Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Lisede hiç bir zaman günlük 2-3 saat çalışmayacaksınız millet. :D Tabii manyağın teki değilseniz.

Okul çıkışı dışarıda takılın. Nargileye felan gidin. Kafelerde gezin. Eğlenin yani. Sınavlardan 2 hafta önce çalışırsanız gayet güzel notlar alırsınız zaten. Sınavlarin bittiği gün atın kendinizi yine dışarılara. :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Lisede hiç bir zaman günlük 2-3 saat çalışmayacaksınız millet. :D Tabii manyağın teki değilseniz.

Okul çıkışı dışarıda takılın. Nargileye felan gidin. Kafelerde gezin. Eğlenin yani. Sınavlardan 2 hafta önce çalışırsanız gayet güzel notlar alırsınız zaten. Sınavlarin bittiği gün atın kendinizi yine dışarılara. :D
Bir faydası yok, tecrübe konuşuyor.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bir faydası yok, tecrübe konuşuyor.
Tecrübe konuşacaksa bende tecrübemi yazayım..

Dediklerimin arasından ders çalışma kısmını yapmadım. Mezunum ve sınava tekrar hazırlanıyorum. Ama dediğim gibi son sene hariç sınav haftasından önce çalışırlarsa gereken notu alırlar. Zira okul başarısı ile üniversite yerleştirme sonucu paralel giden birini göremedim ben. :D

Lise sınavları en boş şeyler. 11. Sınıfta az buçuk YGS çalışın, 12. Sınıfta zaten çalışmak zorunda kalacaksınız. Sonra okul notlarının bir işe yaramadığını göreceksiniz. Matematik temeliniz iyiyse güzel şeyler yaşarsınız. Öbür türlü boş bir insan oluyorsunuz.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Tecrübe konuşacaksa bende tecrübe mi yazayım..

Dediklerimin arasından ders çalışma kısmını yapmadım. Mezunum ve sınava tekrar hazırlanıyorum. Ama dediğim gibi son sene hariç sınav haftasından önce çalışırlarsa gereken notu alırlar. Zira okul başarısı ile üniversite yerleştirme sonucu paralel giden birini göremedim ben. :D

Lise sınavları en boş şeyler. 11. Sınıfta az buçuk YGS çalışın, 12. Sınıfta zaten çalışmak zorunda kalacaksınız. Sonra okul notlarının bir işe yaramadığını göreceksiniz. Matematik temeliniz iyiyse güzel şeyler yaşarsınız. Öbür türlü boş bir insan oluyorsunuz.
Faydası yok dedim, yani hiçbir zaman arkadaş ortamları bana keyifli gelmedi. Kendimi insanların yanında hep sıkıştırılmış, zorla sokulmuş gibi yalnızlıktan korkararak geçirdim. Halbuki mutlu olmadığım ortamlarda var olmak yerine adam akıllı çalışsaydım saçma sapan bir üniversitede okumazdim. Ha tabii yaşadığım yere tahammülüm ne kadar azalmissa ilk yıldan gitmek istedim. :D

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Faydası yok dedim, yani hiçbir zaman arkadaş ortamları bana keyifli gelmedi. Kendimi insanların yanında hep sıkıştırılmış, zorla sokulmuş gibi yalnızlıktan korkararak geçirdim. Halbuki mutlu olmadığım ortamlarda var olmak yerine adam akıllı çalışsaydım saçma sapan bir üniversitede okumazdim. Ha tabii yaşadığım yere tahammülüm ne kadar azalmissa ilk yıldan gitmek istedim. :D
Benim icin durum aynı değil. :D Kimseyle muhatap olmadan geçinir giderdim. Son sene ortama bir girdim tam girdim. :D Belki ders konusunda bir faydası olmadı (ki ortama girdiğim zaman mezuna kalma kararını çoktan vermiştim) ama sosyalleşme konusunda bana çok faydası dokundu. Bir kıza normal şekilde bile mesaj atamayan, yüz yüze konuşamayan biriydim. 2 hafta önce sevdiğim kıza açıldım. :D (arkadaş olarak görüyormuş ama :/ ) Tabii bu demek olmuyor ki yalnızlık kötü biseydir. Hala en sevdiğim şey yalnız kalıp müzik dinlemektir ama artık bir yere çağırıldığımda gidip eğlenmesini de biliyorum. :)

Ayrıca doğru ortamı bulamadın diye hep yalnız kalma. Doğru kişileri bulmaya bak bence. :)

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Hadi 10'a kadar sayalım ! :)
21751282_1760928294199504_8219843820991714434_n.jpg

Yok la, bu da olmadı :confused:

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Bir şey sorabilir miyim sizde de reklam çıkıyor mu neye tıklasam arkasından kocaman reklam çıkıyor benim tarayıcı sorunlu ama acaba siteden mi kaynaklı nasıl engellenir

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,228
Bir şey sorabilir miyim sizde de reklam çıkıyor mu neye tıklasam arkasından kocaman reklam çıkıyor benim tarayıcı sorunlu ama acaba siteden mi kaynaklı nasıl engellenir
Burasi forum.shiftreklam.net . Tabiki reklam olacak.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hadi 10'a kadar sayalım ! :)
Yok la, bu da olmadı :confused:
2000i millenium adina 98in gorselleri degismis gereksiz bir yatirim yapilmis hali olarak dusunursek 10 tanecik :D
su ana kadar gordugum tek farki:
images.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Recep Baltaş'ın kendi forumunda kendi mesajını yazım hatasından dolayı rapor ettiğim için pişman değilim.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Burasi forum.shiftreklam.net . Tabiki reklam olacak.
--- Gönderi Güncellendi ---
2000i millenium adina 98in gorselleri degismis gereksiz bir yatirim yapilmis hali olarak dusunursek 10 tanecik :D
su ana kadar gordugum tek farki:Ekli dosyayı görüntüle 27835
Reklam olur da son birkaç haftadır böyle ekranı kaplayan ve dk başı açılan reklamlar çıkıyor onu reklam verenler kendisi mi yapıyor çok bilgim yok da telefondan girince sinir ediyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Technopatta Apple fanboyu olan modun olduğu konuda Apple'ı gömdüm diye adam anında yazım hatası bulup 1 günlük Ban attı şaka gibi yahu.

netlogbilisim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gelsen de gitmesen geri,
Kimi çalıntı kimi alın teri,
Ne kadar saçmalasam bilemedim,
Netlog Yazılım Bilgisayar ve Teknoloji Sistemleri...

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
@Valve

Hoşgeldin gaben amca. Hangi rüzgar attı seni buraya? Bir de hesaba PUBG atar mısın? Eyvallah şimdiden.

Ben şimdiden uyarımı yapayım. Hiç bir valve yetkilisi sizden Steam kullanıcı adınızı ve şifrenizi istemez. Bu arkadaşında valve ile bir alakası olduğunu sanmıyorum. Nasıl oldu da mod. adayı yaptılar hiçbir fikrim yok. Bu arkadaşa hemen güvenmeyin.

Son düzenleme:

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Confic reyisi banlamışsınız.
"Ne Dinliyorsunuz" konusu öksüz kalacak. :pensive:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,081
adamlar 720p yayın yapıyor biz bırak 480 i 360a razıyız

M

Murat Burç

SDN Okuru
Allah'ım yarabbim bu nedir bırakın kapatın şu kemanı toplantıya başlayın artık.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Sölim mi sölim mi.. Sölim mi Sölim mi?

-Söyleeeee dırttttıtıırırır söyle dırttırırırırırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...