Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Vay be foruma girmeyeli 1 yıl oldu ama hala değişmemiş :D :S

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Herkes pc başında girmiş yeni yıla anlaşılan :mrgreen:
Yeni yılda herşey gönlünüzce olsun. Mutlu yıllar :)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ya arkadaş bugün de sitelerin yenileneceği tuttu, hangisine girsem bir yenilik.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Söylüyorum beyler yılbaşında arkadaşlarla dışarı çıkmadım diye çok pişmanım ulen :(

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
BcH2IKV.jpg

Financial times en çok değer kaybedenler listesine koymuş.

Aytekinet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mutlu olabileceğim bir işim olsun 2014'te mutluluk ve huzur benimle olsun. Üni mezunu olupta bu durumda olmak zor anlayan anlar beni.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ülkemden yılbaşı manzaraları...
tacizciler, sapıklar, ayyaşlar, soğuğa inat yaşayanlar(giyinmeyi unutanlar). hepsi meydanlara dolmuş. anlamsız saçma bir müzikle eğlenmeye çalışıyorlar.
hepsinin farklı bir niyeti var. kimi eğlenmeye çalışıyor, kimi sapıklık derdinde.

yılbaşıyı kutlamak bence yanlış. :thumbup1:
bu şekilde yapılan kutlamalara ise kelimeler yetmez.

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
40 lirayı yatırdım. sadece işlemler kaldı. :)
zaman çok hızlı. hala daha çok var deyip yatanlar var :)

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
İlk gün yatırmışsın parayı :D Ben de yarın yatırıp pazartesi başvuru yapacağım :)
:) okulda çok sınıf olduğu için işlemlerin daha hızlı olması için bizim rehberlikçiler sınıfları günlere ayırmışlar.
ilk 9 sınıf/okuldaki ilk 250 12. sınıf öğrencisi pazartesini günü başvuru işlemlerini tamamlayacak. o güne kadar kimlik yenileme dahil tüm işlemler yapılmış olacak. diye baya bir uyarı yapıldı. ondan.

>şimdi parayı yatırdım. okulda başvuru işlemleri yapılacak.
>ayın 23 ünde sınav
>sonra lys başvuruları
>15-16 haziranda sınav.
>sonra tercih dönemi.

insan heyecanlanıyor ya :)

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
:) okulda çok sınıf olduğu için işlemlerin daha hızlı olması için bizim rehberlikçiler sınıfları günlere ayırmışlar.
ilk 9 sınıf/okuldaki ilk 250 12. sınıf öğrencisi pazartesini günü başvuru işlemlerini tamamlayacak. o güne kadar kimlik yenileme dahil tüm işlemler yapılmış olacak. diye baya bir uyarı yapıldı. ondan.

>şimdi parayı yatırdım. okulda başvuru işlemleri yapılacak.
>ayın 23 ünde sınav
>sonra lys başvuruları
>15-16 haziranda sınav.
>sonra tercih dönemi.

insan heyecanlanıyor ya :)

Baya kalabalıkmış sizin okul :D bizim okulda sadece 6 şube var ( 12. Sınıf ). Ah bide ortak yazılılarda bizi zorlamasalar ! Dershanede bazı arkadaşlardan duyduğuma göre hocaları soru + cevapları veriyorlarmış. Bizim hocalar da çıkacak konuların özetlerini veriyorlar fotokopi ile .

