Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
O an için ne söylemek istiyorsanız tam buraya yazın ;)
Bu bir kelimede olabilir uzun bir cümlede olabilir içinizi dökün rahatlayın amaç bu ;)

Edit : Oyun oynamıyoruz aloo :D :wink: evet şimdi başlıyoruz..
bu konu ben küçükken açılmış bu konuyu açan abimiz acaba kaç yaşında ???

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Oda kokusu kullanan var mı? Önerisi olan filan falan inter milan.
Glade marka iyi...
10319002665010.jpg

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Oda kokusu kullanan var mı? Önerisi olan filan falan inter milan.
Gereksiz ve zararlı şeyler.İyi havalandırmana rağmen hala rahatsızlık veren derecede bir koku varsa odada şunu deneyebilirsin.
Sıcak suya turunçgil tarzı koku veren meyvelerden sıkabilirsin.Soba üzerine portakal kabuğu bırakmak gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

foruma girmekte sıkıntı çekiyorsanız, bu kimliği gösterin ,mulder abemin ,selamı var deyin,yetiyor

Ekli dosyayı görüntüle 101570
Ben bununla geliyorum sorun yoktur herhalde

V_tySQ3GNifbk8uDQ7LqdIk4MH-GfTPzBlktnw1cpfmZ5bXwujBRXiz2u5lPYkp_Y8So8m9RJ8okszmRVLGCH_UY

foruma girmekte sıkıntı çekiyorsanız, bu kimliği gösterin ,mulder abemin ,selamı var deyin,yetiyor

Ekli dosyayı görüntüle 101570
Sifuyu biliyorsun değil mi

V_tySQ3GNifbk8uDQ7LqdIk4MH-GfTPzBlktnw1cpfmZ5bXwujBRXiz2u5lPYkp_Y8So8m9RJ8okszmRVLGCH_UY

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
Gereksiz ve zararlı şeyler.İyi havalandırmana rağmen hala rahatsızlık veren derecede bir koku varsa odada şunu deneyebilirsin.
Sıcak suya turunçgil tarzı koku veren meyvelerden sıkabilirsin.Soba üzerine portakal kabuğu bırakmak gibi.

sifu yu bilirim ,sifu derecesine ulaştınmı,kung fu çalışmaların devam ediyormu hala

Reaksiyon puanı
6,381
Forum çok yavaş gerçekten. Bilgisayarın başında bazen deliriyorum. Bazen çok hızlı oluyor, bazen delirtiyor.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
sifu yu bilirim ,sifu derecesine ulaştınmı,kung fu çalışmaların devam ediyormu hala
Sınavdı şuydu buydu cart curt ara verdim.Ama üniye geçince tekrar başlayacağım.Malum doktora şiddet tavan hep mi doktorlar dayak yiyecek :)

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
Sınavdı şuydu buydu cart curt ara verdim.Ama üniye geçince tekrar başlayacağım.Malum doktora şiddet tavan hep mi doktorlar dayak yiyecek :)
yaparsan iyi edersin,stres atar,deşarzj olursun,hem kendini geliştirirsin,başka dövüş sanatı daha öğrenmeye bak ,zararın olmaz

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Öyle düşünüyorum zaten bizim federasyonda hocalık öncesi 12 seviye var öğrenme açısından. 4 veya 5. seviyede muay thai,boks tarzı sporlara gidip daha sonra tekrar geri dönmeyi planlıyorum.Zaten wt nin yanında escrima görüyoruz.Wt de ilerledikten sonra bir de bjj yaparsam benim için tamamdır herhalde.
yaparsan iyi edersin,stres atar,deşarzj olursun,hem kendini geliştirirsin,başka dövüş sanatı daha öğrenmeye bak ,zararın olmaz

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
Öyle düşünüyorum zaten bizim federasyonda hocalık öncesi 12 seviye var öğrenme açısından. 4 veya 5. seviyede muay thai,boks tarzı sporlara gidip daha sonra tekrar geri dönmeyi planlıyorum.Zaten wt nin yanında escrima görüyoruz.Wt de ilerledikten sonra bir de bjj yaparsam benim için tamamdır herhalde.
gayet güzel düşünmüşsün,yakın döğüş teknikleri her zaman lazım

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278

Hergün havalandırmama rağmen koku oluyor. Turunçgil olayı kokuyu bastırır mı? Turun ağaçlarından çok var toplayıp demeyeyim çözüm oluyorsa?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Hergün havalandırmama rağmen koku oluyor. Turunçgil olayı kokuyu bastırır mı? Turun ağaçlarından çok var toplayıp demeyeyim çözüm oluyorsa?
Vallaha dene bak işte.Sonuç getiriyorsa ne ala yoksa febreze tarzı şeyler denemen gerekecek.Ha şunu söyleyeyim.İllaha alman gerekiyorsa mecbur iyi olanlarını alacaksın.Sonuçta içine soluyorsun ve kalitesiz olmamalı.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
15TL nesi pahalı zengin değilim. 18TL oldu diye sigarayı bıraktım...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
15TL nesi pahalı zengin değilim. 18TL oldu diye sigarayı bıraktım...
?

