Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
en iyisi o kızlık zarını yırtıp rahat etmek :) namus kargaşalarına girmezsin bu sayede

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
valla bn bu insanlardan bir şey anlamıyorum. yok zarı bozulmasın zarlı olsun - ne bu pazardan soğan mı alıyorsunuz... bu kadar ince şeyler düşünüp ilişkiyi paramparça etmemek lazım...

neleri konuşuyoruz derken muhabbet bir anda sardı ya o yüzden dedim

bu arada forumda cinsellikle ilgili bir bölüm yok galiba aslında böyle şeyler tartışıldıkça öğreniliyor, ben bu forumun üyelerinin belirli bir düzeyde olduğunu düşünüyorum-böyle bir başlık rahatlıkla açılabilir... eğer var da bn bilmiyorsan şimdiden özürlerimi kabul edin...

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
valla bn bu insanlardan bir şey anlamıyorum. yok zarı bozulmasın zarlı olsun - ne bu pazardan soğan mı alıyorsunuz... bu kadar ince şeyler düşünüp ilişkiyi paramparça etmemek lazım...

Özellikle kendileri her haltı yiyip, iş evlenmeye gelince bakire olsun diyen erkeklerin köküne kibrit suyu. Tabi onlara erkek denirse.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157

neleri konuşuyoruz derken muhabbet bir anda sardı ya o yüzden dedim

bu arada forumda cinsellikle ilgili bir bölüm yok galiba aslında böyle şeyler tartışıldıkça öğreniliyor, ben bu forumun üyelerinin belirli bir düzeyde olduğunu düşünüyorum-böyle bir başlık rahatlıkla açılabilir... eğer var da bn bilmiyorsan şimdiden özürlerimi kabul edin...

Tabi canım nolcakki bekaretini vermişse.Hatta benden önce motora bağlamış filanda olabilir...!Rahat adamız biz, değer yargılarımız örf ve ananelerimiz(adetlerimiz) zaten yok!

Neyse beden bekareti ruh bekaretinden sonra gelir bende.Kişi önce ruh bekaretini kaybetmemeli, yoksa sonrasında girilen yol asla yol olamaz!

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Tabi canım nolcakki bekaretini vermişse.Hatta benden önce motora bağlamış filanda olabilir...!Rahat adamız biz, değer yargılarımız örf ve ananelerimiz(adetlerimiz) zaten yok!

Neyse beden bekareti ruh bekaretinden sonra gelir bende.Kişi önce ruh bekaretini kaybetmemeli, yoksa sonrasında girilen yol asla yol olamaz!

ben bundan bahsetmemiştim. bir yanlış anlaşılma olmasın sonuçta hepimizin annesi ya da kız kardeşi var. bnm demek istediğim her insan bir hata yapabilir ya da kazara bazı şeyler olmuş olabilir. önemli olan karşındaki insana inanmak ve onun seni sevdiğini biliyorsan - senin de dediğin gibi ruhu temizse o yeter... yoksa şunu duymuşsunuzdur iki kişi birbirini delilercesine seviyor sonra evleniyorlar adam zara takıyor kafayı hiç karşısındakiyle konuşmaya bile tennezzül etmeden geri boşanıyor - oldu mu bu şimdi. belki zara bişey yapmadın ama kızın tüm ruhunu paramparça ettin asıl o zmn büyük bir zarar gördü kız hatta toplumdan bile dışlandı- iyi mi oldu:confused1:

---------- saat 00:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:29 eklenmişti ----------

pardon diyecek ne var ki

üreme sağlığı ile ilgili merak ettiklerinizi çekinmeden sorabilirsiniz bana

tereciye tere satmak gibi oldu yazdıklarım o yüzden:yes:

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
benimde 11nde bitiyo :) 12sinde alcam başımı gidicem buralardan :D teknolojiden uzak biyerlere... görmek istemiyorum artık .net , delphi v.b lerini...

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Sivrisinekler beni çok seviyor galiba biri gidiyor biri geliyor kan sevkiyatı tüm hızıyla sürüyor yarasa gibi mubarekler ilk talihli sineği yakalar yakalamaz o sivri burnunu koparacam...

gulnazeren

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bugün sıçtın mavisi görmek istemiyordum ama bu seferde uyku tutmuyor yarın sınav var pöf :D

bohongtw

Doçent
Reaksiyon puanı
27
yerini dibine gecsin o gemiye saldirmaya onay verenler destek verenler , ne dunya da ne ahirette gun gorsunler , o filo da sana girsin liberman

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
506
Ben de uzun bir yola gittin farzederim
Kandırırım kendimi ne yapayım
Bütün hatıralarıma da saygılar arzederim
Ama unutur muyum asla, niye unutayım…
:(

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
şu finaller bi bitese... :D 5-7-8 haziran çabuk geçin ulen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...