Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az evvel aldığım haber itibariyle şok geçirdim göğsümdeki kaşıntıya neden olan yara egzamamış :( peki bu nasıl geçecek?

hiç zararlı zaten ne var öle içiver ya :D :D

---------- saat 12:13 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:13 eklenmişti ----------

ya AliA gözün doysun daha napıyım yaa :D

Aman eline mi yapışacak sanki? :D Sen hasta filan olursan ben de senin yemeğini yaparım bak. :)

Haha :D Yapacaktın çorbayı, gönderecektin kargoyla. :D

Sonra ben de tabağını boş göndermezdim, yapardım bir şeyler sen de yerdin. :D

Öksüren bir insan işi gücü bırakıp çorba filan yapamaz. Senin çorbanı içecektim ki güç gelsin bana, ayağa kalkabileyim. :p

İyi haldeyken tabi yaparım yemek filan gülücük. :D

evet banada kız sen ne zaman gelicen dedi :D
ay yaa cidden çok özledim sizi ben geliyim de çıkalım valla bilmem kaçıncı tufan yada sedef buluşmamızı yapalım :D

Başlığı açan arkadaşımız ''Tamam söyle rahatla'' derken galiba bunu kastetmemişti.

O anki ruh halinin bir yansımasını veya başına gelmiş ilginç bir olayı herkesle paylaşmamızı istemişti gibi yorumluyorum.

Sanki bu başlığın biraz fazla zorlandığını görüyorum son zamanlarda.

En ufak bir muhabbettin dahi forum üzerinden paylaşılması ne kadar garip.

Hayatı bu kadar netten yaşamak isteyenlere aslında pek çok nimet bahşedilmiş(e-posta msn ,facebook ve pekçoğu) ancak forum kültürünün farklı şekilde algılanması da ayrı bir düşünce yapısı demekki.

Her neyse sadece dikkattimi çektiği için yazayım dedim amacım kimsenin kalbini kırmak değildir.

Forumun herkes tarafından daha verimli kullanılabilmesi dileğiyle...

Sana yapar tabi finduk. :)

O zaman findukun çorbasını çalmam lazım. :D Gülücük sonra bir daha yapar. :p

Bu arada söylüyoruz rahatlıyoruz burada bir sorun yok. O kadar çok başlık arasından sadece bir tanesinde geyik dönüyor işte. Müsade edin buna.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...