Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Neyle ilgili bilgi var elinde? Emin misin buradan birinin olduğuna?
Bu mevzu yeni değil. Burada beni, @Lazzz 'ı takip eden birisi, sahte hesaplarla Facebook üzerinden bize hakaretler yağdırıyor.. Daha önce scorpion'a bu konuyu açmıştım ama bir şey çıkmamıştı. Yakın zamanda tekrar oldu, bu kez @Uber 'e de açtım konuyu, hatta özel grup konuşması başlatmıştı forumda, ekran görüntüsü de paylaşılmıştı.. Bu konuya dün attığım mesajdaki son cümleyi de bu olaya istinaden yazdım..

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Şimdi gereken mesajı yazıp bıraktım ancak tam anlaşılmamış heraldeki yok gazdı yok yeni modlardı vs denilmiş bu yüzden rica edip bir mesajlık banı açtırdım bazı arkadaşlarımızın yazdıkları beni şaşırttı açıkçası beni bilen bilir forumda kimse ile kötü ilişki kurmamışımdır şimdiye kadar yardım ettiğim konularda ortadadır forumu bırakma sebebim diğer arkadaşların da yazdığı üzere umursanmamak yoksa yeni modlar vs bunlar direk neden değil ki yeşil okçu vs iyi anlaştığım arkadaşlar forumun üst kadrosu forumu umursamıyor düşüncem budur mod olduğumda direk gözlemledim kendi fikrimdir konu aç konu aç denildi açılan konulara destek veren 1-2 kişi oldu alecont bunlardan birisiydi gereksiz yere yetkileri alındı bence toplantı ya gelmedi tamam da toplantı denilen olay 5 dakikayı geçmiyor hangi moda sorarsanız sorun faydası sıfır der benim bırakma nedenim bunlardır hani burda demiş bazı arkadaşlarımız kalıp anlatılmalıydı bunlar vs zaten anlatıldı arkadaşlar scorpion kaç senedir binlerce defa yazmış zaten bizde yazdık elimizden geldiğince ben birçok forumda bulundum çoğu forumun sağlam üyelerinide tanırım bu tutumu en son chip sitesinde gördüm ve bu siteyi bıraktım ve birçok kişi de bıraktı forumun halini şuan görüyorsunuz üyelerinin şikayetlerini umursamıyan forumlar batmaya mahkum kalıyor sdn umarım ilerde bu görüşe önem verir bazı noktaları düzeltir biz kimseye düşman vs değiliz belirteyim arkadan atıp tutmanın manası yok görüldüğü üzere sadece olayı büyütmeye yarıyor umarım anlatabilmişimdir vaziyeti herkese hayırlı günler @Seyhoo ilgin ve yardımın için teşekkür ederim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Takke düştü kel göründü..

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Kardeşim olayları bilmiyormuş gibi davranma. Ne patronundan bahsediyorsun ? Yazdığım postları okumadın herhalde. Biz burada kimseyi susturmadık ve herkesi söz hakkı sahibi yaptık. Yorumları bile silmedik, sadece üslub bozukluklarını düzelttik.
Üstat adres sen değilsin :) Senin emeğini gördük bu süreçte, en azından buralarda göründün. Adres iki gün boyunca hiç görünmeyip bi anda "patron" un mesajının üstüne "ortamı yumuşatacak" mesaj atanlar. Sahiplenmiş zaten birisi.

Dediğin gibi, moderatör olduğum süreçte hiçbir şekilde baskı görmedim, şunu yaz bunu yazma diye. Ama nasıl politik davranılabileceğini de gördük.
Sevdiğim bi söz vardır.
“Ve her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır.”
Aliya İzzetbegoviç

Sessiz durmanın da bi duruş olduğunun farkındayım, gerek dostlarımın sessiz durması, gerek tarafsızların sessiz durması. Olaylar bittikten sonra ortaya çıkmak da sessiz durmaktan farklı değil bence.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
@bt38 O zaman açık ol, herkes bilsin o zaman kim olduğunu? İki ucunu açık bırakıyorsun!

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
AIttan aIdık yeteri kadar, bundan sonra herkes ederi kadar!

