Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Buna Goole ve Microsoft izin vermiyor diye biliyorum yanlızca tek bir e-posta hesabına yönlendirmeye izin veriyorlar.

Grup yöntemi ile olabilir ama doğrulama kodu zımbırtısına takılıyor. Neyse belki bir kolayını bilen vardır.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Telefon yere düştü kaporta içeri girdi.. Bugünde mi sorun var bende mi anlamadım.

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Neyse benim telefonda her yerde az cekiyo
ea845942f944a1d5898725b4935d3374.jpg

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,388
Daha düne kadar malak gibi yatan Yetkili, Anlaşmalı ve Anlaşmasız servislere söylüyorum, bugün mü aklınıza geldi çalışmak. :angry:

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Kaynak var mı? Merak ettim ayrıntılarını.

Ayyıldız Team'in Twitter hesabına bakabilirsin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefon için lens aldım. Lensi takınca ekranın köşelerinde siyahlıklar oluşuyor. Bunun olmadığı lens kitine sahip biri var mı?

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Ayyıldız Team'in Twitter hesabına bakabilirsin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefon için lens aldım. Lensi takınca ekranın köşelerinde siyahlıklar oluşuyor. Bunun olmadığı lens kitine sahip biri var mı?

Siyahlıklar daha çok telefonun lens büyüklüğü ile alakalı eski telefonumda o siyahlık hiç olmuyordu lens minikti, şimdikinde oluyor ama o siyahlıklar güzel ortalanınca fotoğrafa ayrı bir hava katıyor :)

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Siyahlıklar daha çok telefonun lens büyüklüğü ile alakalı eski telefonumda o siyahlık hiç olmuyordu lens minikti, şimdikinde oluyor ama o siyahlıklar güzel ortalanınca fotoğrafa ayrı bir hava katıyor :)

Kullandığım telefon LG G2. Ön kameranın diyaframı yetersiz olunca lens ile açığı kapatırım diye düşünmüştüm. Elimde patladı. Aldığım ürün bunlardan,

Tahmini Teslimat Zamanı

Sizinki daha mı ufaktı?

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Bu kahrolası burun akıntısından nasıl kurtulabilirim ? :(
Sağlık ocağına gittim doktor sadece nurofen verdi.

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Kullandığım telefon LG G2. Ön kameranın diyaframı yetersiz olunca lens ile açığı kapatırım diye düşünmüştüm. Elimde patladı. Aldığım ürün bunlardan,

Tahmini Teslimat Zamanı

Sizinki daha mı ufaktı?

Ürün aynı sanırım
Lens kalitesi 1 tane açılı lens ile değişecek olsa eminim bütün şirketler bu ucuz yolu kullanırdı :)
Bu lensler fotoğrafı daha iyi yapmıyor ışığı kırarak size farklı çekim imkanları sunuyor balık gözünü arka kameraya takın ve yüksekten aşşağı bakın hoş bir manzara ortaya çıkacak makro lensi bir bahçede otların üstündeki su damlalarını , yeni açan erik çiçeklerini çekerken çok güzel fotoğraflar ortaya çıkarıyor denemenizi öneririm :)
Bunları çekerken ışığın iyi olmasına özen gösterin fotoğraf kalitesi artar
Kısaca açıklayacak olursak o lensler ışığı kırarak farklı çekim imkanları sunuyor fotoğrafların daha iyi gözükmesinin nedeni ışıktan kaynaklanıyor ön kamera için değil arka kamerada daha iyi şeyler çekmek için tasarlanmış minik aksesuarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...