Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Sana da merhaba Opera. :)
Adsız.jpg

RoyGreen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aynuru'um seni çok seviyorum ve çok özledim. Aradan geçen 10 ay 18 günde bu hiç değişmedi...Shifdelete'nin sitesine girip, forumuna uğrayıp bu başlığı görüp, bu yazıyı okumana hiç ihtimal vermiyorum ama yine de söylim rahatlim dedim. Rahatladım mı? Hayır....ama durum bu ay parçası.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynuru'um seni çok seviyorum ve çok özledim. Aradan geçen 10 ay 18 günde bu hiç değişmedi...Shifdelete'nin sitesine girip, forumuna uğrayıp bu başlığı görüp, bu yazıyı okumana hiç ihtimal vermiyorum ama yine de söylim rahatlim dedim. Rahatladım mı? Hayır....ama durum bu ay parçası.
Allah sabır versin sana

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
ya şu değişik tipik insanlar var bazı sözüm meclisten dışarı
ee anneler günü kapital oyun falan diyorlar

alayının !...

ula BİR GÜN SADECE BİR GÜN ANANA HEDİYE ALSAN,KADINI SEVİNDİRSEN NOLACAK !!!

Arkadaşlar bir insan olarak sizden rica ediyorum..Ayakları öpülesi analarımızın yarın ki gününde aman diyim ..hediye imkanınız olmasa da
'anacığım seni seviyorum,anacığım iyi varsın ' cümlelerinizi esirgemeyin

Hayırlı Akşamlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Düşmez etmez fiyatını korur denilen 7 ay önce çıkan ,7 plus zincir mağazalara 3800den girdi dolar kuru ile 4500e çıktı. Şuan 4000 TL
Düşüyor ediyor fiyatını koruyamıyor denilen S7 Edge 14 ay önce 3300den girdi. Note 7nin yokluğu+ dolar kuru etkisi ile 3600e yükseldi. Şuan 3300 TL

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Yazın kamera ve dizüstü alıcam. 1 senedir bekliyorum. Ben düşer dedikçe arttı fiyatlar. Dolarında sterlininde euronun da taa...

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Bu pazar sabahı tam böyle bir şey
Bir sabahçı kahvesine uğramak
Bir bardak çay taze dem kokusu
Yani hayatın atardamarlarında dolaşmak
Bölmeden şehrin uykusunu
Bir şiir yazmak pazar bulmacasının boş karelerine
Tam böyle bir şey hesapsız gölgesiz bedelsiz kimsesiz
Bir şiir yazmak bir bardak çay içmek
Sokaklarda gezmek yağmurda ıslanmak
Ve ben seni çok özledim
Yağmur var çok sevdiğim rüzgarda
Bugün pazar daha uyanmadı komşular
Damların üzerinde kuşlar daha rahatlar
Radyolarda eski şarkılar çalıyorlar bu saatlerde
Gönül penceresinden ansızın bakıp geçenlere doğru
Yağmur da var çok sevdiğim rüzgarda
Bugün pazar ve ben seni çok özledim

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
İzmir SO kullanıcıları internet hızınız ne alemde ya?

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Yarın devlet dairelerinde burayı okuyan Bilgi Teknoloji çalışanı varsa bilgisayarları açmadan önce internet bağlantısını mümkünse kessin.
İnternete bağlanmadan önce başta Görev Yöneticisi, Msconfig, Sistem Servisleri, Task Scheduler gibi yazılımları inceleyip bilinmeyen bir işlem var mı diye baksın.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,223
Uyanın arkadaşlar. Pazartesi oldu.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
İstanbul'un havasında mı bir sorun var anlamadım, sabah yağmurlu öğlen güneşli akşam bulutlu.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Hız kurallarına uyun.
Kendi canınızı umursamıyor olabilirsiniz.
Başkalarının canını umursayın.
Trafik kazaları terörün en azılı olduğu dönemlerde dahi terörden daha fazla can almıştır.
Bu kazaların 3'te 2'sinin temel nedeni aşırı hızdır.

