Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Operatör internetinden hizliyim diyen ttnete su fotolari gonderin

bbf8b68539ea9d155564d271b57eba15.jpg

Bu turkcell 3G+

2945945a45ceb39e09c3c4a241fa2746.jpg

Bu da ttnet belasi

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
97aeb3fc4e768bf7a3b074ccb86ad1ec.jpg

Bu yola bisikletle ciksam kac dakika sağ kalabilirim? Deneyip görelim dicemde yemiyo :D

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Yazdığım ıngilizce metin doğru mu, hata var mi diye kim bakip yardımcı olur?

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316

Dünyayı kurtaran adamın kedisi 😼[emoji12] 😁

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Arkadaslar ben bu telefonun acilis ekranini degistircem ama bootanimation olani degil. İlk cikan ekrani. Nasil degisicek o bilen varmi.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kardeşimi şu minecraft batağından nasıl kurtarıcam arkadaşlar söylüyorum olmuyor bilgisayarı alıyorum telefonda skype de konuşuyor youtube giriyor oyun videoları izliyor dersleri zorla yaptırıyoruz evde sürekli huzur bozar bir hale geldi zıvanadan çıkar bir hale geldi artık ne yaptımsa düzeltemedim.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
TTNet kullanıcıları adil kullanım kotalarını aşmalarına rağmen, hız kesintisi yaşamadıklarını iddia etti. Aralık ayının sonlarına yaklaşmamıza rağmen TTNet, kota aşımı gerçekleşen üyelerinin hızlarında değişiklik yapmadı. Kullanıcılar Download Hızı’nda bir sorun yaşamadıklarını ancak Upload Hızı’nda sıkıntı yaşadıklarını belirtti. TTNet tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmadı ancak umuyoruz ki Adil Kullanım Kotası en yakın zamanda kaldırılır. Bahsi geçen haber sadece TTNet kullanıcıları için gerçeklik payı taşırken Uydunet ve Superonline gibi servis sağlayıcıların hız kesintisi yaşattıklarını belirtelim.

Eğer AKK kalkarsa varya çok süper olur.

Benim 2 ay önce AKK bitti hala 7.01 hız alıyordum diğer aya girdik hız yenilendi ama hala aynıydı yani bu söylenti gerçek olabilir.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bende degisen bisey olmadi. Aninda dusurduler hizi. Hemde saniyesinde. Ama tahaatumun bitmesine yakin akk'yi gecmeme ragmen hiz dusumu olmuyordu. Tahaaut bittikten sonra tekrar taahut verdik ve aninda akk olayi basladi. Çakallik olabilir.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bende degisen bisey olmadi. Aninda dusurduler hizi. Hemde saniyesinde. Ama tahaatumun bitmesine yakin akk'yi gecmeme ragmen hiz dusumu olmuyordu. Tahaaut bittikten sonra tekrar taahut verdik ve aninda akk olayi basladi. Çakallik olabilir.

Benimde 3-4 gün sonra 2 yıllık sözleşme bitiyor 8mps internetimin şu anda zaten akksına yakalandım ve yeni sözleşme yaptım 16mps diyorlar en fazla 11-12 alabilicekmişim alt yapı saçmalıkları.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Benimde 3-4 gün sonra 2 yıllık sözleşme bitiyor 8mps internetimin şu anda zaten akksına yakalandım ve yeni sözleşme yaptım 16mps diyorlar en fazla 11-12 alabilicekmişim alt yapı saçmalıkları.
Banada 8mbs'deyken hat en fazla 6mbs destekliyor diyorlardi. 6'dan yukarisi yoktu. Sonra 16'ya gectik hat birden 15'i destekler oldu. Parayi gosterirsen imkansizi basariyorlar.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Banada 8mbs'deyken hat en fazla 6mbs destekliyor diyorlardi. 6'dan yukarisi yoktu. Sonra 16'ya gectik hat birden 15'i destekler oldu. Parayi gosterirsen imkansizi basariyorlar.

Şimdi kesin konuşmak doğuru olmaz adam bana 11-12 alırsınız demişti ama şunu hesaba katmadım.

