Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
[MENTION=105823]bt38[/MENTION] benim mesajımı direk youtube'a gidiyor diye youtube videosunu embed olarak foruma ekleyip düzenlemiştin tamam o durumu anlıyorum. Peki neden bu mesajdaki kişinin yazısı düzenlenmedi?

Raporlayın düzelir. Hani şu mesajın sol alt tarafındaki ünlem :)

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
internet kullanabildiğim için verdiğim savaş :D
1) ilk önce kablolu internet kullandım. tam 150 metre mesafeden :)
bi internet kafeden 10 liraya alıyodum interneti. sonra kaplo koptu :) gittim uğraşa uğraşa düzelttim yolun ortasında :)

2)sonra internet kafe kapandı :D
yine internetsiz kaldım.
arkadaşımda kullanmadığı bi tane wifi adaptörü vardı. antenli. onu ödünç aldım.
şimdi 100 metre ilerdeki dükkandan internet alıyorum 15 tl ye :)

bununda ömrü bitince sırada fiber optik denemesi var :D
maddi imkan olmayınca sivri zeka oluyosun az maliyet ile çok iş yapmak için :p

Apartmanda ya da çevre apartmanlarda paylaşan yokmu
Uzun suredir oyle yapiyom gayet 10 tl ye sınırsız a geliyo tabi hizi yüksek değil

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Raporlayın düzelir. Hani şu mesajın sol alt tarafındaki ünlem :)
Hocam kusura bakmayın da bu hep aynı hikaye lütfen bunu söyleme. Ne zaman bir şey söylesek yönetici görmemiş etmemiş insanlık hali oluyor. Bize geldiğinde kimse insanlık hali demiyor. Bunu kendi üstüne alınma neticede senin yöneticiliğinde hiçbir sıkıntı yaşamadım üstüne mesajımı düzeltmendeki sebebi de anlıyor doğru buluyorum. Sen nasıl görüyorsan mesajı diğerleri de görmeli görmüyorsa problem vardır.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Hocam kusura bakmayın da bu hep aynı hikaye lütfen bunu söyleme. Ne zaman bir şey söylesek yönetici görmemiş etmemiş insanlık hali oluyor. Bize geldiğinde kimse insanlık hali demiyor. Bunu kendi üstüne alınma neticede senin yöneticiliğinde hiçbir sıkıntı yaşamadım üstüne mesajımı düzeltmendeki sebebi de anlıyor doğru buluyorum. Sen nasıl görüyorsan mesajı diğerleri de görmeli görmüyorsa problem vardır.

Forumda günde kaç mesaj yazılıyor biliyo musunuz?
Tüm mesajlara yetişmek biraz zor. Zaten yetişemediğimiz, gözümüzden kaçan mesajlar için moderatöre bildir butonu var.

Sizin mesajını nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum açıkçası. Belki de gören bi üyemiz mesajı raporlamıştır. Mesajı raporlamak forumun düzenini sağlar. Çekinmeden raporlayabilirsiniz :)

Reaksiyon puanı
16,118
daha cuma,cumartesi var bankacıların belalı günü cuma günü özellikle ay sonu son ödeme günü olursa tam bela olur...

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
daha cuma,cumartesi var bankacıların belalı günü cuma günü özellikle ay sonu son ödeme günü olursa tam bela olur...
Cumayı boşaltıyım diye perşembeyi 8:40-17:30 full doldurmuştum. Ek ders, topluluk filan da katılınca eve 23:00 de anca giriyorum. :crying: Allah'tan cuma boş da dinleniyorum.

Reaksiyon puanı
16,118
Cumayı boşaltıyım diye perşembeyi 8:40-17:30 full doldurmuştum. Ek ders, topluluk filan da katılınca eve 23:00 de anca giriyorum. :crying: Allah'tan cuma boş da dinleniyorum.

ben tamamen boştayım x files'ı tekrar tekrar izleyebilirim asrock 775i945gz anakart ne kadar dandikmiş rami 4gb görüyor x64 linux mint olivia da 2,85 görüyor 8enterprise x64 aynı...
-memory
description: System Memory
physical id: e
slot: System board or motherboard
size: 4GiB
*-bank:0
description: DIMM SDRAM Synchronous
product: PartNum0
vendor: Manufacturer0
physical id: 0
serial: SerNum0
slot: DIMM0
size: 2GiB
width: 64 bits
*-bank:1
description: DIMM SDRAM Synchronous
product: PartNum1
vendor: Manufacturer1
physical id: 1
serial: SerNum1
slot: DIMM1
size: 2GiB
width: 64 bits
ve sudo lshw çıktısı bu pcye su dökmek yoksa yüksek gerilimle infaz etmek daha iyi olur?
yeni anakart için bütçe yok böylece yırttı gene.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Söylesem de rahatlayamıyorum. O yüzden susayım.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Pek hayırlı geçirtmiyorlar şu günü. :)

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
masaüstü bilgisayarda usb wifi adaptörü ile kaplosuz mouse un çakışması gibi bir durum olabilirmi?
benim mouse pek doru çalışmıyor da :) zaten çok kaliteli değil. 10 mu 15 e ne almıştım geçen yaz.