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
@Creative mesajımın öncesine sonrasına bakınca gayet belli bence hedefim. Anlayabilecek kadar zeki bence buradaki herkes

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bu mevzu yeni değil. Burada beni, @Lazzz 'ı takip eden birisi, sahte hesaplarla Facebook üzerinden bize hakaretler yağdırıyor.. Daha önce scorpion'a bu konuyu açmıştım ama bir şey çıkmamıştı. Yakın zamanda tekrar oldu, bu kez @Uber 'e de açtım konuyu, hatta özel grup konuşması başlatmıştı forumda, ekran görüntüsü de paylaşılmıştı.. Bu konuya dün attığım mesajdaki son cümleyi de bu olaya istinaden yazdım..

Sosyal medyada kufur, hakaret gibi durumlarda direkt savciya sikayette bulunun. Ip numarasi tespiti icin eskisi gibi mahkeme izni gerekmiyor, siber sube polisleri hemen tespit edip islem baslatabiliyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Bencede emniyrt müdürlüğü veya bir karaKola gidiniz.

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Sitem etme AIIaha günahkar oIursun, gönüI verme kuIuna isyankar oIursun.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Son raporuma karşılık verilen karar, yönetimin samimiyetini bir kez daha gözler önüne serdi.. Ya da belki raporum, üst yönetime bile ulaşmadan mesaj silinerek apar topar çözüme kavuşturuldu, bilemiyorum tam..
AIttan aIdık yeteri kadar, bundan sonra herkes ederi kadar!
Bu atar kimedir acaba?
Neyse canım bana ne sanki? Facebook faresini de buradan bulamayacağıma göre, konuyu uzatmanın bir anlamı yok daha benim için..

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Son raporuma karşılık verilen karar, yönetimin samimiyetini bir kez daha gözler önüne serdi.. Ya da belki raporum, üst yönetime bile ulaşmadan mesaj silinerek apar topar çözüme kavuşturuldu, bilemiyorum tam..

Bu atar kimedir acaba?
Neyse canım bana ne sanki? Facebook faresini de buradan bulamayacağıma göre, konuyu uzatmanın bir anlamı yok daha benim için..

O şekilde face almaya çalışan zaten gerizekalıdır bir zararı dokunmaz bu yöntemi denemek için cidden katıksız salak olması lazım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
O şekilde face almaya çalışan zaten gerizekalıdır bir zararı dokunmaz bu yöntemi denemek için cidden katıksız salak olması lazım.
Attığı mesajları görsen zaten salağın önde gideni. Kendince hakaretlerle tatmin olmaya çalışan ergenin biri.. Mesaj attıktan hemen sonra engeli basacak kadar da döt korkusu var. Yani bildiğin tarla faresinden farkı yok.

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271

Bu atar kimedir acaba?
Üstüne neden alınıyorsun onu anlamadım. Olayın başından beridir bir şey dedim mi

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Attığı mesajları görsen zaten salağın önde gideni. Kendince hakaretlerle tatmin olmaya çalışan ergenin biri.. Mesaj attıktan hemen sonra engeli basacak kadar da döt korkusu var. Yani bildiğin tarla faresinden farkı yok.

Chipte biri vardı öle sürekli bize salça olurdu yönetimde sesini çıkarmazdı forumum eksiklerini sölüyoruz diye gıcık olurlardı en son isyan çıkınca savcılığa verdik dediler 1 ay sonra geri geldi :D face ten de küfür yazıp duruyordu bana roman gibi tam aynı tipte bir dangalak işte fake hesaplar ile saydırıyordu taktığımı felan sanıyordu heralde :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Chipte biri vardı öle sürekli bize salça olurdu yönetimde sesini çıkarmazdı forumum eksiklerini sölüyoruz diye gıcık olurlardı en son isyan çıkınca savcılığa verdik dediler 1 ay sonra geri geldi :D face ten de küfür yazıp duruyordu bana roman gibi tam aynı tipte bir dangalak işte fake hesaplar ile saydırıyordu taktığımı felan sanıyordu heralde :D
@Lazzz ile bulursak fena şeyler olacak..

