Söyle Rahatla

alpotter

Profesör
Dünden bu güne mesaj yazmamış çok garip....

Tepeciği bulun arkadaşlar izine düşelim adamın. Dün adam son mesajın yazmış olabilir.

Sağ salim eve ulaştım hocam. İki saat görmediniz diye mezara koydunuz hemen 🤪
Yürürken iyi yorulmuşum ama, şarjı taktım biraz forumda takıldım sonra yattım.
Şarj bitti tabi.[/QUOTE]

_Zaur_

Dekan
Sağ salim eve ulaştım hocam. İki saat görmediniz diye mezara koydunuz hemen 🤪
Yürürken iyi yorulmuşum ama, şarjı taktım biraz forumda takıldım sonra yattım.
Şarj bitti tabi.
Kardeşim zaten söylediğin tepeciğe ulaştık. Artık tepeciğe ne yaptıysan kokusundan 20 metre yakına yaklaşamadık 😂

Usui Takumi

Profesör
Anikonun yanına bir tanede Türkçe olsun diye aniwa indirdim, kodumun uygulaması kişilere erişim izni istiyor. Anime izleme uygulamasısın lan sen ne kişilere erişim izni istiyon?

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
EilZVopX0AIaeom.png

_Zaur_

Dekan
Öğrendim ki, hayatta hiç bir zaman böyle olmaz yada böyle yapamam diyemezsin. Hayat insanı verip çevirip sever. 😂

Halktan Biri

Dekan
Onursal Üye
Bölümün adı Linux'tan GNU/Linux'a çevrilmiş. Zamanında bir üye çok dil döktü, verdiği emeğin boşa çıkmadığını görmek sevindirdi.

Finix de uzun zamandır girmemiş sanırım. Açtığı Opensuse forumu nasıl gidiyor diye soracaktım fakat...
Ağamız bazı önemli projeler geliştiriyor. Örneğin OpenSUSE tabanlı bir Linux dağıtımı üzerinde çalışıyordu en son. Bunu yazarken baktım site de açmış. (bkz:Lilyum.org)

@Forumun Ağası Finix Ağamız foruma uğrarsa diye bir selam bırakalım. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maccofee 3in1 var :)
Teşekkürler efenim. Çay istemiştik kahve geldi. Neyse umduğumuzu değil bulduğumuzu içeriz biz de. Tadı da fena durmuyor. ;)

Son düzenleme:
Keşke F1 2020 oynayabilsem.

Kendi paramı kazanmaya başlayıp para biriktirebileceğim hale gelince yapacağım ilk şeylerden biri bir setup kurmak olacak galiba.

Ama buna da şükür. Her şeyim var, test kitaplarım var, sınav senesi zora girmiyorum, harçlığım veriliyor, kendi paramı yönetiyorum, çok iyi bir dershaneye gidiyorum. Çok şükür.

Ona özel direksiyon da vardır f1 arabası direksiyonu gibi. Ben de flight simulator için kuracağım hotas sistem.
Evet var, zaten F1 için motoru ve simidi ayrı satıyorlar. Çok para bayıp çok profesyonel bir sistem kurmak isterseniz directdrive dd1 ve dd2 gibi şeyler var, thrustmaster gibi sadece direksiyonu satan firmalar var. Bunun turnuvaları yapılıp gerçek yarış pilotu seçiyorlar. Şu adama çok özeniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de flight simulator için kuracağım hotas sistem.
Uçak direksiyonu satıldığını bilmiyordum.