wifi ile kaplosuz mouse çakışması olabilir mi?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
masaüstü bilgisayarda usb wifi adaptörü ile kaplosuz mouse un çakışması gibi bir durum olabilirmi?
benim mouse pek doru çalışmıyor da :) zaten çok kaliteli değil. 10 mu 15 e ne almıştım geçen yaz.

wifi ile kaplosuz mouse çakışması olabilir mi?
pil bitiyodur hocam ben 3-4 ayda bir değişiyom logitech aldık bide :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Elite alcaktım şimdi Nexus 5 aklıma takıldı gene kafam karıştı :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
mavilerin hepsi offline. yeşiller çalışıyor :p

KenseiTakezo

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Windows 8.1 güncellemesi yaptığım bilgisayarımı tekrar Windows 8.0'a nasıl döndürebilirim ? Sistem geri yükleme noktası yok, ona baktım, baştan söyleyeyim :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] vallahi anlamadım geçen ay düşmedi bende 8 mbs yalın net kullanıyorum 50 akn ayın 10unda 50yi doldurdum ay sonu 150 gb dowload yaptım ama hep 900kb 1mb indirdim aklıma gelmişken bi sorayım dedim

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
@Bloother vallahi anlamadım geçen ay düşmedi bende 8 mbs yalın net kullanıyorum 50 akn ayın 10unda 50yi doldurdum ay sonu 150 gb dowload yaptım ama hep 900kb 1mb indirdim aklıma gelmişken bi sorayım dedim

Benim de aynı 100GB'a kadar hep 800-1000KB arası hızla indirdim.

Reaksiyon puanı
16,118
[MENTION=374275]Bloother[/MENTION] vallahi anlamadım geçen ay düşmedi bende 8 mbs yalın net kullanıyorum 50 akn ayın 10unda 50yi doldurdum ay sonu 150 gb dowload yaptım ama hep 900kb 1mb indirdim aklıma gelmişken bi sorayım dedim

yasaklar ile uğraşırken akk'yı boşlamışlar çaktırmayın sömürmeye devam edin geçen ay aynısı turkcell 3g'de benim tele oldu çaktırmadım sömürdüm...

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Benim de aynı 100GB'a kadar hep 800-1000KB arası hızla indirdim.

yoksa kotayı sessiz sedasız kaldırdlarmı bi galyana geldi ttnet anlamadım gerçi kotayı kaldırsalar sitesinde açıklama yaparlardı bu kota olayı tamamen kalkıcak zaten bi gün btk zamanında açıklamıştı alt yapı en azından adsl bazında tam anlamıyla iyileştirme yapılsın adslde kota kalkıcaktı fiberde kota devam edicek ama bu kesin ve net

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yasaklar ile uğraşırken akk'yı boşlamışlar çaktırmayın sömürmeye devam edin geçen ay aynısı turkcell 3g'de benim tele oldu çaktırmadım sömürdüm...

o zaman susaslım çaktırmayın bu ttnet abi ne yapacağı belli olmaz sonra vay biz sizi unutmuşuz bu ay hep 3 mbs bağlancaksınız diye bi açılır pencere yollar neyim mazallah o yüzden susalım kaşınmayalım :)
oQPpLX.jpg

sustuk abla

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

iyi yapmışsın değişiklik iyidir .

Android ten çok sıkıldım ve uzun zamandır böyle birşey aklımda vardı aslında :) Nick i değiştirdiğim gün bu yola baş koyduğum gündür :D şuan iyiki yapmışım diyorum bakalım ileride ne olur :) bide jailbreak yaparsam süper olur :mrgreen:
ayrıca azda Ios için bişeyler yapalım dimi :mrgreen:

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Android ten çok sıkıldım ve uzun zamandır böyle birşey aklımda vardı aslında :) Nick i değiştirdiğim gün bu yola baş koyduğum gündür :D şuan iyiki yapmışım diyorum bakalım ileride ne olur :) bide jailbreak yaparsam süper olur :mrgreen:
Birde onun prosu ol ki forumda herkezin işini hallet başkan :thumbup1:

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Aynı kafadanız benimde ios'a geçme nedenlerimden biridir:)

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Hz. Nuh: Büyük Tufan filmini izleyen var mı?Ailecek gideceğiz annem ve 10 yaşındaki kardeşim.İzleyebileceğimiz bir film mi?Cinsellik falan var mı?Ve film İslam'la ters düşüyor mu? Cevap verirseniz sevinirim

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar Hz. Nuh: Büyük Tufan filmini izleyen var mı?Ailecek gideceğiz annem ve 10 yaşındaki kardeşim.İzleyebileceğimiz bir film mi?Cinsellik falan var mı?Ve film İslam'la ters düşüyor mu? Cevap verirseniz sevinirim

islamla ters dustugu için bazi ulkelerde yasaklandi cinsellik olayina gelince fragmanda gordugum kadariyla pek yoktu varsa bile abartili değildir animasyon vardir mutlaka iyi bir alternatif olabilir o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...