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Baya kalabalıkmış sizin okul :D bizim okulda sadece 6 şube var ( 12. Sınıf ). Ah bide ortak yazılılarda bizi zorlamasalar ! Dershanede bazı arkadaşlardan duyduğuma göre hocaları soru + cevapları veriyorlarmış. Bizim hocalar da çıkacak konuların özetlerini veriyorlar fotokopi ile .
bizim okulda sadece sözel derslerde yan, trafik dersinde vs veriyorlar. hatta şu an trafik 2. sınavı çantamda :D
ama çalışmayacağım :) nasıl olas sınıftan biri cevapları bulur. ondan alırım :)

derslerin çoğu boş geçiyor. akıllı tahtada film açı bizimkilerde. (uyuz oluyorum :cursing:) bende test çözüyorum.
tek eksik şu hocaların çoğu bizle ilgilenmiyo. soru götürüyorsun bakmıyorlar. bir soru kaç dakika sürer ki?
eksik konularımızı anlatmıyorlar. nasıl olsa dershanede görürsün diyorlar. ben dershaneyi gitmiyordum. Allah razı olsun bi hocam sayesinde yazılabildim. yoksa çok kötü olurdu. neyse :)

okul gaziantep lisesi. 1500 den fazla kişimi ne varmış. şu an 18 tane 12. sınıf var.30 ar kişilik sınıflar. öğrenci çok ama doğru dürüst üni kazanan sayısı o kadar da çok değil :)

KenseiTakezo

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Üyelik tarihleriyle ilgili bir düzenleme mi oldu ? Ben üyelik tarihim olarak 2006 lı bi tarih diye hatırlıyorum ama

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
bizim okulda sadece sözel derslerde yan, trafik dersinde vs veriyorlar. hatta şu an trafik 2. sınavı çantamda :D
ama çalışmayacağım :) nasıl olas sınıftan biri cevapları bulur. ondan alırım :)

derslerin çoğu boş geçiyor. akıllı tahtada film açı bizimkilerde. (uyuz oluyorum :cursing:) bende test çözüyorum.
tek eksik şu hocaların çoğu bizle ilgilenmiyo. soru götürüyorsun bakmıyorlar. bir soru kaç dakika sürer ki?
eksik konularımızı anlatmıyorlar. nasıl olsa dershanede görürsün diyorlar. ben dershaneyi gitmiyordum. Allah razı olsun bi hocam sayesinde yazılabildim. yoksa çok kötü olurdu. neyse :)

okul gaziantep lisesi. 1500 den fazla kişimi ne varmış. şu an 18 tane 12. sınıf var.30 ar kişilik sınıflar. öğrenci çok ama doğru dürüst üni kazanan sayısı o kadar da çok değil :)

Biz de hocalar öyle değil konu anlatmasını istesek anlatıyorlar soru çözmesi istesek çözüyorlar ( bazı sorular hariç :D ). Bizim sınıf hocası akıllı tahtayı keyfi olarak kullanmanızı yasaklayarak onada engel koydu ( connectify hariç :D ).
Bu arada bizim okul toplam 600 kişi ( 9 10 11 12 ) ve sınıfta 24 kişiyiz.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Millet bir şey soracam şimdi bs player ın android versiyonunda atlyazılı dizi izleyeceğim ama altyazı dosyasını görmüyor. İnternette ara diyorum türkçesi çıkmadı. Altyazıları seç deyince de telefonda olan altyazıyı bulmuyor. Nasıl görmesini sağlarım bu meretin ?
Mx playerdan izlemeye çalıştım o da altyazıyı görüyor ama ses yok hey yarabbim.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Tictoc sayesinde 50 tl n11 hediye çeki kazandım . Saol [MENTION=381847]Tictoc Man[/MENTION] :)
Keşke ailedekilere de yükleseydim 200 tl olurdu :( neyse azla yetinmeyen çoğu bulamaz.
Ne alayım ben bununla ? :)

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
[video=youtube;fCrtGtCnOU0]http://www.youtube.com/watch?v=fCrtGtCnOU0[/video]

Sola suya dayanıklı değilmiş. Adam bizzat test etmiş vay be. :sneaky2:

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
[video=youtube;fCrtGtCnOU0]http://www.youtube.com/watch?v=fCrtGtCnOU0[/video]

Sola suya dayanıklı değilmiş. Adam bizzat test etmiş vay be. :sneaky2:

Adamlar solayı "suya dayanıklıdır" diye mi satıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...