Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Bir konu sayesinde mezardan çıkıpta gelenler mi dersin, birbirine atıpta savuranlar mı dersin ne ararsan var la :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

aa forumda medya diye bir yer varmış yeni gördüm

Son düzenleme:

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
EoVW-DvWMAEiBmM.jpg

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,130
kurtulamadım gitti şu "index of/" takıntısından,başlayınca aratmaya nerede ne varsa,önüme geliyor,
Seç beğen al misali,sanki hurda deposu mu desem,yoksa hazine odası mı,sanırım en uygunu google hergelesinin mağarası olmalı.
Ahh adam şifreye koymuş sitesine,arka kapısı açık kalmış sonuna kadar,aklıma geliyor aniden
ferda anıl yarkın-sonuna kadar şarkısı sözleri
hadi lan oradan diyorum dalıyorum parent directory e ,sanki sanırsın matruşka bebeği.
Oha diyorum o an ,ne lan bu, bu kadarda olamaz ,sanki korsanların hazinesi.neler var neler,hırdavatçı dükkanımı,toptancı halimi.

Son düzenleme:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
canım aşırı sıkılıyor ne yapsam geçer
Yapacağın bir hobi falan var mı? Onlarla uğraş zaman geçer. Ya da sevmeyi izlediğin dizi veya program varsa tekrardan seyredebilirsin baştan. Ben mesela Komedi Dükkanını izliyorum ve can sıkıntım hep gidiyor. Her bir bölümü ayrı komik oluyor.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Yapacağın bir hobi falan var mı? Onlarla uğraş zaman geçer. Ya da sevmeyi izlediğin dizi veya program varsa tekrardan seyredebilirsin baştan. Ben mesela Komedi Dükkanını izliyorum ve can sıkıntım hep gidiyor. Her bir bölümü ayrı komik oluyor.
normalde arkadaşlarla dışarı çıkarız boyle olduğunda ama yaş sınırına takılıyoruz bide pozitifim şuan evde bilgisayar ile arkadaşlık kurdum

normalde arkadaşlarla dışarı çıkarız boyle olduğunda ama yaş sınırına takılıyoruz bide pozitifim şuan evde bilgisayar ile arkadaşlık kurdum
birde oyun oynarım sürekli ama kartta para kalmadı.

Reaksiyon puanı
16,118
Almanca küfrettin mi ne yaptın anlamadım

Almanca küfrettin mi ne yaptın anlamadım
şarkı adı o küfür değil ingilizce o sana küfür etmem kardeşim kardeşim eder grezimonk uçan karga eder... linki tıkla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar