Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayar Bilgisayar Bilgisayar KAFAYI YİYECEM SONUNDA BİRİ BENİ DURDURSUNNNNNNN...

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
pfffffff bu saaten sonra ders mers çekilmezz gitmesemm mii ;)

burock

Doçent
Reaksiyon puanı
0
10 saat yolda hiç çekilmez şimdi ya offf :mad: inş. otobüste güzeller vardırda yolculuk çekilir hale gelir birazcuk ;D :*

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Ya ben gitmek istemiyorum! >X<

Banka işlerini neden bana yüklüyorlar hep ya sıkıldım sıra beklemekteeennn |)

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sebebini bilmediğim bi umursamazlık halindeyim :L
hayırdır inşallah ^^

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
mavinok.ta dedi ki:
Ya ben gitmek istemiyorum! >X<

Banka işlerini neden bana yüklüyorlar hep ya sıkıldım sıra beklemekteeennn |)

Cok iyi anlıyorum seni, söyle otomatik ödeme talimatı versinler ya da internetten yatırmaya alıştır....

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bahaneleri hazır RuNaL banka 2 adımlık yerde gitsen ölür müsün diyolar :S ağlamak istiyorum! :L

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Yorgunum, halsizim, heyecanlıyım; değecek mi uğraşlarıma acaba?

The_SedO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seni ne çok sevdim ben.Ne çok gözyaşı döktüm senin için.Geceleri sen yattığında meleklerin kanatlarıyla uçarken,ben pencerenin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim.Bir bakışına,bir dudak kıvrımına,titreşn gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.Yanlızdı gecelerim,hastaydı gecelerim.Kan kaybından digen bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim.Adına yanlızlık dedim,sensizlik dedim.Sen beni bilmedin beni tanımadın.Seni bilmeyerek üzdüğüm için özür dilerim.Ya ben kendimi sana kötü tanıttım yada sen beni kötü tanıdın.Görüşememizin en büyük sebebide bu olda ya pelinim.Ey sevdiğim..Ben seni ne çok sevdim.Dünya bildi bir sen bilmedin.Yanlızlığın diger adı aşka karşılık alamamaktır.Kaçılamayacak kadar yakın,tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.Benim aşkıma yanlızlık kucak açtı.Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim.Yankısı döndü dolaştı,kendi sesim yine bana ulaştı.Anladım ki beni hiç duymayacaksın.... ne çok sevdim dediğin insandan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...