Siz şimdi 8 mps yerine 6 alırken 16mpsye geçince 15 aldığınıza göre ben 8 mps yerine 7 mps alırken 16mps gelince o zaman 15 16 civarında alıcam büyük ihtimal? yada 11-12 alırsam cidden bu işte bir şey var peşini bırakmam.

Parayı bastırırım sıkıntı yok hadi 59 değil 69tl veriyim 11 mps yerine 15 alıyım sorun yok yaparlarsa yapsınlar.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Şimdi kesin konuşmak doğuru olmaz adam bana 11-12 alırsınız demişti ama şunu hesaba katmadım.

Siz şimdi 8 mps yerine 6 alırken 16mpsye geçince 15 aldığınıza göre ben 8 mps yerine 7 mps alırken 16mps gelince o zaman 15 16 civarında alıcam büyük ihtimal? yada 11-12 alırsam cidden bu işte bir şey var peşini bırakmam.

Parayı bastırırım sıkıntı yok hadi 59 değil 69tl veriyim 11 mps yerine 15 alıyım sorun yok yaparlarsa yapsınlar.

Önceden 70 tl veriyordum akk'yi gectigimde bazen 10gb gecene kadar hiz dusmuyordu sonradan dusuyordu. Ayni paketi kampanya ile 45 tl'ye indirdim simdi her turlu derdi cekiyorum. Reklamdan dolayi saatlerce internete giremedim. Musteri hizmetlerini arayinca duzeldi. Akk'yi gecince artik aninda hz dusuyo felan.. İs parada gercekten.

Aslinda kelime oyunu yapiyorlar. 8mbs değilde 8mbs'e kadar.. Yani biz 8 gondeririz santralden size gelene kadar ne olur bizi ilgilendirmez hesabi. Ben santrale yakinim normal gezinmede 14mbs torrent ve idm vb. 16mbs hiz alabiliyorum. Eger 14'ten asagi hiz alirsan ara ttneti icinden söv ve etkisini karsindakine yansit. Anca kabadan anliyorlar.
Bana kalirsa ttnetten kurtul. Ama benim gibi sadece ttnetin taht kurdugu bir yerdeysen cekiceksin eziyetini.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Önceden 70 tl veriyordum akk'yi gectigimde bazen 10gb gecene kadar hiz dusmuyordu sonradan dusuyordu. Ayni paketi kampanya ile 45 tl'ye indirdim simdi her turlu derdi cekiyorum. Reklamdan dolayi saatlerce internete giremedim. Musteri hizmetlerini arayinca duzeldi. Akk'yi gecince artik aninda hz dusuyo felan.. İs parada gercekten.

Aslinda kelime oyunu yapiyorlar. 8mbs değilde 8mbs'e kadar.. Yani biz 8 gondeririz santralden size gelene kadar ne olur bizi ilgilendirmez hesabi. Ben santrale yakinim normal gezinmede 14mbs torrent ve idm vb. 16mbs hiz alabiliyorum. Eger 14'ten asagi hiz alirsan ara ttneti icinden söv ve etkisini karsindakine yansit. Anca kabadan anliyorlar.
Bana kalirsa ttnetten kurtul. Ama benim gibi sadece ttnetin taht kurdugu bir yerdeysen cekiceksin eziyetini.

Keşke alt yapım desteklesede superonline fibere geçsem yoksa ttnetten kim kurtulmak istemez?

Bende yaklaşık 1 yıldır o küçük kutu S ile başlıyor yazılışı aklımda değil söyleyişi aklımda :D o kutuda sıkıntı varmış bide modeme giden internet kablosunda ve ben bunu 1 yıl boyunca çekmişim.

Eskiden 480p 40dk dizi açtığımda dolmazdı o kutuyu ve kabloyu değiştirdim 720p açıyorum 2 dakka bekliyorum sonra kesintisiz izliyorum baya hızlı oldu internet bide bu 16mps gelsin sözleşmeyi yaptım 16mps geliyor da bakalım kaç olarak geliyor :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada arkadaşlar ana kartıma uygun olan işlemcileri nasıl bulabilirim? bilgisi olan varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...