Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Halktan Biri

Dekan
Emektar
30 Ekim 2016
9,401
9,164
293
Şu an kullandığım bilgisayarda Rx460 + G4560 var. GTA V'i 1920x1080 çözünürlükte çok rahat oynatıyor. :)

F1kan

Profesör
14 Ekim 2016
3,771
1,882
293
28
Nasıl kilo vereceğim ya... :( :(
Günde ortalama 3 ve 3.5 litre su içmelisin. Fakat bunu 4 4.5 litreye çıkarman lazım.
Güne başladığın ilk an mümkünse 1 2 bardak soguk su iç ve en fazla 50 dakika tempolu bir şekilde yürü. Yürüken nefes alışverini düzenle.
Şekeri hayatından çıkar bir halta yaradığı yok. Canın abur cubur çekerse git 1 2 bardak su iç
Mümkünse günde 1 yada vucudun el verirse 2 kere caynax karın kası programı ile çalış.
Gün içinde kollarını çalıştırmak için şınav çek. Çekemiyorsan duvarda çek. Yeter ki kaslarını çalıştır
Her yemekten önce mutlaka su iç. Yemekte ise bol yogurt ye
Bunlar evde yapacağın şeyler. İmkanın varsa mutlaka spor salonuna gitmelisin

kadirirdem

Dekan
23 Mayıs 2013
6,217
708
293
Günde ortalama 3 ve 3.5 litre su içmelisin. Fakat bunu 4 4.5 litreye çıkarman lazım.
Güne başladığın ilk an mümkünse 1 2 bardak soguk su iç ve en fazla 50 dakika tempolu bir şekilde yürü. Yürüken nefes alışverini düzenle.
Şekeri hayatından çıkar bir halta yaradığı yok. Canın abur cubur çekerse git 1 2 bardak su iç
Mümkünse günde 1 yada vucudun el verirse 2 kere caynax karın kası programı ile çalış.
Gün içinde kollarını çalıştırmak için şınav çek. Çekemiyorsan duvarda çek. Yeter ki kaslarını çalıştır
Her yemekten önce mutlaka su iç. Yemekte ise bol yogurt ye
Bunlar evde yapacağın şeyler. İmkanın varsa mutlaka spor salonuna gitmelisin
Günlük su tüketimim 4-5lt arası
güne başlarken soğuk su içmeyi yapacağım,tempolu yürüme işe gittiğim için olmuyor.
Şekeri neredeyse komple çıkardım aynı zamanda ekmeği de
caynax çalışacağım
kolları çalıştıracağım
yemekten önce su içiyorum fakat yoğurt yemiyordum
En yakın zamanda spora başlayacağım ,en doğrusu bu...Yorumun için sağ ol yaklaşık 30 kg fazlam var ideal kilom 75-80 ben 110 kg'yum.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
16 Eylül 2016
8,217
3,025
293
21
Günlük su tüketimim 4-5lt arası
güne başlarken soğuk su içmeyi yapacağım,tempolu yürüme işe gittiğim için olmuyor.
Şekeri neredeyse komple çıkardım aynı zamanda ekmeği de
caynax çalışacağım
kolları çalıştıracağım
yemekten önce su içiyorum fakat yoğurt yemiyordum
En yakın zamanda spora başlayacağım ,en doğrusu bu...Yorumun için sağ ol yaklaşık 30 kg fazlam var ideal kilom 75-80 ben 110 kg'yum.
Vücut kitle endeksinize bakın. Orada kaç yazarsa hedefiniz o olsun

eronis

Dekan
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
Bakıyorum 2. el sitelerinde 2. el PS3 600TL. "Çok temiz kullanmış" banane senin nasıl kullandığından. "2. kol varmış" tuvaletten elini düzgün yıkayıp PS'nin başına oturduğunu nereden bileceğim ben ? Senin bana vereceğin kolu kullanmam ki zaten ben. Kol vermesen de olur, ben yeni kol alırım. Yemek yiyerek yağlı elle dokunuyorlar kollara, PS'ye, hatta disklere. Sıfır almaya kalkim o fiyata. O paraya bana kendi pisliğini mi satmaya çalışıyorsun ? Sıfırını almaya kalksam daha mantıklı. 600TL'ye sıfırı var adam 600TL'ye (sıfırı fiyatına) 2. koldu, yok adını duymadığım oyunlardı satmaya çalışıyor. 2. el satışın adabını şu ülkede kimse bilmiyor mu ?

