Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Büroda ne terör esti şimdi.. Acaba ileride neler olacak, merak ile bekliyorum..

tanselya

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Eskiden bu kadar kısa gelmezdi günler. Şimdi vaktimizi çalacak o kadar çok şey var ki...

Reaksiyon puanı
5,171
Keşke şuraya güzel sozler yazsanızda bizde etkilensek, tüylerimiz diken diken olsa... Resmen klasik sözler yazıyorsunuz.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,054
Keşke şuraya güzel sozler yazsanızda bizde etkilensek, tüylerimiz diken diken olsa... Resmen klasik sözler yazıyorsunuz.
Seni mi kıracam:D
Screenshot_20181121-170000_Google.jpg

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sınavlardan pek güzide forumumuza gerekli özeni gösteremiyordum ama geri döndüm. Nasılsınız arkadaşlar,abiler ablalar iyi misiniz?

vuenxx54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Yıl 2018 CS:GO'yu mobil veriyle indiriyorum. Son 2 GB kaldı. Gökten bir 2 GB yağsada oynasam artık şu oyunu.

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Koskoca Şehir Hastanesi açılıyor ve içlerinden bir kişi bile doğru yönlendiremiyor insanları Pes.!.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Günler artık benim için turbo hızıyla ilerliyor. Daha yeni haftasonu bitmişti ki, yarın yine cuma olacak. Bütün hafta boyu ne yaptım ? nasıl geçti ? hiç bir şey hatırlamıyorum. Günler uçup gitti. Günleri bile hatırlamıyorum.

vuenxx54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bundan sonra sinirlenip oyunu silmemeye özen göstereceğim. Nedense sildiğim oyun 1 - 2 ay sonra aklıma gelip oynama isteği geliyor. Günlerimde çok hızlı geçiyor ne olduğunu hiç anlamıyorum. Buraya yazmamın nedeni bunları yazacak biri olmaması :/ Hayat kötü be moruk)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Efsane cuma indirimleri var dediler, elektronik cihazların çoğu 2 kat zam yapıp daha sonra o fiyatı geri çekmesini indirim yaparmış gibi gösterdiler. Gerçekten çok mantıklı. :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Efsane cuma indirimleri var dediler, elektronik cihazların çoğu 2 kat zam yapıp daha sonra o fiyatı geri çekmesini indirim yaparmış gibi gösterdiler. Gerçekten çok mantıklı. :)

Aynen öyle asker saati olarak bilinen saatin indirimli fiyatı 47 tl olmuş ben ben 1 sene önce 35 tl ye almıştım..:D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bu sıralar yabancı dil eğitimine taktım kafayı ama sonuç hep aynı bir heves geliyor günlerce çalışıyorum sonra heves gidince bırakıyorum sonuna kadar gidemiyorum.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Asla normal bir hayat yaşayamayacağım. İnsanlar benim hakkımda kötü yargılar veriyorlar çünkü çirkinim. İnsanlar bana bir pislik, düpedüz, beta erkek diyorlar. Çekici olsaydım, bu sorunlarım olmazdı. Bir kızla bir randevuya bile çıkamayacaksam yaşamamın ne anlamı var? Sonsuza kadar bekar kalmaya kararlıyım ve samimiyetsizlik beni öldürüyor, bu yüzden neden direk acıyı sonlandırmıyorum? Çirkin bir insan olarak yaşamanın bir anlamı yok çünkü farklı bir şekilde davranmak zorundasınız ve kendinizi daha iyi hissettirmek için yalanlarla beslenmelisiniz. İnsanlar, durumun böyle olmadığı zaman kişiliğin daha önemli olduğu palavrasına sıkı sıkıya sarılmayı tercih ediyorlar. Kontrolümde olmayan şeylerden dolayı mutsuz olmaktan bıktım bu yüzden evdeki av tüfeğiyle yüzümü patlatacağım.

