Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Murat Burç

SDN Okuru
Superbox diye ZTE modem veren turkcellin Allah bin bir türlü belasını versin. Rekabet yok iyice cıvıttılar.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hayattaki bütün boşluk kavramları benim hayatımın boşluğunu ifade etmeye yetmiyor resmen bir insanın hayatı daha boş nasıl geçebilir ki ?

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
Biri benim facebook hesabını geri almak için başvuru yapmış ?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
İsim benzerliği olabilir ve yanlış hesap için başvuruda bulunmuştur.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
İsim benzerliği olabilir ve yanlış hesap için başvuruda bulunmuştur.
Isim benzerliği diyecem büyük bir ihtimal benim mail ile instagram hesabi acan var uine ayni sahistir sanırım telefon faturasi benim maile geliyordu bir ara iki bankadaki yanlisligi saymazsak tabi

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Kötü niyet var bu işin içinde o azaman.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sakaryada hissedildi. İyi de sallandı ama bu sallanma binanın yapısından da kaynaklanabilir. Yaylı sistem gibi birşey var temelinde

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,328
Öncü değildir inşallah.

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Neden beni sevmiyorsun...
Balkondan atlasam psikolojinin içine ederim...
Aynı senin benim psikolojimin içine ettiğim gibi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple kesinlikle dersine çalışmış bu sene. Samsungdan çok daha iyi bir şekilde ehemde.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ne yaptınız Murat'a iyi görmedim pek
Video işine çalışmışlar. Batarya tamam,kutudan hızlı şarj çıkıyor. Ekran tamam. Samsung Note 7'den beri kamerası aynı. :D :D :D.

Youtube'a girmiş biri olarak video için telefon alacak olsam 11 Pro'ları alırım. Bütün kameralarda 4K 60FPS var. Samsungda diğer 2 kamera devre dışı kalıyor. Hepsinde 4K 60 FPS videoda stabilizasyon da var. Var oğlu var işte. Kameraların arasında geçişte donuyor samsung la ne anladım ben o işten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu sene Apple den sponsorluk aldın sanırım?
Şaka bir yana YouTube den ekmek yiyeceksen yapılmayanı yap, yoksa kazanamazsın.
Malzemesiz yapılmayan içerik kotası baya baya tüketilmiş. Bende de içerik üretilecek fiziksel bir malzeme yok. :D Elimdeki tek az içerikli malzeme 7 gündür kullandığım superbox onun ilk videosunu attım ve bu dediğiniz yapılmayanın kazandırma etkisini gördüm ama daha ne yapabiirim bilmiyorum.

Dell 7567'nin termal macununn türkçe yenileme videosu yok. Aslında çekecektim ama içime doğdu baya baya uğraştım ben onunla videoya çekmemem daha iyi oldu.

Video fikirlerim bitti. :D Bir superbox videosu daha yükledim 1 haftalık deneyim diye bundan sonra ne yüklerim gerçekten bilmiyorum. Hadi hayırlısı artık diyelim. Kışkırtma falan çekerim artık.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yararlı bilgisayar programları çek, hem maliyetsiz hem basit. Enteresan programlar var. Biraz araştır
Şuan videolar için Davinci Resolve, GİMP ve Audacity kullanıyorum. Resolve tabiri caizse dehşet bir program ve 4K 60 FPS video bile işleyebildiğin bu program ücretsiz, watermark yok. Kısıtlama yok. Kısıtlama vb koymak yerine studio sürümüne çok daha iyi özellikleri koymayı tercih etmiş blackmagic.

Bunun hakkında bir video çekmeyi düşünüyordum zaten. Sonrasını düşünürüz. Tavsiye için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son iki videom hiç izlenmedi. Neyi yanlış yaptım acaba. :(

Son düzenleyen moderatör:

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Always on bu nasıl bir oran böyle herkeste böyle mi?
Screenshot_20190928-010804_Settings.jpg

M

Murat Burç

SDN Okuru
empati yap,dışardan başkasının gözüyle bak,insanların dikkatini çekecek,algı oluşturacak görüntü yoktur.
Ben onu yapamam işte ben aşırı beğenmeyen bir insanım zaten. :D :D :D
Şuan youtubenin istikrar meselesini tutturmak için önem vermeden yapıyorum. Elim daha da alıştığı ve artık sayı kaygım olmadığında kaliteye daha çok önem vereceğim. Diksiyonu düzeltmem lazım yalnız. Çok tekliyorum büyük sorun.
1569674042486.png

Dün 1 günde 418 dakika izlenme almışım. Önlemenez yükselişim devam ediyor. :D :D Ondan önceki gün 259du.

M

Murat Burç

SDN Okuru
sayı kaygın yok,
Sayı kaygım olmadığı vakit kaliteye daha fazla önem vereceğim. :D
Şimdi şu 4000 saat barajını geçmek için kalite konusuna pek önem veremiyorum. Belli bir kitle oluştuğu zaman yaptığım işin boşa olmadığını gördüğüm vakit ufaktan ufaktan kaliteye doğru gitmeye çalışacağım. Çok çok kaliteli kanallar var youtubeda ama süreklilik olmadığı için kaybediyorlar. Kendimi kasıp çok kaliteli iş ortaya koyup o işi 1 haftada yaptıktan sonra bir anlamı yok şuanki durumumda.

Şunu gördüm. Youtube yorumlara kanal sahibinin cevap vermesini bile önemsiyor.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Morgan bu veda hoş değil. :(

Reaksiyon puanı
16,118
Hayircilar isbasina hayirlara vesile olur hayir cocuklariniza da hayir demeyi öğretin ....

M

Murat Burç

SDN Okuru
Omzum ağrıyor, boynum ağrıyor, masaj yapan yok. :(

Şu OnePlus 5T'nin herşeyini seviyorum da kamerasını açınca vurup duvara parçalayasım geliyor.
Keşke HTC U11 veya Note 8 alsaydım diyorum bazen.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
16,118
Hayircilar isbasina hayirlara vesile olur hayir cocuklariniza da hayir demeyi öğretin ....
Ortaligi evetcilere birakmayin sovulmek hosunuza gidiyosa ...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Yoksa ben ona aşıkmıydım? Değildim.

Bana bakınca gözleri parlıyordu, belli beni seviyordu ve her zaman bana söylüyordu. Haklı olarak sordu, beni seviyormusun dedi, cevap veremedim. Çünkü ona karşı bir aşk yoktu ama onu başkalarından kıskanıyordum, onunla zaman geçirmek hoşuma gidiyordu.

Belkide elimde olan imkanlar (para ve statü) için beni seviyor gibi mi yaptı? Emin değilim ama yalandan yapsa bana bakınca gözlerinin için parıldamazdı.

Hala kıskanıyormuyum? Evet.

Kim koydu arkadaşım şu tekele saat 22:00 sınırlamasını?

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,071
S̢̠̺̔̔Ö̠ͩͣ͋̚Y͙̞͒̈́ͨL̴̟ͮ͛ͤE̵̛̘̟ͣD̶̵̦̦̑Į̫͔̠̇ͥM̆̀̏̽ͨ ̴̪̉̑̇R̯̙̘͋̓Ä͖́ͥ̓̚H͚̗͂̈́̔A͎̩͎̱͌T̡͎͉́̍L̸̞̤̦̀A̷͗́́̂D̤͈̎͟͡I̗̱͌̓̃M͌͂̓͟͡

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...