Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar dram nedir bilirmisiniz? Hannibal'ın 4'cü sezonu olmayacağını öğrenmektir dram.

cansermo

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Abi yemin ederim şu kedilerin umursamazlığına, deliliğine hastayım. Bayılıyorum ya :D Eve kedi alasım var bir tane.

8gWlkoO.jpg

Ntvde gördüm az önce aynı videoyu. [emoji1]
Benim anlamadığıö kedi uçağın üstündemiymiş ? Üstündeyse o kadar sürede nasıl düşmemiş?

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Sahibinden şeysine bir ilan verelim dedik hak bitmiş dedi boykot edeceğim her yerde iyi sömürmeye başladılar.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Sahibinden şeysine bir ilan verelim dedik hak bitmiş dedi boykot edeceğim her yerde iyi sömürmeye başladılar.
Yeni üyelik aç esk itelefon numarasını gir, co yazıp oradakı numaraya gönder tekrar 30 ilan hakkı alıyorsun ücretsiz ;) Denenmiştir.:D

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Ntvde gördüm az önce aynı videoyu. [emoji1]
Benim anlamadığıö kedi uçağın üstündemiymiş ? Üstündeyse o kadar sürede nasıl düşmemiş?
Kedi iki katman arasında duruyor. Orası büyük ihtimalle 3 köşeden kapalı. Üstü de kapalı. Ondan düşmemiş gariban. :D

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Yeni üyelik aç esk itelefon numarasını gir, co yazıp oradakı numaraya gönder tekrar 30 ilan hakkı alıyorsun ücretsiz ;) Denenmiştir.:D

Biraz daha açarmısınız ? Dediğiniz yöntemi daha önce denemiştim, önce kabul edildi daha sonra ilan verdim ve ialnı kontrol ettiğimde ; yok TC kimli no, yok elektrik faturasını falan faxla gibisinden uyarı almıştım.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Kedi iki katman arasında duruyor. Orası büyük ihtimalle 3 köşeden kapalı. Üstü de kapalı. Ondan düşmemiş gariban. :D
aynen öyle nebiçim bir uçak? fiyatı ne? o kedi nerden o uçağa giriyor neden o uçak hayatının korkusunu yaşmamış artık kuş bile avlamaz artık.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Biraz daha açarmısınız ? Dediğiniz yöntemi daha önce denemiştim, önce kabul edildi daha sonra ilan verdim ve ialnı kontrol ettiğimde ; yok TC kimli no, yok elektrik faturasını falan faxla gibisinden uyarı almıştım.

Yeni bir mail adresi ile yenı bır uyelık aç ilan vere bas telefon dugrula dıeycek. Eski üyeliğe bağlı olan telefon nuamranı gır dıyecek sana baskla uye kulanıyor eğer sizinse CO yaz şu numaraya sms at dıye sız de atacaksınız yeni üyeliğiniz açılmış olacak ve 30 ılan hakkınız olacak. Telefon numaranız aynı kalacak.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Ankaralılar bilir, gece 11 de kızılaydan son otobüsler kalkar ve toplu ulaşım biter.

Arkadaşlarla iftar yapalım dedik, otobüsleri kaçırmışız iyi mi! Arabası olan arkadaşlar olmasa halimiz dumandı. Gece gece Ankara turu yaptırdık adamlara.

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Yeni bir mail adresi ile yenı bır uyelık aç ilan vere bas telefon dugrula dıeycek. Eski üyeliğe bağlı olan telefon nuamranı gır dıyecek sana baskla uye kulanıyor eğer sizinse CO yaz şu numaraya sms at dıye sız de atacaksınız yeni üyeliğiniz açılmış olacak ve 30 ılan hakkınız olacak. Telefon numaranız aynı kalacak.

Çok teşekkür ederim.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ankaralılar bilir, gece 11 de kızılaydan son otobüsler kalkar ve toplu ulaşım biter.

Arkadaşlarla iftar yapalım dedik, otobüsleri kaçırmışız iyi mi! Arabası olan arkadaşlar olmasa halimiz dumandı. Gece gece Ankara turu yaptırdık adamlara.
Minibüsler filanda mı yok hocam. O nasıl iş öyle yahu 11 de toplu taşıma bıtmesı çok saçma.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Çok teşekkür ederim.
Rica ederim ben bu yönetmi kullanıyorum son 2 yıldır :D Sorunsuz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

birde utanmadan izmirde 00'dan sora otobüs yok derler...
Hareket Saatleri

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Windows 10'dan yani DirectX 12'den çok umutluyum. Özellikle Amd tarafında gözle görülür fps artışı olacağı söyleniyor ki gameplay videoları da bunu gösteriyor. Umarım patlamaz.

Bahsettikleri kadar bir performans artışı olursa son çıkan Farcry'ı şu anki notebok'umda oynayabilirim belki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...