Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Youtube'un tasarımı değşimiş çok sade olmuş yada reklamlar gidince öyle gözüküyor :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Standart kullanımım ortalama bu kadar sanırım. :)
upload_2017-8-30_22-16-17.png

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bu LG nin tanıtımları niye bu kadar sıkıcı oluyor , V30 iyi bir telefon olacak olsa bile tanıtımdan soğuyorum . Adam çok monoton :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ulan benim kıza benim laptobun aynı özelliklerinde başka laptop satmışlar aynı paraya. Tek fark benimkinde 128 GB SSD var kızda 500 GB HDD var. Şimdi ne var bunda diyebilirsiniz, benim bilgisayar Asus kızın Casper. Kiza da tembihlemistim Asus gibi bir marka almasını da Teknosa çalışanı bunun özellikleri daha iyi bik bik ötmüş. Şimdi kıza bir şey diyemedim morali bozulmasın diye de sinirden 1000 km ötedeki Teknosa çalışanını ***sim geldi. Ulan Casperi Asus parasına satmışlar.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ulan benim kıza benim laptobun aynı özelliklerinde başka laptop satmışlar aynı paraya. Tek fark benimkinde 128 GB SSD var kızda 500 GB HDD var. Şimdi ne var bunda diyebilirsiniz, benim bilgisayar Asus kızın Casper. Kiza da tembihlemistim Asus gibi bir marka almasını da Teknosa çalışanı bunun özellikleri daha iyi bik bik ötmüş. Şimdi kıza bir şey diyemedim morali bozulmasın diye de sinirden 1000 km ötedeki Teknosa çalışanını ***sim geldi. Ulan Casperi Asus parasına satmışlar.
Boşver, kazığı yiyenin kendi hatası. Sana değil, mağazada bir kaç dakikadır konuştuğu, tanımadığı bir satıcıya güvendi ise senin yapacağın bir şey yok burada. Artık sallamıyorum bile, benim cebimden çıkmıyor para. Kazığı yiyen kendine yiyor. Ben derim, dinlemezse kendi kaybı. Sonra foruma gelip ağlıyorlar ya bir de :cool:

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Boşver, kazığı yiyenin kendi hatası. Sana değil, mağazada bir kaç dakikadır konuştuğu, tanımadığı bir satıcıya güvendi ise senin yapacağın bir şey yok burada. Artık sallamıyorum bile, benim cebimden çıkmıyor para. Kazığı yiyen kendine yiyor. Ben derim, dinlemezse kendi kaybı. Sonra foruma gelip ağlıyorlar ya bir de :cool:
Elin kızı değil ki, bizzati benim sevgilim. Ne alıp ettiği önemli lakin ortada kendini bastırılmış hissetmiş, bir şey diyememiş. Şimdi gidip kıza niye aldın salak dersem olmaz, sonra içine sine sine kullanamaz sonra. Kendisi de çok anlamıyor, bir şey demenin yakisigi olmaz. O değil sende iyi adam doversin. Samsun'a gelince evire çevire s***lim satıcının belasını ne dersin? :D

Reaksiyon puanı
16,118
Elin kızı değil ki, bizzati benim sevgilim. Ne alıp ettiği önemli lakin ortada kendini bastırılmış hissetmiş, bir şey diyememiş. Şimdi gidip kıza niye aldın salak dersem olmaz, sonra içine sine sine kullanamaz sonra. Kendisi de çok anlamıyor, bir şey demenin yakisigi olmaz. O değil sende iyi adam doversin. Samsun'a gelince evire çevire s***lim satıcının belasını ne dersin? :D
iade ettir ben olsam direkt iade ettirirdim zamanda tvyi iade ettirmiştim mono dandik tv almışlardı neymiş stereo yayın yokmuş...

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
iade ettir ben olsam direkt iade ettirirdim zamanda tvyi iade ettirmiştim mono dandik tv almışlardı neymiş stereo yayın yokmuş...
14 günlük bedelsiz, bahanesiz, yasal cayma hakkı var. Çok kullanmamış veya bir yere zarar vermemiş, olması durumunda sıkıntı olmaz.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Westfield kış birde gece savaşı olsaydı tadından yenmez di

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Karadenizde ne olaylar gördüm ohoo... Bafrrada tanidigim tipler silahini gösterip bir yanlış yapan olursa gözünün yaşına bakmayiz diye söylüyordu :D
Bizim mahalle zaten texas. Adliyeden çıkarken adam vururlar, gecenin köründe 11'liler gecenin köründe ya müzik açar ya yürürken bağıra bağıra şarkı söyler, küfür ederler kafasına vazo fırlatasın gelir, diklenirler, salak salak adamlar kaynıyor. Geceleyin daha çok göze batıyorlar tabi bunlar. Bu yaratıklar aramızda yaşıyorlar, sen düşün.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bizim mahalle zaten texas. Adliyeden çıkarken adam vururlar, gecenin köründe 11'liler gecenin köründe ya müzik açar ya yürürken bağıra bağıra şarkı söyler, küfür ederler kafasına vazo fırlatasın gelir, diklenirler, salak salak adamlar kaynıyor. Geceleyin daha çok göze batıyorlar tabi bunlar. Bu yaratıklar aramızda yaşıyorlar, sen düşün.
Çiftlik tarafı en azından gündüzleri bir nebze sakin. Benim favorim saathane meydanı. İşte sabahın 6sinda garip garip seslerin arasında mecidiyedeki yapıkrediden para çekmeye çalışan bir Finix hayal et. :D O sabah ne talihsizlik yaşadım ya :D

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Youtube tasarımı 2 yıl önceki iOS uygulamasına benzemiş biraz.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Sabah youtube'a bi girdim höst lan noluyoruz oldum. O nasıl bir tasarımdır Allahım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar