Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
şirketteki bir kızın yanından geçerken yüzüme gülümseyerek baktığını son anda fark ettim. ona baktığımı anlamasın diye gözümü kaçırıp sağa sola bakmam ile kesişen bu durum, kızı çok pis bozdu. ikinci kez dönüp baktığımda resmen sinirliydi:)

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
şirketteki bir kızın yanından geçerken yüzüme gülümseyerek baktığını son anda fark ettim. ona baktığımı anlamasın diye gözümü kaçırıp sağa sola bakmam ile kesişen bu durum, kızı çok pis bozdu. ikinci kez dönüp baktığımda resmen sinirliydi:)
Şirkette sinirle bakan kız adlı konu açarsan patlar gider :P :)

Yukarıda yazdığım sebepten dedim.
Bu ne sinir yahu biraz gülümse :)

muratflash

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
510
O sinir oruçtan kaynaklanıyordur sen devam et bastır..

muratflash

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Türkiye saatleri 19:40 ı ve benim satim 19:56 yı gösterirkene iftara son 35 dakika kaldı..

Karargaht

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
112
O programdan sonra Eric Hartman işinden oldu ve o canlı yayın kazasını anlatıyor..

[video=youtube;LnKseJzuaeE]http://www.youtube.com/watch?v=LnKseJzuaeE&feature=player_embedded#![/video]

4 ay önce bende guatr'dan ameliyat oldum ve benimde ses tellerimde ufakda olsa bi sıkıntı oldu, 1,2 hafta sonra anca normal ton ve gürlükde konuşabildim. Vahim bi durum kısaca.. .

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
okadar zekiler ki bu insanlar,çalışıyolar össde ilk 1bine 10bine 100bine giriyolar ama ne olacaklarını bilmiyolar yazık cok yazık

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Şu nalet olası 3 idiots filmi heryerde karşıma çıkıyor gel görki hala tr dublajı yok 2012 yılında çıkanların bile dublajı var:cursing:

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,148
Haydi bakalım eller havaya :D

[video=youtube;yO7MWuJ7zLA]http://www.youtube.com/watch?v=yO7MWuJ7zLA[/video]

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Altyazılı filmlerden nefret ediyorum alttaki yazıyı okuyana kadar oyuncular gözükmüyor hatta bir sözcük kaçırdımı bütün film alt üst oluyor bütün alt yazılı filmlerden nefret ediyorum :cursing:

Reaksiyon puanı
66

izlemiştim ama youtubedaki yorumları yeni gördüm. ilk yorum bomba. İkisincisi ise acı gerçek. 3. ise sustururlarsa seni sosyologa bağlanırsın tabi :)

5eVkN.jpg

Yorumlara göz gezdiriyorum herkez mükemmel on numara süper öve öve bitirememişler :)

Hocam izle durduğun kabahat:D ama şimdi değil yarın sağlam kafayla izle.

Ayrıca bana sorarsanız orjinal dublaj daha iyi. Bazen dublaj yapınca mahfedip bırakıyorlar. + Altyazı var ise hızlı okuma alışkanlığı kazanırız :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
facebookta gerçek ismi yerine takma isim kullanıp, profil fotoğrafı kullanmayan kişi: seni nasıl tanıyabilirim?

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ooohh nihayet 3353 almaya gidiyorum herkese günaydınnn :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...