Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nextman

Profesör
28 Nisan 2010
1,221
567
293
yazıyı kızım okudu "baba ayıp gençler seni görüp sigara içerlerse... " dedi ve ekliyorum

SİGARA çok kötü bir alışkanlık gençliğinize yazık Kullanmayın !

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
bakkal mı kaldı? Nerede oturuyorsunki sen ?
adamı kızdırmak için bakkal diyorum Yağbasan Şarküteri:
https://www.google.com.tr/maps/uv?h...ved=0ahUKEwjPuvHtsZbWAhXDJlAKHRFrCR0Qpx8IfzAP
Ekran Görüntüsü 2017-09-08 23-07-49.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben 50 tane parliment parasına 960 Evo SSD alabilir miyim acaba hesabındayım benim sigara içmem baya zor yav.:D:D

ygtars

Asistan
15 Ocak 2016
363
55
28
Annem halının üzerindeki macbook airımı görmeyim halıyı camdan aşşağı silkti :( üzgünüm hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti o an evi terketmek istedim ama yapamadım önemli değil ya dedim içim kan ağladı ama :(

--ProofStriker

Profesör
27 Eylül 2016
1,633
762
293
Annem halının üzerindeki macbook airımı görmeyim halıyı camdan aşşağı silkti :( üzgünüm hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti o an evi terketmek istedim ama yapamadım önemli değil ya dedim içim kan ağladı ama :(
Aaaaaah halini düşünemiyorum bile. Çok geçmiş olsun. Bende iPad Pro yu düşürdüm köşesi yamuldu 1 hafta kendime gelemedim. S8 de ilk nazarını aldı yere düştü ekran hafif çizildi çerçevelerde biraz hasar var 2 gün bu sefer de kendime gelemedim. Ama olan oldu işte ne yapalım yapacak bir şey Yok. Ki seninkisi daha kötü olmuştur. Gel sarılalım aynı şeyleri yaşıyoruz.

ygtars

Asistan
15 Ocak 2016
363
55
28
Aaaaaah halini düşünemiyorum bile. Çok geçmiş olsun. Bende iPad Pro yu düşürdüm köşesi yamuldu 1 hafta kendime gelemedim. S8 de ilk nazarını aldı yere düştü ekran hafif çizildi çerçevelerde biraz hasar var 2 gün bu sefer de kendime gelemedim. Ama olan oldu işte ne yapalım yapacak bir şey Yok. Ki seninkisi daha kötü olmuştur. Gel sarılalım aynı şeyleri yaşıyoruz.
sonu güzel oldu çaktırma dell xps 15 var şu an :p

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu o silindire para vermem ben :D
O fiyata Xeon işlemci var akıl karı değil o silindire para vermek.:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
yahu sen eve en iyisi bunu kur :D

dell-vrtx-tower-rack.jpg
Yahu ben anlamıyorum şu MacOS'un alameti farikasını
Xeonlar bir kenara o paranın bir 7000 üstüne en güçlü işlemcilerden biri tartışmasız en güçlü ekran kartı, Samsungun şah eseri 960 Pro SSD, performanslı RAMler alınabiliyor.
Ben gerçekten alameti farikasını anlamıyorum.

4 way SLİ Titan sistem kuracağım zaten tabi o kadar parayı bulursam.:D

nextman

Profesör
28 Nisan 2010
1,221
567
293
bu günlük bu kadar yeter bol keseden harcadık MacOS sistemleri. Azıcık mola vereyim bir World OF Tanks çevirelim.. :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...