Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Hani piyango Edirneye çıkmıştı ya o adamın evini kurşunladılar [MENTION=194661]eSa[/MENTION] bak iyi ki sana çıkmamış :D

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Whatsapp'in ücretsiz olduğu gerçeği :D sevindim ya aksam aksam
7ce299effdc5d4675d4845ca45526637.jpg

WinRAR gibi ücretsiz deneme Sürümü bitti diyor çıkıyon kullanıyon ya belki alan olur ümidinde adamlar WhatsApp da aynı :D
iOS 8.1.1 güncellemesi yayınlandı
5d3aab2b3551bcdbd451d5cc2305c9c8.jpg

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Benimde 5 ay hizmet süresi kalmıştı Whatsappta. Geçen yükledim 1 yıl olmuş yine :D kullanmadığım halde sevindim :D

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Benimde 5 ay hizmet süresi kalmıştı Whatsappta. Geçen yükledim 1 yıl olmuş yine :D kullanmadığım halde sevindim :D
Hakikaten bu whatsapp'a para ödeyen varmı bu zamana kadar. Ben 3 seneden beri kullanıyorum her sene ne hikmetse uzayıp duruyor [emoji3]

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
arkadaşlar gerçek mi değilmi bilmiyorum ama paylaşıyorum az önce facebook taki bir yarışmanın altında bu yorumu buldum bir kız paylaşmış bende onu yazıyorum...Berfin Can Sude Tunç Ben 13 yaşında bir kız çocoğuyum. Amansız bir hastalığa yakalandım. Doktorlar bira çare bulamadılar. Göz Yaşlarımla şehirler şeyhi Hz. Hüseyinin kız kardeşi olan Hz. Zeynep'in türbesini ziyaret ettim. ve orada uykuya daldım. Uykum sıarasında Hz. Zeynep ağzıma su döküyordu. Allah'ın izniyle iyi olacaksın diye müjde veridi ve başımdan geçen bu olayı yazıp halka dağıtmamı istedi. Bende bu isteğini yerine getirdim. Bir tanesini fakirbir kişiye verdim. 13 gün sonra zengin oldu. Bir tanesini zengin bir insana verdim, umursamadı. 13 gün sonra servetini yitirdi. Bir tanesini bir memura verdim. Oda önemsemedi 13 gün sonra hapse girdi. İnananlar mutlu, inanmayanlar perişan oldu. Bu yazı kimin eline geçerse 13 ad. çoğaltsın 13 kişiye dağıtsın. Bu yazıyı yazıp dağıtan kişinin muradı ( Dileği ) 13 gün sonra gerçekleşecek Allah'ın izniyle. Hz. Zeynep'in şefkatiyle 13 gün sonra murada erecektir. Bu yazıyı okumaz, umursamazsanız,ilgilenmezseniz, çoğaltıp dağıtmazsanız 13 gün sonra FELEKATE uğruyabilirisiniz. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinizden hiç eksik olmasın. Acele edin 13 gün sonra dileğiniz kabul buyurur insallah
bunu gören oldu mu? inananlar var mı?

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Ben en gördüm az önce tiki olan kedi videosunun yorumlarında :D [MENTION=183989]ConfickerBelasi[/MENTION]

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Benim yandex tarayıcıda youtube bozuldu gençler. Sorun nedir bileniniz var mı?

dqygpr.png

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=2]Troy[/MENTION] çok merak ettiğim bir şey var cevaplarsan çok sevineceğim buradan yazmamın sebebi benden başka merak edenler varsa onlar da bilsin. [MENTION=19025]AliA[/MENTION] vardı zamanında ne oldu ona? Forumu bu kadar etkin kullanan birisi rahat rahat bırakamaz diye düşünüyorum.

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Çerezleri sil tekrar dene
Görüntüleme geçmişi, indirme geçmişi, çerezler ve diğer site verileri,önbellekte kaydedilmiş dosyaları sildim düzeldi, teşekkür ettim :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@Troy çok merak ettiğim bir şey var cevaplarsan çok sevineceğim buradan yazmamın sebebi benden başka merak edenler varsa onlar da bilsin. @AliA vardı zamanında ne oldu ona? Forumu bu kadar etkin kullanan birisi rahat rahat bırakamaz diye düşünüyorum.
Forumu bıraktı mı bilmiyorum ama Shiftdelete.net ofisinde çalışıyordu ve ayrıldı.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Asus gpu tweakte fan hızını en yükseğe nasıl alacağız bilgisi olan var mı ?

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Dişciye gitmekten korkuyorum diş çektirdiğim halde dişci diyince aklım duruyor :D

Shit Happens

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Görüntüleme geçmişi, indirme geçmişi, çerezler ve diğer site verileri,önbellekte kaydedilmiş dosyaları sildim düzeldi, teşekkür ettim :)

Forumu bıraktı mı bilmiyorum ama Shiftdelete.net ofisinde çalışıyordu ve ayrıldı.
Bir şey değil

Allah`ım hakkımda hayirlisi eyle. Hayirlisini gönlüme razi eyle..

Eğer kaderimizde felaket varsa eninde sonunda olur. Yoksa olmaz zaten. Ne inandim ne inanmadim.

..
Böylelerine prim vermemek lazım dini kullanıp milleti kandırıyorlar yeni bir şey değil sadece Türklere özgü de değil dünya çapında kullanılıyor bu zincir mesajları sırf bunu başlatan kişinin egosunu tatmin etmek için kanmamak lazım millet de sazan gibi atlıyor zaten dinde bunun yeri de yok

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Ama bu sefer gitmek istiyorum disciye. Vampir dişlerimi düzeltsinler. Çok kotu duruyor :D diş teli taktirmakta cep yakiyor.

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
hocam tekstil Mühendisliği mi okuyorsunuz
evet
iyi mi kötü mü bi çıkarım yapamıyorum şuan ama umarım iyi olur :D

@Troy çok merak ettiğim bir şey var cevaplarsan çok sevineceğim buradan yazmamın sebebi benden başka merak edenler varsa onlar da bilsin. @AliA vardı zamanında ne oldu ona? Forumu bu kadar etkin kullanan birisi rahat rahat bırakamaz diye düşünüyorum.
Merakınızı gidereyim. Alia kendi özel sebeplerinden ötürü ofiste çalışmayı bıraktı. Daha fazlasını biz de bilmiyoruz.

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Şu comparative, superlative konusunu bilen varsa bana bir anlatabilir mi? Yarın sınavım var zaten :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...