Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Dinle beni biraz şşt Sen sen İstanbul sever seni sen beni seversen Dinle beni biraz şşt Sen sen İstanbul döver seni sen beni üzersen..:)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
AA'lık bi kağıt verdim, hem de istatistik dersinden vuhuu :D

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Seninle, ben...hiç 'biz' olmuş muyduk ki?
Peki, sonra ben, ne zaman 'ben' oldum geri?
Geri sarsak bu rüyayı,
yeniden gerçek olur mu ki?

KenseiTakezo

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Defol git gözümün önünden artık ! :cursing: Nefret ediyorum senden. Unutmak istiyorum seni, acı çekmek istemiyorum... :crying: :unsure:

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Şu dünyada Sakis Tolis kadar yardım eden olmadı. Yani yardıma ihtiyaç duymadık. Ne iyi haldeyiz şükürler olsun. :)

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
offf fena ekran kartı normal 120 lira masraf ama dikiş tutmaz :S

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Beklenen gün geliyor basket turnuvası başlıyor açılış maçımız yarın. :lol:

Reaksiyon puanı
188
offf fena ekran kartı normal 120 lira masraf ama dikiş tutmaz :S

toshiba'dan yedek parça sordum cevap bekliyorum. inşallah değiştirerek kurtarırım. şu an bir laptop için ayırabileceğim bütçem yok ve de yurt dışında bir bilgisayara zorunlu ihtiyacım var :( ooof of :(

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Vodafone gibi lanet bir şirket yok, HTC Desire HD alacağım kampanyalı rezil ettiler almadım.Gidip kampanyasız başka yerden alacağım.

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
toshiba'dan yedek parça sordum cevap bekliyorum. inşallah değiştirerek kurtarırım. şu an bir laptop için ayırabileceğim bütçem yok ve de yurt dışında bir bilgisayara zorunlu ihtiyacım var :( ooof of :(
ekran kartının sürücüsünü kaldırıp kullanılıyor genel de pekala umarın gpu ya çok gereksinim yoktur.
bana gelen ekran kartı arızalarında masraf istemeyenlere driveri kaldırıyorum :) yoksa parçayı bul değiştir. sadece parçası o fiyat son aldığımda öyleydi en azından.

Reaksiyon puanı
188
ekran kartının sürücüsünü kaldırıp kullanılıyor genel de pekala umarın gpu ya çok gereksinim yoktur.
bana gelen ekran kartı arızalarında masraf istemeyenlere driveri kaldırıyorum :) yoksa parçayı bul değiştir. sadece parçası o fiyat son aldığımda öyleydi en azından.

vallahi ekrana adam gibi görüntü gelse sürücüyü kaldırıp bir deneme yapıcam ama adam gibi görüntü alamıyorum ki. neyse yardırayım biraz daha :)

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
vallahi ekrana adam gibi görüntü gelse sürücüyü kaldırıp bir deneme yapıcam ama adam gibi görüntü alamıyorum ki. neyse yardırayım biraz daha :)

Kolay gelsin valla vga çıkışını monitör varsa bi yokla ekrana giden kablo da bozulmuş olabilir.
olur mu olur.
Tekrar dan kolay gelsin :) ve Allah sabır versin:)

Reaksiyon puanı
188
Kolay gelsin valla vga çıkışını monitör varsa bi yokla ekrana giden kablo da bozulmuş olabilir.
olur mu olur.
Tekrar dan kolay gelsin :) ve Allah sabır versin:)

Monitör yok elimde şu an o yüzden deneyemiyorum ama pek monitör kablosundan kaynaklanacağını zannetmiyorum. Piksel piksel bozulmalar falan var, hatta bios'da bazen siyah ekranın olduğu yerlerde karakterler falan gözüküyo. Sanırım ekran kartı bozuk sinyal gönderiyor. :/

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
görüntü tekrarı da var mı gölge gibi

Reaksiyon puanı
188
görüntü tekrarı da var mı gölge gibi

görüntü tekrarı yok. bu arada ekran kartı sürücüsünü kaldırdım ama sonuç yine aynı. pfff. sağlam ayvayı yemiş sanırım. notebook'u dağıtmaya niyetlendim. ekran kartının kablolarını da bahane ile kontrol ederim. olmadı bir temizlik yaparım. ekran kartı slotlarını temizlerim. belki bir değişiklik olur...

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
genel bozulan yeri ısınmadan dolayı atan lehimler yada kablolar. ufak tel ucu dışarıdaysa yani atmışsa genllikle üsttekiler ilk atar ekran kartı değişecek illaki . varsa eski bir diş fırçasıyla tinerle temizlemek en ideali. pislik varsa gider tiner de hızlı kurur kısa devre yaptırmaz temizler. görmeden bişey diyemem tabi :)

getir bizim dükkana olmadı :)

Reaksiyon puanı
188
Yurt dışında olmasam ben de çözerim de işte tam yurt dışına çıkar ayak bozulacağı tuttu. 4 senelik laptop :) Normal bi yerde :)

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
laptop bırak beni diyo ama anlatamıyo

beni bırak sen git :D

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Vay be ne geceydi ama yaa . Silahlı saldırıya uğrayan köy , eniştemin takla atması araba hurda bugün gelecek dünürler Allahım ne kabustur bu ne zaman bitecek ya :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar