Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Pffff hangi birini halledicez şimdi bu sınavların bilemedim :mellow:

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Teşekkürler arkadaşlar, bahsi geçen arkadaşlar; [MENTION=48898]beyazayeb[/MENTION], [MENTION=251480]bsg18[/MENTION], [MENTION=126564]re13el[/MENTION] hep birlikte nice sdn dolu yıllara.. .:)

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sXe ' yi Nasıl Halletcem Bilen Varmı ?

programı yükle,tıkla aç,update var tıkla,'program .. up da te yazıcak',alt tarafta simgesi çıkar sonra oyuna girerken Sxe game injected derse tamam demezse,admine söylicez şifre koyacak hile yapmıyacak adamlar lazım ama :D

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ne zaman konuya mesaj yazmaya kalksam chrome 19 çöküyor. Çıldırttı artık!

Formattan sonra bozuldu bu tarayıcı, anlamadım gitti.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
okul zamanında çalışmamanın cezasını şimdi çekeceğim. işin asıl kötü yanı 15 20 günümün ders ile geçecek olması değil, geçen yıldan ders almamam oldu. zira geçen yılda bu yılki gibi çalışmamıştım ve sınıf tekrarına kalmıştım. ve şimdi ortalama tutmuyor. eğer sınava gireceğim 3 dersin birini geçemezsem okul hayatım bitiyor. ders çalışmam lazım ve ben hâlâ buradayım.

Charlie Scene

Profesör
Reaksiyon puanı
6
okul zamanında çalışmamanın cezasını şimdi çekeceğim. işin asıl kötü yanı 15 20 günümün ders ile geçecek olması değil, geçen yıldan ders almamam oldu. zira geçen yılda bu yılki gibi çalışmamıştım ve sınıf tekrarına kalmıştım. ve şimdi ortalama tutmuyor. eğer sınava gireceğim 3 dersin birini geçemezsem okul hayatım bitiyor. ders çalışmam lazım ve ben hâlâ buradayım.

Allah Yardımcın Olsun.. İyi Calış Kurtar Kendini..

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Eğlence vakit geçirmek için birebir hocam arkadaş ortamında varsa ohoo süper kendinide tabi zora sokma .
Sırf gt5 oynamak için alacam gibi geliyor bana, tabi bababanktan destek çıkarsa. Kendim öğrenim kredisi alıyorum ama kredi kartını babamın vermesi lazım. Offf...

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Bu arada kandilliden haber mi var? 2.2 mi 2.2 mi?

Yok hayır değilmiş. :D

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Madonna geldi İstanbul'da deprem oldu!! Hepsi Amerika'nın oyunlarıı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...