Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Çok da bilirmiş :D

rmFAyoZ.png

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Şu video işinden anlayan bir arkadaş varsa bana özelden ulaşabilirmi lütfen?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Çok da bilirmiş :D

rmFAyoZ.png

Hahaha oda bişimi abi benim g4 var ya manyak oğlu manyak. Eğer güç tasarufu açıksa şarj %15'den aşağıya inince alt ve üst bar kırmızı oluyor sonra şarj yiyen bir uygulama varsa smart notice direk diyor ki bu uygulamayı kapat yoksa şarjın çok biter :D

Sanki bizim beynimiz yok o kadarını düşünemiyoruz :p

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Kameraman mı lazım? :devil2:

Ya abi çekiliş yapıyorum da bu çekişte herkesin telefon numarları adresleri falan var bunları sansürlemek istiyorum, netten video izledimde beceremedim programıda bulamadım vs :D bilen birine yaptırtacam TW üzerinden :D 10 dakikalık iş yada öğretsin ben yapıyım :p

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Kaç kişi varsa isimlerini yaz 1.2.3 ... diye bir liste yapıp kağıda yazdır. sonra aç bu random.orgu kaç kişi olduysa oraya gir bir numara seçtir. sonra listeden bul bu kişiyi. de ki sen kazandın. Tabi bu esnada birisi de elinde telefon çeksin. Yayınlarsın. Hatta periskop olur. canlı canlı.

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Hattımı sırf Spotify için Vodafone'a taşıdım ama Spotify kampanyasını yapamadım.:( Bi kod gönderemediler.:hammer: Müşteri hizmetleri resmen geçiştiriyor. :thumbdown:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
iyon mu? nasıl yapıyor? yüksek gerilim hatlarıda iyonlaşma yapıyor yer altına almak da çözüm değilmiş las vegas'da artık her elektrik hattını yer altına döşüyormuşlar aşırı izolasyonlu bunlar saçkurutma makinasına iyonlaştırıcı koyuyor?

Üzerinde soğuk hava tuşu tek var. başka bir tuş yok iyon nasıl çalışıyor bilgimde yok açıkcası.

Iyon sacların elektriklenmemesi için kullanıyor sac kabarmıyor yanlış hatırlamıyorsam evdekinde vardı iyon tuşu gerçekten kabarıkligi alıyordu....

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Hiç umurlarında değil. MH anca "1-2 dakika içinde kod gelecek biz işlemi yaptık" diyor. Turkcell daha ilgiliydi. Müşteri Memnuniyeti sıfır.
hiç vodofone almadım almıcam axess amca engel olmuştu hattın parasını ödemedi...
alınmaz bu tiplerin hizmeti.

Iyon sacların elektriklenmemesi için kullanıyor sac kabarmıyor yanlış hatırlamıyorsam evdekinde vardı iyon tuşu gerçekten kabarıkligi alıyordu....
kabarmanın ilacı 3numara traş kesin çözüm kolay kurur da.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Hattımı sırf Spotify için Vodafone'a taşıdım ama Spotify kampanyasını yapamadım.:( Bi kod gönderemediler.:hammer: Müşteri hizmetleri resmen geçiştiriyor. :thumbdown:

Boşuna geçmişsin. Her ay 5 tl spotify için vericeksin onun haricinde normal paketinide yenilemen lazım. Aynı 25 30 tlyemi ne geliyor.

Valla ben her ay 10tl veriyorum spotify için en iyisi.

Normalde Memogoren/Ramazanda Memogoren A:SDAS:d

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Boşuna geçmişsin. Her ay 5 tl spotify için vericeksin onun haricinde normal paketinide yenilemen lazım. Aynı 25 30 tlyemi ne geliyor.

Valla ben her ay 10tl veriyorum spotify için en iyisi.
Bana ek 500mb ile avantajlı gelmişti. Kredi kartı sorunuda vardı bu paket iyi gözüküyordu ama kod falan gelmedi. Diğer ay yenilenecek dedi müşteri hizmetleri. Bakalım önümüzde ki ay sorun olacak mı :D

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Bana ek 500mb ile avantajlı gelmişti. Kredi kartı sorunuda vardı bu paket iyi gözüküyordu ama kod falan gelmedi. Diğer ay yenilenecek dedi müşteri hizmetleri. Bakalım önümüzde ki ay sorun olacak mı :D

Valla ben konuştum diyor ki oradan işte 19tl civarında en ucuz paket vardı onu seçiceksin üzerine 5 tl vericeksin 500mb+spotify premium dediler.

Dedim ki ee peki ben her ay spotify'ı yenilemek istiyorum bunun için ne yapıcam? 5tl artı paketinizide yenileyeceksiniz. Dedim ben ne anladım bundan anasını satıyım? 5tl verelim spotify ve 500mb ver ölürmüsün yani illa 19tl daha alıcak.

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Açıktan ölüyorum yav kimse ölmemiş ilk ben olacam herhalde çok kötü oldum.

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Valla ben konuştum diyor ki oradan işte 19tl civarında en ucuz paket vardı onu seçiceksin üzerine 5 tl vericeksin 500mb+spotify premium dediler.

Dedim ki ee peki ben her ay spotify'ı yenilemek istiyorum bunun için ne yapıcam? 5tl artı paketinizide yenileyeceksiniz. Dedim ben ne anladım bundan anasını satıyım? 5tl verelim spotify ve 500mb ver ölürmüsün yani illa 19tl daha alıcak.
İlla bi paket seçeceksin ve oda her paket olmuyor. Yoksa ben babamın Red tarifesi üzerindende yararlanırdım. :D

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Canım sıkılıyor . Yotube içerik uretiyim diyorum tamamen özgün olsun olmadı. Resim cizeyim bari :( photoshop ogreneyim diyorum PC kaldırmaz belki 512gpu ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...