıldırıcam

Reaksiyon puanı
2,554
Gerekli modları konuya ekleyip rica ettim kendi mesajlarımı tek tek raporladım o herifin konusundaki mesajlarımın kaldırılması için başka yapmam gereken bişi varsa ne olur söyleyin onu da yapayım ağzımı bozmamak için zor tutuyorum kendimi ?

Reaksiyon puanı
6,381
Gerekli modları konuya ekleyip rica ettim kendi mesajlarımı tek tek raporladım o herifin konusundaki mesajlarımın kaldırılması için başka yapmam gereken bişi varsa ne olur söyleyin onu da yapayım ağzımı bozmamak için zor tutuyorum kendimi ?
Aynen hocam. Bende zor tutuyorum. O aklı evvel adamın konusuna kötü bir şey yazıp banlanmamak için kendimi zor tutuyorum. Kötü söz kullananlar banlanıyor ama neden olan kişiye hiç bir şey olmuyor.

Reaksiyon puanı
2,554
Aynen hoca. Bende zor tutuyorum. O aklı evvel adamın konusuna kötü bir şey yazıp banlanmamak için kendimi zor tutuyorum. Kötü söz kullananlar banlanıyor ama neden olan kişiye hiç bir şey olmuyor.
Neyseki banlanmış sanırım herşeye tamam ama insanların hem boş yere zamanını çalmak hem de insanlarla alay etmek hoş değil.

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Forumda “Troll efsaneleri” belirmeye başlamış..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyseki banlanmış sanırım herşeye tamam ama insanların hem boş yere zamanını çalmak hem de insanlarla alay etmek hoş değil.
Canı sıkılan başkalarının iyi niyetini sömürüyor. Uzaktan takip ediyordum ben bile sinirlenmeye başlamıştım.

Reaksiyon puanı
2,554
Forumda “Troll efsaneleri” belirmeye başlamış..

Canı sıkılan başkalarının iyi niyetini sömürüyor. Uzaktan takip ediyordum ben bile sinirlenmeye başlamıştım.
Ondan sonra gel de insanlara yardımcı olmak iste soyu kurusun böyle insanların inşallah.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
kaç mesaj oldu bakıyorum hiçbirşey anlamadım

Reaksiyon puanı
6,381
Evet banlanmış. Umarım bir daha geri gelmez. Kendi o psikolojik sorunlarını gitsin başka forumlarda konuşsun. Burada ki başka insanların zamanına ve banlanmasına sebep olmaz umarım.

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Evet banlanmış. Umarım bir daha geri gelmez. Kendi o psikolojik sorunlarını gitsin başka forumlarda konuşsun. Burada ki başka insanların zamanına ve banlanmasına sebep olmaz umarım.
Psikolojik sorunları olan insanlara yardım etmekte sorun yok. Seve seve ama eğlence olsun diye de dalga geçen insanlarla da affedersiniz ama aynı havayı soluduğumuz için utanıyorum. Biz yardımcı olmaya çalışıyoruz, hayatını düzeltmesi için fikir veriyoruz adamın yaptığına bak..

Reaksiyon puanı
6,381
Psikolojik sorunları olan insanlara yardım etmekte sorun yok. Seve seve ama eğlence olsun diye de dalga geçen insanlarla da affedersiniz ama aynı havayı soluduğumuz için utanıyorum. Biz yardımcı olmaya çalışıyoruz, hayatını düzeltmesi için fikir veriyoruz adamın yaptığına bak..
Bende onu diyorum. Adamın psikolojik sorunu falan yok dalga geçiyor. Ve dediklerinizde haklısınız.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bu ne şimdi.

Neden ki? Bu saatte hava serin olmalıydı.
5FBDEA5C-FE85-493B-923A-1EDB8C0A5EB1.png

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...