Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Sezon finali mi hocam? İzliyoduk ne guzel ya, bitirmeselerdi :D Bu arada diziyi araliksiz takip ediyorum, spoiler olmasin diye fragmanlari dahi izlemiyorum, o yuzden sordum
Yok hocam son bölümdeki malum olaydan sonra dananın kuyruğu kopacak da ondan dediydim :D Son 3 bölüm adeta sezon finali niteliğinde olacak :D
Hoşgeldin bro [MENTION=350013]memogoren[/MENTION]

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Vallahi çok enteresan. Sen yüzyıllar boyunca memleketin en üst mevkilerinde ol Türklerden bile daha fazla değer gör. Sonra herkes isyan ediyor diye ihanet et. Eyvallah yetmedi Yugoslavyanin ateşinden kurtulmak için gel bizim memleketimize sığın gene eyvallah. Ama bi rahat dur be kardeşim

Buğra Y.

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Yok hocam son bölümdeki malum olaydan sonra dananın kuyruğu kopacak da ondan dediydim :D Son 3 bölüm adeta sezon finali niteliğinde olacak :D
Merakla bekliyorum bolumleri, insallah POI veya Revolution gibi her bolum arasi 3-4 hafta ara olmaz. Valla fittircam bu aralar dolasiyla :D

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yok efendim erkekler dengesizmiş, bunlar her sabah eller duvarda ve tuvalete 45 derece açıyla işemeyi kolay sanıyor heralde!

DarkBB

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tapatalk ın cracklisini kullanıyorum.İkide bir atıyor, canımı sıktı

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hızlıal'ın yeni logosu Amazon'u anımsatıyor...

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Eline aldı, eline verdi, elimde yok, elde değil... Ne el muhabbetiymiş bu böyle hehe :D

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bazen insana 5 saniyelik bir deli cesareti gerekiyor :(

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
AUTOCAT PROGRAMINDAN ANLAYAN, BİLGİSAYAR KULLANABİLEN, TASARIM VE ÇİZİM YAPABİLECEK MOBİLYA TASARIMCISI ARANIYOR

Af buyur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...