Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Doodle da olmasa sevgililer günü olduğunu fark etmeyecektim. :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sevinçliydim mutluydum acıkınca yerim dedim nasıl olsa dolapta duruyordu bir tabak spagetti salçalı mutfağa gittim ışık yanıyodu masada ablam oturmuş benim hayal ettiğim o bir tabak spagettiyi mikrodalgada ısıtmış yiyordu hain abla bir iki çatal bir şey kalmıştı daldı gözüm tabaktaki az kalan spagettiye ve şöyle bir kelime kullandı YERSEN Bİ ÇATAL AL lanet olsun lanet olsuuuuuuuuuuuuunn aman allahım son kalan bir bardak kolayıda içmiş bu bi kabus olmalı ağlamak istiyorum :( :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sewgliler gunude neymis .d

:(
images

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ehy7a7ut.jpg

AppStore'da ücretsiz kısmına giriyorum 3.59 TL diyor yakışmıyor bu sana Apple

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Her gün sabır sabır demekten sabrım tükendi.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Acilinden ve iyisinden bi harici USB Wifi adaptörü önerin lütfen :)

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
beyler syrux marka sd kart aldım class falan hiçbişi yazmıyor üstünde, proglamla ölçtüm hızını;

yazma: 10.48MB/sn
okuma: 15.88 MB / sn

nasıldır ?

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
beyler syrux marka sd kart aldım class falan hiçbişi yazmıyor üstünde, proglamla ölçtüm hızını;

yazma: 10.48MB/sn
okuma: 15.88 MB / sn

nasıldır ?
class 10. işini görür rahatlıkla. ama kalitesini bilmiyorum. kaç para verdin?

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
azıcık pahalı geldi bana :D

2 niye aldın merak ettim. 16 veya 32 de olurdu. 32 class 10 lar indirimle 50 tl bile oluyor.

Birileri şu bildirim işini düzeltmeyecek mi? :cursing:

ya sadece fotoğraflar ve müzikler için aldım o yüzden gerek olmaz diye düşündüm, ama telefona 4.3 gelirse onlada hafıza kartına uygulamaları taşıma seçeneği gelirse alırım o tarz bişeyler.

bu arada bildirim olayı bende de var 2 gün önceki benim alıntıladığım mesaj şimdi geldi bildirimi.

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Acilinden ve iyisinden bi harici USB Wifi adaptörü önerin lütfen :)
Everest ewn-689N modelini almıştım ben,60 lira falandı vatanda.Şimdi baktım 85 liraya çıkartmışlar 2 ay içinde,internetim o kadar yavaş ki bulamıyorum ama Tp-Link beyaz çift antenli modem tipinde bir adaptör vardı,kapalı mekanda 250 metre açık mekanda 1 km ,bu ise kapalı 70 m açık 750 max(1 km yazıyor ama çatıdan çatıya çekmedi 1 km) vaad ediyor ama ben cam kenarında kullanıp 400 metre görebilirsin.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Everest ewn-689N modelini almıştım ben,60 lira falandı vatanda.Şimdi baktım 85 liraya çıkartmışlar 2 ay içinde,internetim o kadar yavaş ki bulamıyorum ama Tp-Link beyaz çift antenli modem tipinde bir adaptör vardı,kapalı mekanda 250 metre açık mekanda 1 km ,bu ise kapalı 70 m açık 750 max(1 km yazıyor ama çatıdan çatıya çekmedi 1 km) vaad ediyor ama ben cam kenarında kullanıp 400 metre görebilirsin.
bugün baktım. tahminimce anladım modeli. ama onlar usb kablo ile takılıyor, bana daha portatif bişey lazım. antenli gördüm usb gibi ama ben o anteni kırarım dedim :D

usb tarzında sade ve iyi bişey fena olmaz yani.