Ayrıca bunu okuyan herkese teşekkür etmek istiyorum. Burada insanların bana yardımcı olmaya çalıştığını biliyorum fakat ne yazık ki, plastik cerrahinin dışında bana yardımcı olabilecek hiçbir şey yok.

vuenxx54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
"Şimdi boşuna bakma saate, zaman geç oldu
Dün annem elimi tutarken bugün 29 da doldu
Vakit can almaz, ancak can yakar" birazcık eskileri düşündüm. Ceza'nın bu lafını görünce hüzünlendim bir anda. Ağlamıyorum sadece gözüme anılar kaçtı.

Reaksiyon puanı
5,171
Eskiden lisanslar çok uçuk fiyatlara satılırdı ancak artık zamanla yazılım sektörünün gelişmesi ve şirketlerin hemen hemen her ülkede resmi olarak satış planlama ofisleri açması ile fiyatlar olabildiğince rahatladı. Bugünden itibaren Türkiye için özel fiyatlandırma yapan hiçbir yazılımı satın almadan kullanmayacağım.

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Eskiden lisanslar çok uçuk fiyatlara satılırdı ancak artık zamanla yazılım sektörünün gelişmesi ve şirketlerin hemen hemen her ülkede resmi olarak satış planlama ofisleri açması ile fiyatlar olabildiğince rahatladı. Bugünden itibaren Türkiye için özel fiyatlandırma yapan hiçbir yazılımı satın almadan kullanmayacağım.

Bildiğiniz özel fiyatlandırma yapan bir kaçına örnek verir misiniz?

Mert Alper

Profesör
Reaksiyon puanı
1,311
Ve... Bugün Pazar tatili yapmayarak üst üste her gün işe geldiğim günlerin 36. günü. İnsan metabolizmasını zorlayan şirketime teşekkür ediyorum, içimdeki gücün farkına varmamı sağladığınız için size minnettarım(!)

Bir Pazartesi sabahından daha hepinize Günaydın :innocent:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Çalışan demir pas tutmaz.. :) Ama nedense biz çürümeye başladık.
Ve... Bugün Pazar tatili yapmayarak üst üste her gün işe geldiğim günlerin 36. günü. İnsan metabolizmasını zorlayan şirketime teşekkür ediyorum, içimdeki gücün farkına varmamı sağladığınız için size minnettarım(!)

Bir Pazartesi sabahından daha hepinize Günaydın :innocent:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
daha foruma yeni üye oluyorsun dk bir gol bir hesabı arkadaşlar internetten site buldum para kazanıyorum birde referans üstüne oldu güzelim oldu bizimkilerde hemen para lafını duyunca zıplıyorlar tabi konuya

#ExYoung

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Biraz internette araştırırsan iş ilanları bulabilirsin. Editörlük gibi. :)
editörler fazla para kazanmıyor ya. ben bi tane forumda editör olmuştum. günlük 2 konu açıyoduk. aylık en fazla 20 tl onuda almak için konuların çok düzenli olması lazım. her forum öylemidir bilmiyorum ama benim olduğum forumda 1 milyon üye vardı. o kadar para kazanan forum 20 tl verirse diğerleri daha az verir diye düşünüyorum :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yok valla hiç denemedim senden duyuyorum. Ben direkt paneli değiştirmeyi planlıyorum. Görüntü kalitesi de hoşum gitmiyor açıkçası TN panel olduğu için. Seninki IPS di herhalde?
Evet benimki IPS alırken özellikle dikkat ettim. Panel 108 HZ'ye kadar çalışabiliyormuş her IPS'de yok AUO63ED kodlu olanlarda varmış googleda ilk aratınca 2. konuda şu var G7 için açılmış aynı panel bazı 7567'lerde de var. Ben DH'de gördüm. 7567lerde AUO ve LG marka IPSler var LG'ler 66da falan kalıyor AUOlar 108de sorunsuzmuş. Hız aşırtma yapınca intelde programında ayarı gözüküyor. Tek düşüncem pile ve ekran ömrüne etkisi. Pilin katili olacak ama ekrana nasıl bir etkisi olur acaba
Yİne DH'de uzun süre hız aşırtmalı dandik bir samsung tn panel kullanan biri varmış fiziksel hasar oluşturudğu için bozulmuş yoksa sorun yokmuş.
1543325461182.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar