Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Kalbimde ara ara 1 saniye iğne batar gibi bir acı oluyor. Daha önce böyle sorun çeken var mı?

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Geçmiş olsun sağlık olmayınca hiçbirşeyin tadı tuzuda olmuyor

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Kalbimde ara ara 1 saniye iğne batar gibi bir acı oluyor. Daha önce böyle sorun çeken var mı?
ben de de oluyor ama 1 sn de değilde dakikalar sürüyor. nefes alamıyorum. hareket bile edemiyorum. nefes alırsam hemen iğne gibi batıyor. küçük küçük nefes alıyorum.
ama ciddiye alınacak bir şey olduğunu sanmıyorum. kas ağrısı vs dir. çünkü bir çok kişi de aynı durum olabiliyor. yinede çok sık tekrarlarsa doktora bi görünürüm.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Memlekette o kadar dolandirici var ki s3 u satamiyorum bu yuzden be

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
çok canım sıkılıyor. bari ders çalışıyım. mat1 kitabım da yok. işimiz yine kimya ya fiziğe kaldı iyi mi

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bi hevesle beats aldım doğru düzgün takamadim bile. Taktigim zaman millet bana sanki çıplakmisim gibi bakıyor. :D

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Milletin bakmasını dert etme boşuna. :) Her önüne gelende beats görmediklerinden bakıyorlardır.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Sabahin korune ingilizce kursu almisim satilikk 2 kur english time ilani acacagim

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
"İnsanın her istediğini yapması özgürlük değildir, istediğini yapmaması özgürlüktür. "

Lafa bak hizaya gel...

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ben de de oluyor ama 1 sn de değilde dakikalar sürüyor. nefes alamıyorum. hareket bile edemiyorum. nefes alırsam hemen iğne gibi batıyor. küçük küçük nefes alıyorum.
ama ciddiye alınacak bir şey olduğunu sanmıyorum. kas ağrısı vs dir. çünkü bir çok kişi de aynı durum olabiliyor. yinede çok sık tekrarlarsa doktora bi görünürüm.

O sendeki olan bende de oluyor hatta sol sırtıma bile vuruyor nefes aldıkça da artıyor. Ama ben kardiyolojiye, kalp cerrahlarına defalarca gittim benden sağlamsın dediler. Tek biri şöyle dedi kalp kapağı mı başka bir şey mi anlayamadım da işte her nyse onda düzleşme var dedi. Ama önemli değil 1 yıldan yıla sadece takip dedi. Şimdi benim anlamadığım bu durumla, Bu tür acıların, kalp çarpıntılarının bir alakası var mıdır?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

o şey rüzgardan dolayı oluyor soğuk hava vücuda işliyormuş banada doktor dedi:) zararı yok

Öyleyse rahatladım ama çok rahatsız ediyor insanı, bir de endişelenince taşikardi oluyorsun.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
O sendeki olan bende de oluyor hatta sol sırtıma bile vuruyor nefes aldıkça da artıyor. Ama ben kardiyolojiye, kalp cerrahlarına defalarca gittim benden sağlamsın dediler. Tek biri şöyle dedi kalp kapağı mı başka bir şey mi anlayamadım da işte her nyse onda düzleşme var dedi. Ama önemli değil 1 yıldan yıla sadece takip dedi. Şimdi benim anlamadığım bu durumla, Bu tür acıların, kalp çarpıntılarının bir alakası var mıdır?
sanırım yok. zaten önemli bir şey değil gibi.
kalp kulakçığı demiştir.
ben kaslardan kaynaklı olduğu düşünüyorum.

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Adamakıllı bir doktora gitmenizi öneriyorum ikinize de.Nükleer tıpa da başvurabilirsiniz,oradaki rahatsızlıklar sadece kalpten dolayı değil,kas incinmesi,kaburga incinmesi,akciğer hastalıkları.... birçok sebepten oluyor.Benim küçükken olurdu,alakaya bakın ki yemek borusu rahatsızlığındanmış,doktora gidin bence.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
sanırım yok. zaten önemli bir şey değil gibi.
kalp kulakçığı demiştir.
ben kaslardan kaynaklı olduğu düşünüyorum.

Evet evet, kulakçık dedi. Sınava da az kaldı ben hâlâ psikolojik sorunumu yenemedim. Hiç kimse anlamıyor sorunumdan, doktor bile. Sorunlarımı dökünce rahatlıyorum, ferahlık vuruyor içime.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Evet evet, kulakçık dedi. Sınava da az kaldı ben hâlâ psikolojik sorunumu yenemedim. Hiç kimse anlamıyor sorunumdan, doktor bile. Sorunlarımı dökünce rahatlıyorum, ferahlık vuruyor içime.
ben de çok kötü bir durumdayım. duygularım alt üst oldu. hiçbir şey düşünemiyorum. yine de kendimi zorluyorum bu durumu yenmek için ama o kadar güçlü birimiyim bilmiyorum.
tek çarem şu sınav. onun da kendisi engel olduğu yetmiyor gibi önüne de bir sürü engel çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...