2. elden vazgeçtim arkadaş, almıyorum basitçe :mad:

eronis

Dekan
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
Sabah kahvaltısında 2-3 tane yumurta yiyerek ve bir bardak süt içerek. Süt yoğurt tüketerek (ürün yerleştirme- migrosun yoğurdunun tadı güzel, öneririm :p- ) lifli besinler tüketerek (yulaf, elma, salatalık, muz,vs bu arada meyve de yemelisin) düzenli egzersiz yaparak. Çok şey yapabilirsin ama hepsini yapamazsın, zor :D İnsanların bir hayatı ve günlük rutini var. Elinden geldiğince dikkat edersen kilo verebilmen lazım. Bunu lise zamanında tartıda 120 görmüş, şu an 71 kilo olan birisi söylüyor. Ben sadece ehh kilo vereyim biraz gibi başladım, bir anda öyle bir verdim ki :D Yanlış hatırlamıyorsam 80'e çok hızlı inmiştim :)

MrtAltg

Dekan
Emektar
22 Şubat 2007
9,834
12,107
2,958
Monitör konusunu okudumda 23 " monitör almıştım zamanında baya büyük gözüküyordu şimdi ufaldı.Fazla sıcak suda yıkadım sanırım çekmiş

eronis

Dekan
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
Ekran kartımı daha yüksek FPS vermeye ikna ederken ben.
19956661_1753021698044534_3442113183677474564_o.jpg

eronis

Dekan
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
Deminden beri yanlışlıkla deb paket formatında indirmiş olduğum chrome'u Fedora'da yazılım merkezi niye yüklemiyor diye düşünüyorum. Belki yazılım merkezi bugudur diye düşündüm, rapor göndermeyi göz önünde bulundurdum, sonra dedim ki belki yanlış yada eksik inmiştir (her dosyada olabilir ve Linux'a özel bir durum da değil) bir daha indirirken tamam baştan indiriyorum. İsmin sonunda (1) işareti çıkmayınca farkettim ki ilk indirdiğim deb formatındaymış.
632.gif

Finix

Daha mükemmel bir Troy
4 Haziran 2008
11,527
2,285
293
Deminden beri yanlışlıkla deb paket formatında indirmiş olduğum chrome'u Fedora'da yazılım merkezi niye yüklemiyor diye düşünüyorum. Belki yazılım merkezi bugudur diye düşündüm, rapor göndermeyi göz önünde bulundurdum, sonra dedim ki belki yanlış yada eksik inmiştir (her dosyada olabilir ve Linux'a özel bir durum da değil) bir daha indirirken tamam baştan indiriyorum. İsmin sonunda (1) işareti çıkmayınca farkettim ki ilk indirdiğim deb formatındaymış.
632.gif
Deminden beri Antalya'nın niye leş gibi olabileceği hakkında düşünüyordum. Belki saçma sapan bir rüzgar esiyordur diye düşündüm, meteorolojiye arayıp küfretmeyi düşündüm, sonra dedim ki belki yanlış veya hatalı açıklamışlardır (her şeyde olabilir ve Linux'a özel bir durum da değil, Allah belamı versin ki değil) bir daha sonuçlara bakarken tekrar bakıyorum. Daha sonra nemin hayvan gibi olduğunu anlayınca farkettim ki ilk baktığım sonuçlar Urfa'nınmış.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekran kartımı daha yüksek FPS vermeye ikna ederken ben.
Ekli dosyayı görüntüle 25358
Oynamayın yahu oyun moyun.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Usta sen daha dün gitmedin mi yav. Zaman cidden hzlı geçiyormuş..
Hayırlı olsun :)
Eyvallah sağol ilk günü hatırlıyorum vala şimdi teskere aldım bugün harbiden zaman çok hızlı geçiyor :)
Usta sen daha dün gitmedin mi yav. Zaman cidden hzlı geçiyormuş..
Hayırlı olsun :)
Eyvallah sağol ilk günü hatırlıyorum vala şimdi teskere aldım bugün harbiden zaman çok hızlı geçiyor :)

eronis

Dekan
25 Mart 2016
5,389
4,382
293
Oynamayın yahu oyun moyun.
Pardon donanımınız eskiydi demi :p Hatırlattığım için pardon :D Benimki yepis yeni oyun canavarı. Alt tarafın 8 yıllık :p
Belki saçma sapan bir rüzgar esiyordur diye düşündüm, meteorolojiye arayıp küfretmeyi düşündüm, sonra dedim ki belki yanlış veya hatalı açıklamışlardır
Hocam bug bildirmekle sövmek arasında ne alaka var ? Bug bildirimini yapınca destek dahi oluyoruz. Bu geliştiricilere edebileceğimiz bir yardım, yapabileceğimiz bir katkı :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
4 Haziran 2008
11,527
2,285
293
Pardon donanımınız eskiydi demi :p Hatırlattığım için pardon :D Benimki yepis yeni oyun canavarı. Alt tarafın 8 yıllık :p
Şöyle hocam, bilgisayar eski lakin bugünün oyunlarını pek güzel açıyor oynuyor. Yani o konuda yok bir derdim sorunum falan, epey de götürür bizi. Ama lakin vakit kaybı gibi geliyor oyun oynamak. Tamam yani hiç oynamıyor değilim de, takip ettiğim bir kaç oyun serisi dışında oyun açıp oynasam ne oynayacağım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...