Çözülmeye hasret düğümüm
Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar
Beni bana hatırlatan yine bendim sonunda
İnceldiği yerden kopalım biz
Düşünmeden sattın ruhunu bir yalana
Çok ayıp olmuş
Yeterli değil miydi sözlerim ?
Gölgeler seyreder uzaktan bizi

Grups bin Rock

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
?

Çözülmeye hasret düğümüm
Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar
Beni bana hatırlatan yine bendim sonunda
İnceldiği yerden kopalım biz
Düşünmeden sattın ruhunu bir yalana
Çok ayıp olmuş
Yeterli değil miydi sözlerim ?
Gölgeler seyreder uzaktan bizi

Grups bin Rock
Bunları seviyorsan

Mavi gri
Çilekeş
Diken
Yaşlı Amca da seversin

Özellikle mavi gri tavsiyem. Sadece 5k dinlenmiş bu parça. Bizim millet hadise murat boz dinleyedursun. Kaliteli parçalarsa bize kalsın...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Bunları seviyorsan

Mavi gri
Çilekeş
Diken
Yaşlı Amca da seversin

Özellikle mavi gri tavsiyem. Sadece 5k dinlenmiş bu parça. Bizim millet hadise murat boz dinleyedursun. Kaliteli parçalarsa bize kalsın...

mavi gri biliyorum diğerlerini de duymuştum bakıcam.

Reaksiyon puanı
5,172
mavi gri biliyorum diğerlerini de duymuştum bakıcam.
Diken bildiğin eski kurban grubunun isim değiştirmiş hali. Zamanında kurban grubunun vokalisti seyirciden bitine yürümüştü sanırım. Sonra grup dağılmıştı. Şimdi diken olarak yeniden çalıyorlar.

Çilekeş ise yine 2000 li yılların metal gruplarından. Bi pentagram(yeni adı mezarkabul ne alakaysa:D) değiller ancak başarılılar. Kesinlikle dinlemelisin

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Diken bildiğin eski kurban grubunun isim değiştirmiş hali. Zamanında kurban grubunun vokalisti seyirciden bitine yürümüştü sanırım. Sonra grup dağılmıştı. Şimdi diken olarak yeniden çalıyorlar.

Çilekeş ise yine 2000 li yılların metal gruplarından. Bi pentagram(yeni adı mezarkabul ne alakaysa:D) değiller ancak başarılılar. Kesinlikle dinlemelisin
Ahahaha seyirciye yürüyünce noluyor Allah Allah ben olsam ben de kullanırım.Baksana duman konser kayıtlarına ordaki kızlara ben batuhan olsam her konser sonrası başka kıza yürürüm :)
Hiçbir grubunda zaten pentagram kadar olabileceğini sanmıyorum.Her grubun kendine özgü bir tarzı var.Ülkece bu açıdan şanslıyız.Kopya grup nerdeyse yok.Bu arada replikas da iyiydi.Cemiyette pişiyorum vardı.Onlrada yok artık galiba.

unplugged

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Her dolandırıldığımda hıncımı çıkartmak için diğer insanları dolanırıyorum:))

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Bak ya herife bak.Ne olduğu belli değil sağlık konusunda atıp tutuyor.Herkes doktor anasını satayım.
Doktor bile olsan muayenesiz tanı koyamazsın.Tedavi öneremezsin.Gelmiş cem yılmazın fıtık esprisi gibi şeyler öneriyor.Ulan adam belki tümor vs. ölse gitse ne olacak.

Yeminle ateş görünce şaşırıyordur bunlar medeniyet yoksunları.

bahsi geçen ... ne güldüm ya Allah affetsin.
yalnız trol olmak çok iyiymiş yav ben kullanırım bunu. ne de güzel kuduruyorsunuz.

Son düzenleyen moderatör:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
o videodakiler teror örgütü sempatizanı Türkiye Cumhuriyeti'ne hakaret ediyor...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Sdn forum dışındaki siteler çok hızlı çalışıyor neden dün hakkı abi foruma ddos saldırısı yaptı
acele işe sarı turp karışır...

Abi ciddiye alma ben bile sen söyleyene kadar bakmadım cd de ne yazıyo onu bike bilmiyorum.Şarkıyı dinkedim ve komik.
tipleri söyledikleri devlete hakaret içeriyor onu sil.

mesajını raporla videoyu silmek istiyorum de.

Son düzenleyen moderatör:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar