Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Yardım istiyorsun da kardeş ben modmuyum. :D

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
504
İnsaf!Bu kadar eziyeti kim çeker?

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
bu banlananlar neden "uçuşan üyeler" konusuna yazılmıyor. en azından neden banlandıklarını bilirdik?

@finix
@Mta

Hesabım gereksiz yere kapatıldı. Sizdende bu konu hakkında yardım istiyorum. Forumda açtığım her konu siliniyor. Shiftdelete sadece maddi çıkarlarına uygun şeyleri yayınlıyor.Lütfen bir konuda sen açıp gerçeklere yardımcı olur musun ?
Mta

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=29639]Mta[/MENTION]

Banada aynı mesajı yoLLadı,açıkLama Lazım.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Kurallar açık beyler/bayanlar uymayanlar ceza alıyor ve uzaklaştırılıyor. Üyelerden biri küfürden diğeri forumun huzurunu bozmaktan uzaklaştırıldı

süreli mi süresiz mi uzaklaştılar. uçuşan üyeler konusuna neden yazılmıyor?

Reaksiyon puanı
2,146

Peki buna ne diyorsun?
http://forum.shiftdelete.net/nefret-ettiginiz-siteler/199729-katz-cd-ne-durumda.html

Konuyu açan troy. Ne yazmış?
Forum arşivlerini tarayan başka bir site var mıdır bildiğiniz?

Yani katz.cd benzeri site istiyor.

Ne cevaplar gelmiş?

Makineleri Hacklenmiş diye söylentilerde var :)

Bende aktif kullanıcısıyım. Linklerin sitelerini göstermesi yönünden çok hoşuma gidiyordu. PhazeDLL'de başarılı ancak linkleri tek tek kontrol etmek gerekli. Hadi imza toplayalım. :)

Bu arada alternatif bilen birini bende aramaktayım...

Dipnot: http://www.mechoddl.com diye bir site buldum. Fena görünmüyor. Katz.CD gibi. Alışkanlıklarımızdan vazgeçmeden kullanabiliriz gibi duruyor...

Hadi Kolay Gelsin..

Banlanmış mı? Hayır.

Peki troy sorduğu soru için ceza almış mı? Hayır.

Bu tutarsızlığı düzeltin lütfen.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
hacı istersen adminide banlayalım formuda kapatıp gidelim

Reaksiyon puanı
2,146
tehnaz'ın banını kaldıracaksınız bu kadar basit

sence de bi yanlışlık yok mu modluğu bi kenara bırak öyle cevap ver

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
hakkaten alenen haksızlık yapılmış. ben böyle bir şey görmedim.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
tehnaz'ın banını kaldıracaksınız bu kadar basit

sence de bi yanlışlık yok mu modluğu bi kenara bırak öyle cevap ver

Beni tanıyanlar bilir hiç bir zaman o modluk olayında olmadım zaten.

hakkaten alenen haksızlık yapılmış. ben böyle bir şey görmedim.

Haksızlık yok beyler o zaman o linklere neye istinaden müsade edilmiş bilmiyorum ama şu kadar söyleyim warezin her türlüsü yasak

Reaksiyon puanı
2,146
Olur ya diğer moderatör arkadaşını korumaya çalışırsın bu düşünceni etkiler. Artniyetle söylemedim zaten aram iyidir hepinizle.

Ama açıklama yeterli değil, wareze bazen izin var bazen yok gibi oluyor bu, torrent sitelerinin de alayı warez. Dersiniz ki varez olmayan şeyler indirin, o zaman o warez sitesinde de warez olmayan şeyler vardır onlardan indirin diyebiliriz. Böyle bi sebepten adam banlanmaz.

tehnazı da tanımam ama adam boşu boşuna kaç yıllık üyeliğinden oldu gelin dönün şu yanlıştan.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Olur ya diğer moderatör arkadaşını korumaya çalışırsın bu düşünceni etkiler. Artniyetle söylemedim zaten aram iyidir hepinizle.

Ama açıklama yeterli değil, wareze bazen izin var bazen yok gibi oluyor bu, torrent sitelerinin de alayı warez. Dersiniz ki varez olmayan şeyler indirin, o zaman o warez sitesinde de warez olmayan şeyler vardır onlardan indirin diyebiliriz. Böyle bi sebepten adam banlanmaz.

tehnazı da tanımam ama adam boşu boşuna kaç yıllık üyeliğinden oldu gelin dönün şu yanlıştan.

tehnaz ilk üye olduğum zamandan takip ettiğim üyelerden biridir Forumu bırakmak adına konusu falan olmuştu o zamanda yazmıştım gitmesini istemem kaldıki hiç bir üyenin haksız gitmesini istemem ayrıca cezasıda 3 gün süresiz değil.

Reaksiyon puanı
2,146
Uçuşan üyeler konusuna yazılmadığı için bilemiyoruz tabi kaç gün olduğunu, şimdi baktım bu öğlen yazılmış.

3 günü de haketmiyor ama süresiz olmaması da birşeydir.

Neyse ben üzerime düşeni yaptım artık top sizde.

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Tehnaz gelince ortalık karışır. Ben daha önce warez site paylaşımlarını gördüm hiç ban olayı olmadı. Warez içerik olsa anlıcam ama,bu olay farklı bence.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
SOPA derdinden kurtulmak istiyorsanız adblock ile engelleyin. :D

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
son zamanlarda gökyüzünden gelen garip sesler duyarsanız şaşırmayın dünyanın her yerinde duyuluyor. güneş sisteminin galaksinin merkezindeki kara deliğin yakınlarından geçmesinden kaynaklandığı tahmin ediliyor. birkaç yıl boyunca bu ses duyulabilir. zaman hızlanacak filan diyorlar. bu bölgeden her 5600 yılda bir geçiyormuşuz. kimi komplocular maya takvimindeki durumları buna bağlıyor. zira takvimin bitişiyle bu durumun kesişmesi ilginç. bakalım daha neler göreceğiz.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ben bu gök bilimcilere falan zerre kadar güvenmiyorum. daha 2011 in sonlarına doğru Nasa açıklama yapıp söylememişmiydi 2012 de uzayda en ufak bir çarpma sürtme, olağan dışı durum olmayacak. yani maya olayı tırt demedi mi? e daha dün Ay büyüklüğünde taş Güneş'e çarpıyordu falan, bir de bu ses, şudur budur. bu adamar bunları gözlemleyemiyor mu? yoksa alayı düzmece mi? :p

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
bende güvenmiyorum zaten ama bilimsel gerçeklerde var adam uzayı gözlemliyorda nekadarını gözlemleye biliyor tartışılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...