Marmaris kazasının görüntüleri;
Söylendiği gibi kaza sert virajda gerçekleşmemiş.
Sert virajdan önceki yumuşak virajda gerçekleşmiş.
Yani o virajı alsaydı bile sert virajda öleceklerdi.
İster F1 arabası olsun, ister F1 pilotu, öyle bir duruma gelindiği anda kurtulamaz.
Aşırı hız = Ölüm ve öldürme

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Virüs falan uğramaz bana çok şükür. Bilmediğim şeyleri indirmiyorum:p

Reaksiyon puanı
16,118
Ekran Görüntüsü 2017-05-15 20-07-15.png

korkunun ecele faydası yok forever Linux Mint...

Son düzenleme:

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Hayat kısaymış… Öyle diyorlar. Bugün ölümle baş başa kaldık. Korku? Yoo… Biraz canım yanacak, sonrası zaten adalet… Adalete inandığım için bir sıkıntı yok aslında… Bu yüzden sanırım ölümden korkmuyorum. Canım tatlı değilmiş… Ölüm anından sonrası biraz farklıydı ama… Kendime gelmek için duşa girdiğimde bir şeylere uyandım. Geride kalanlar? Onlar beni biraz korkuttu. Jandarmanın verdiği kötü haberi duyunca üzülecek olanlar var. Onları düşündükçe kötüleştim. Sanırım ölmekten korkmuyorum. Sadece geride bıraktıklarım biraz kafamı kurcalıyor.

Sevilmek istemiyorum artık. Zaten buna pek ihtiyaç duyduğumu da hatirlamiyorum. Ben sevdim ama… Çok sevdim… Canımı yaka yaka sevdim. Pişman değilim, hala da seviyorum o insanları… Hepsini… Onlara ölümün değeceğini düşünmek, ölümden korkmamı sağlıyor işte… Çok güzel insanlar tanıdım. Hepsi çok değerliler… :) Bir kısmını gözümün önünde kaybetmek, ben bunu kaldıramayacak kadar seviyorum onları.

Kafamın içinden ‘Allah kimseye kaldıramayacağı yük yüklemez’ ayeti geçiyor. :) Bak o başka… O'nun sevgisini kazanmak için çok çaba gösterdim. Hala da göstermeye calisiyorum. Bir şeyleri rayına sokmaya calisiyorum. Sanırım beni ölümden korkutmayan şey bu. Sonra bir şey oluyor. Tam sırat-ı müstakimden sapacak oluyorum. Ama böyle o yaman aldatıcıyla resmen pazarlık masasına oturmuşuz… Birisi geliyor mesaj atıyor. Ama çok uzaklardan… kendini uzaklaştıranlardan biri… Gariptir! O kişiye yakın olmak için, Rabbin rızasını kazanmaya calisiyorsun. Rabbim diyorsun, benim yapabildiğim fedakarlık bu… Ben onunla konuşabilmek istiyorum. İşte o kişi siz tam şeytanla pazarlık yaparken geliyor. Akıllanıyorum. Sebep buluyorum. Şeytana karşı galip geliyorum. Sonra dönüp bana uzaktan uzaktan “Ben anlamıyorum ki, ben sıradan bir tipim. Niye bu kadar önemsiyosun. Say ki olmayayım hayatında? Ne değişir ki” diyor. Bu sevgi değil ya… Bu ihtiyaç… Kimisni seversin, kimisine ihtiyaç duyarsın. Tam böyle bir şey. O mesaj yazdığı anlarda, beni ne düşüncelerden kurtardığını bilmiyor. Bilmesin de zaten. Kimsenin bir şey bilmesine ihtiyacım yok. Dümdüz anlattım böyle bunlardan da kimsenin bir şey anlamasına gerek yok. Ama tek bir şey; delirme arefesindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...