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Neyse ben düşüncelerime açıklık getirdim artık üstüne atıp sallayan olursada kendisi bilir hesap tekrardan kapatılabilir @Seyhoo senide uğraştırıyoruz kusura bakma :) , herkese iyi forumlar.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Neyse ben düşüncelerime açıklık getirdim artık üstüne atıp sallayan olursada kendisi bilir hesap tekrardan kapatılabilir @Seyhoo senide uğraştırıyoruz kusura bakma :) , herkese iyi forumlar.
Rica ederim Orhun :) Merak etme ben burada olduğum sürece kimse sallayıp tutamayacak.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
50-100 sayfadir sorun ne anlayamadım yahu bir ben mi yabancı kaldim

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
50-100 sayfadir sorun ne anlayamadım yahu bir ben mi yabancı kaldim
Ben eski moderatörlerin bir bir yetkilerini bırakması ve yerine moderatör olunca üst sınıfa geçtiğini düşünen egoist tiplerin geçmesine tepki çektim.Konu açtım,Hakkı Alkan klasik konuşmasını yaptı konu kilitlendi.Biz de burdan tartışıyoruz.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Ben eski moderatörlerin bir bir yetkilerini bırakması ve yerine moderatör olunca üst sınıfa geçtiğini düşünen egoist tiplerin geçmesine tepki çektim.Konu açtım,Hakkı Alkan klasik konuşmasını yaptı konu kilitlendi.Biz de burdan tartışıyoruz.
Konu kitlendi bu demek oluyor tartışmayalım zaten diğer arkadaşlarımda herhangi bir mod ile şıkayetiniz varsa bölümlerin hepsinde mod görüş şikayet konusu var yazın oraya neyin ne olduğunu bizde aramızda tartışalım arkadaşlar. Buradan tartışmanız çok yersiz sonra birbirinizi kıracak durumlara geliyor tartışmalarınız..

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Moderatorle ilgili şikayetlerinizi en üst makam @pesimist e bildirin degerlendirilir.
Bu kadar uzaması normal değil bu konunun, Hakkı abinin konuya mesaj yazması mucize zaten sdn nin ceosu gibi düşün, zaman ayirmis yazmis onca işin arasinda o bile bir şey.
Bizim de elbet sikayetlerimiz oluyor çözüm bulmaya calisiyoruz isyan bir şeyi cozmez dostlar.

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Olay hala yeni mod arkadaşların üzerinden gidiyor abi yazılanlar okunmuyormu ? bu kadar insanın forumu bırakmasının sebebi umursanmamaları birton eksiği sölüyorlar takan yok hadi ben fazla mod kalmadımda scorpionun ilettiği şikayetler roman olur heralde düzelme durumu yok niye direk yeni modlara entegre ediliyor konu ? o ayrı bir mesele forumun düzelmesi için bu bir tepkidir tepki umursanır veya umursanmaz o yönetimi bağlar tekrar edeyim ana konu yeni modlar değil don lastiği gibi uzamasın diye tekrar tekrar yazmıyım diyorumda hep aynı yere saplanıyor ..

Hocam artık burdasınız değilmi?

Normalde kapatmıştım ben ancak bazı laflar üzerine mesaj yazmak için geri açılmasını rica ettim şuan yine kapanıcak yani hayır.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Olay hala yeni mod arkadaşların üzerinden gidiyor abi yazılanlar okunmuyormu ? bu kadar insanın forumu bırakmasının sebebi umursanmamaları birton eksiği sölüyorlar takan yok hadi ben fazla mod kalmadımda scorpionun ilettiği şikayetler roman olur heralde düzelme durumu yok niye direk yeni modlara entegre ediliyor konu ? o ayrı bir mesele forumun düzelmesi için bu bir tepkidir tepki umursanır veya umursanmaz o yönetimi bağlar tekrar edeyim ana konu yeni modlar değil don lastiği gibi uzamasın diye tekrar tekrar yazmıyım diyorumda hep aynı yere saplanıyor ..

Normalde kapatmıştım ben ancak bazı laflar üzerine mesaj yazmak için geri açılmasını rica ettim şuan yine kapanıcak yani hayır.
Tamam ozaman benimde kararım değişmedi demek bu... Kimse kalmıyor. Bizede durmak düşmez.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bu genel tartismanin icinde ismi gecse de kendisinin konuya dahil olmadigini dusundugum @mazruf hocamin, hala mod olarak gozuktugu icin donecegini umut ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...