Reaksiyon puanı
16,118
usb alma pci al daha mantikli usbler cabuk bozuluyor bende edimax vardi mac osx,xp,vista,7 garanti 8,8.1 kesin destekliyor bence usbler para tuzagi .

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Psikolojisi bozulmuş ama sonradan bunu kendi çabasıyla düzeltmiş olan insan varsa, bana yardımcı olsun. :(

magex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Psikolojisi bozulmuş ama sonradan bunu kendi çabasıyla düzeltmiş olan insan varsa, bana yardımcı olsun. :(

Karamsar olmak genelde daha kötümser düşünmene yardımcı olur, umudunu kaybetmemeni öneririm. Tabii ki de psikolojik destek çok yardımcı olacaktır.Sonuçta bataklıktan çıkmak tek başına çok zordur.:)

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Karamsar olmak genelde daha kötümser düşünmene yardımcı olur, umudunu kaybetmemeni öneririm. Tabii ki de psikolojik destek çok yardımcı olacaktır.Sonuçta bataklıktan çıkmak tek başına çok zordur.:)

Hocam çıkaramıyorum kendimi kötü düşüncelerden tek sorun orada işte. :) Kalbimde tekleme olsa kafama takıyorum, hafif acı/ağrı olunca kafama takıyorum. Bunlar normal şeyler ama neden böyle oluyor bana. Başka hastalıklarım var ama onları gram sallamıyorum. En ufak şeyi düşünüyorum, bazen ruhum bedenimden çıkmış gibi hissediyorum.

Bu yaşadıklarımı birilerine anlatınca ratlıyorum %100 panik atak var bende. Mesela uzandığım yerde deprem oldu sanıyorum o şiddetle sallanıyorum sanki bazen. Deprem olsa, elektirik gitse çok korkuyorum ama önceden böyle sorunlarım yoktu. Bir kere tansiyonum 16/10 çıktı acilettım kendimi, ondan sonra böyle olmaya başladım.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Gravity torrente düşmüştür. Yumulun gençler:mrgreen:

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Wireless kart şeklinde diyor yani,pci o,portatif olması güzel ama ne kadar portatif olursa o kadar az çeker.Mesela nasıl bir mesafe aralığı istiyorsun,arada birkaç duvar varsa portatiften pek ümit bekleme derim.
uzun mesafeli için kullanmam. laptopun kendi kartı sıkıntılı imiş. kronik bişey. bana normal kullanımlık lazım. ev içi, kurum içi. laptopun yaptığı kadar yapsa yeter.

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
O şekilde hiç kullanmadım usb wireless,2-3 duvarda sıkıntı çıkarır gibime geliyorlar,kullanan arkadaşlarıma bir sorayım ben.

uzun mesafeli için kullanmam. laptopun kendi kartı sıkıntılı imiş. kronik bişey. bana normal kullanımlık lazım. ev içi, kurum içi. laptopun yaptığı kadar yapsa yeter.
http://www.encore-usa.com/us/support/ENUWI-2XN42 arkadaşımda bu varmış,ama sipariş etmiş çinden :) sen bulur musun bilmiyorum,karşı daireyi görüyormuş,2dBi diyor zaten.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
O şekilde hiç kullanmadım usb wireless,2-3 duvarda sıkıntı çıkarır gibime geliyorlar,kullanan arkadaşlarıma bir sorayım ben.

http://www.encore-usa.com/us/support/ENUWI-2XN42 arkadaşımda bu varmış,ama sipariş etmiş çinden :) sen bulur musun bilmiyorum,karşı daireyi görüyormuş,2dBi diyor zaten.
star trek gibi bişey o :D

bana tr'den bişeyler lazım. bir abi sağolsun bir asus model söyledi. ona bakacam. önereceğiniz model olursa ona da bakarım.

star trek gibi bişey o :D

bana tr'den bişeyler lazım. bir abi sağolsun bir asus model söyledi. ona bakacam. önereceğiniz model olursa ona da bakarım.

forum cozuttu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...